Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39

Hай-доброто въздушно олаждаме

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #31

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    geniusloki - моля те за малко по-подробно обяснение .

    От поста ти нищо не схванах -лични впечатления ли имаш от изброените коолъри или ?



    Всеки случай нямам възможност да си поръчвам стока от US трябва ми най-доброто решение което може да се намери в бг и то в рамките най-много на 1-2седмици(мросто нямам видео )

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #32

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    DPetrov , първото ти изречение е доста наизуст . ПРОБВАЛ ЛИ СИ Spire FalconRock II със Tt Smartfan II ?? Аз съм пробвал , обаче не съм пробвал SLK800U де . Е , да втория е по-добър , обаче се съмнявам , че е с толкова много, че да си засужава парите ! За Volcano-тата - моля те , говориш наизуст , незнам точно колко е разликата между Volcano 9 и Volcano 11 ,обаче разликата между Volcano 9 и FalconRock II със SmartFan II е доста голяма ! Абе можеш да я видиш тук : http://hardwareguide.hit.bg/articles/v9.htm . И още нещо не сравнявай температури при различни бройки процесори . Готов съм да се обзаложа , че моето AXP 1700+ DLT3C , ще грее повече от твоя процесор на една и съща честота и напрежение !



    ПС: Пропуснах виж това : http://www.dansdata.com/coolercomp_p5.htm#sfr2 и разгледай в детайли частта за FalconRock II , има резултати с по-бързи перки .

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #33

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    ПС: Пропуснах виж това : http://www.dansdata.com/coolercomp_p5.htm#sfr2 и разгледай в детайли частта за FalconRock II , има резултати с по-бързи перки .



    <div align="right">оргинално мнение на Pavlin</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Като сравнението е правено при абсолютно еднакви условия.



    >

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #34

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    Абе защо никой не ги споменава тези:

    GlacialTech- Igloo Silent Breeze 462 - разкошен продукт с много атрактивен външен вид - неговите топлопоглъщач и поставка са покрити със златни листи (24 каратови). Igloo Silent Breeze се кичи с високотехнологичния топлопоглъщач на Igloo 2500, който вече е доказал могъществото си. Вентилаторът, направен с Bi-Sonic Technology, се върти с 2100 rpm и почти не прави шум. Igloo Silent Breeze показва забележителна термична ефективност и рекордно ниво на шума - 19 dBA. Съвместим е с всички видове процесори на AMD и е невероятно лек и удобен за монтиране.

    В момента Silent Breeze е с най-добрия коефицент на ефективност/шум!



    Говорим за процесор: XP2800+, Athlon 1,4GHz, Duron, P III 1,4 GHz, Celeron 1,4 GHz



    А междо другото сега излиза на пазара и Igloo Silent Breeze 462 II



    Тук пък вече за какво става ма въпрос...и не са скъпи!!!



    [img][/img]

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #35

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе защо никой не ги споменава тези:

    GlacialTech- Igloo Silent Breeze 462 - разкошен продукт с много атрактивен външен вид - неговите топлопоглъщач и поставка са покрити със златни листи (24 каратови). Igloo Silent Breeze се кичи с високотехнологичния топлопоглъщач на Igloo 2500, който вече е доказал могъществото си. Вентилаторът, направен с Bi-Sonic Technology, се върти с 2100 rpm и почти не прави шум. Igloo Silent Breeze показва забележителна термична ефективност и рекордно ниво на шума - 19 dBA. Съвместим е с всички видове процесори на AMD и е невероятно лек и удобен за монтиране.

    В момента Silent Breeze е с най-добрия коефицент на ефективност/шум!



    Говорим за процесор: XP2800+, Athlon 1,4GHz, Duron, P III 1,4 GHz, Celeron 1,4 GHz



    А междо другото сега излиза на пазара и Igloo Silent Breeze 462 II



    Тук пък вече за какво става ма въпрос...и не са скъпи!!!



    [img][/img]



    <div align="right">оргинално мнение на patsimir</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да , радвам се , че си хвалиш охладителя , обаче не си обърнал внимание на някои неща .

    1-во , това със златото не ми го разправяй на мен ! Целия охладител струва колкото 1гр злато , което няма нищо общо с 24 карата . За безшумния вентилатор с незнам си каква технология - ами на 2100 оборота и 80мм пекра няма да бръмчи !! И да те попитам нещо за какво са ти тия 19dba ?? Кому е нужно толкова нисък шум , при положение , че вентилаторчето на видео картата или на дъното или на захранването ще бръмчи повече , пък и кутия без нито една допълнителна перка не е най-разумното решение , така , че и оттам идва малко шум . Перката на FalconRock II я дават 25dba , обаче мога да ти кажа , че е напълно безшумна , а лади повече от тоя Silent Breeze . Освен това във FalconRock II има много хляб и поради възможността му да сложиш всякаква 80мм перка , а при тях избора е най-голям !! Абе аз нямам никаква изгода от да му правя реклама на този охладител [B)]! Правя го единствено , защото има какво да покаже ! Още след като го сложих и ми свали 1С от Evercool CUD-725 със стандартната си 28cfm перка !!! В момента го движа с SmartFan II на към 3500 оборота я държа и лади , на пълни обороти - към 75кфм лади още повече ! А е евтин , евтин , че няма накъде повече , е ако искате да клоквате по-яко ще трябва да си купите друга перка !

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #36

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    Еми дръж си го тоя трактор твоя щом те кефи, а що се отнася до златото ти какво очакваш хората бижута ли произвеждат или Hardware???Въпроса е че GlacialTech охлажда достатъчно ефикасно и на малки обороти, благодарение на сплавта от която е направен. А щом мислиш че никому не е нужен подобен нисък шум...ясен си ми!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #37

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Еми дръж си го тоя трактор твоя щом те кефи, а що се отнася до златото ти какво очакваш хората бижута ли произвеждат или Hardware???Въпроса е че GlacialTech охлажда достатъчно ефикасно и на малки обороти, благодарение на сплавта от която е направен. А щом мислиш че никому не е нужен подобен нисък шум...ясен си ми!



    <div align="right">оргинално мнение на patsimir</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Първо казваш , че ребрата му са покрити със златни листи , после като ти казвам защо не е така ми отговаряш глупаво . Spire FalconRock II е много ефективен и със слабата ,с която идва ! Когато го пуснах неможах да чуя НИКАКЪВ шум от него , за какъв трактор ми говориш ?? Знаеш ли хубаво е , когато се изказваш във форума да подкрепиш думите ти с някакви факти . Не си лафиш със съседа отгоре или със приятелите ти от блока , които нищо не разбират . Това , че си с Silent Breeze не означава , че трябва да го защитаваш . Доста чудна реакция от твоя страна , вместо да се огледаш за нещо по-добро [] .

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #38

    Hай-доброто въздушно олаждаме

    Kolko struva tvoia Spire FalconRock II

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #39

    Hай-доброто въздушно олаждаме



    8-9 долара - www.vali.bg



    >

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. регистрация на въздушно газово оръжие -краен срок 17 09 2011г.
    От marto68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 9
    Последно: 03-10-11, 13:15
  2. Кое е по-доброто решение...?
    От stoian_angelov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 14-03-08, 00:45
  3. Най-доброто за 300 лв.
    От PPechev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 08-09-03, 10:29
  4. Най-доброто дъно ?
    От Aquadark във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 27-12-01, 03:31
  5. Най-доброто PC за $850
    От Pecho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 31
    Последно: 25-02-01, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе