Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос за кутия Chieftec TA-10BD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #1

    Въпрос за кутия Chieftec TA-10BD

    Интересува ме някой има ли лични наблюдения за този модел - Chieftect TA-10BD (продава се в Перси), може ли захранването й да издържи 8 харддиска, (съответно дали има толкова изхода за захранване) и т.н.т

    Всякакви лични наблюдения ще ми бъдат от ползва, благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Въпрос за кутия Chieftec TA-10BD

    Кутията е доста солидна,даже прекалено солидна за размерите си,правена е от стоманена ламарина,и е сравнително тиха

    Сената обаче и е неоправдано висока,още повече че се добавя и ДДС,а и най голямата и екстра страничния прозорец е опция..и той е 40$

    Иначе разлика между Антек и Чийфтек няма,май се правят в един завод



    За захранването......дали държи 8 харда?[:D]Тва е горе долу еквивалент на Антек Смарт 350,и дори се съмнявам че и 4 харда ше държи:проблема е че се продава само със захранване,което за сената си направо е смешна покупка:JNC 500 вата се държи много по добре от тва



    Общо взето в БГ няма добри захранвания,Антек е изключение,обаче колегите от ПС продукти такива космически цени са обявили,че човек има чувството че единствени те ги продават в Европа



    Адсис имат Матрикс,които се хвалят надлъж и нашир че са много добри,само дето аз така

    и не видях сайта на производителя,както и никакво инфо никаде какви са точно тия чудеса,освен някакви линкове иероглифни[:D]

    Единствение път в който съм отварял 400 ватово такова не останах очарован въобще:няма нито входни,нито изходни филтри,нито път необходимия ампераж за S-TO-RAM:a сената му е фантастична,и пак + любимите числа

    Ако искаш цъкни на ИСК да ти докарам един Енермакс да се родиш[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 30-06-13, 08:30
  2. Продавам PSU Chieftec Turbo CFT-850-14C
    От avian във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-12, 16:34
  3. Продавам захранване Chieftec / Sirtec HPC-360
    От zBoost във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-12, 10:39
  4. Продавам захранване CHIEFTEC GPS-500AB-A 500W
    От skindy във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 07-09-12, 17:57
  5. захранване Chieftec 750W
    От ivanxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 25-11-09, 18:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе