Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Проблем с черната глава на HP920C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #16

    Проблем с черната глава на HP920C

    Има и друго нещо. Като почнаха да правят в Китай принтерите качеството падна. Един приятел има 610с който е почти като 690с но по гадно печата и въобще е по лош. Има наблюдения върху него още от купуването на принтера и веднага ми направи впечатление че качеството на печат не е толкова добро.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #17

    Проблем с черната глава на HP920C

    Ами аз съм имал работа с доста принтери и HP са най-зле. Лексмарк и Епсон са много по добро решение, а също и Канон при мастиларките. Поне 5 HP-та не са ми тръгвали от нови още. Обаче има и друго, сервиза на HP в българия е на доста по високо ниво от този на другите марки. Заменят дефектните консумативи, доста бързо стават ремонтите ( или замените ).

    Пък и съм чувал че на HP лазерните принтери се правят от Канон за HP но това не го трвърдя.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #18

    Проблем с черната глава на HP920C

    MANIAK, да, ама на каква цена ти идват консумативите...За да ти работи 1 HP даваш пари за нови глави (61+65лв при мен). А за Canon даваш по 17лв. на цвят за 3 пълненета...Е ако някой си вземе принтер само, за да му подменят дефектните консумативи...здраве му кажи...

  5. xas
    xas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    53
    #19

    Проблем с черната глава на HP920C

    На сайта на "Inctec" има филмчета как се пълнят мастилниците. има за всякакви модели.



    П.С: CAnon държи патента за "принципа" на работа на лазерните принтери и огромната част от производителите ползват тяхните касети. другото: оптика и механика можеби сами си го правят, а можеби не.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #20

    Проблем с черната глава на HP920C

    Интересно адресче е предложил BlackAder не съм се сетил да пробвам... руснаците ми помагат за системното програмиране... пак русниаци ще ми дават акъл и за притнера... абе тия "братушки" са опасни на тема техника.



    За лазерни принтери не знам.. но определено на мастило HP са ако не най-добрите то поне в челната двойка [:D]. Но всяко хубаво нещо трае кратко (докато не приберат кинтите). Зависи и от къде купуваш...



    Нова глава... купих си за 66.89 лв от Офис1... може и по-евтино ако имаш познати в някоя фирма за офис-поддръжка. Но определено това със зареждането не е случайно и не е грешка на зареждащия, ами си е чиста проба защита !



    П.П. Да не говорим че при скенерите HP са си лидер (пак ?)[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 29-08-08, 23:15
  2. Електроника за HDD и цветна глава...
    От Garu във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 27-01-06, 19:15
  3. Задача 272 (По Пътеката и до Онзи Без Глава)
    От InfiniteChaos във форум Логически задачи
    Отговори: 22
    Последно: 28-06-05, 22:32
  4. Как да отпуша глава на мастиленоструен принтер
    От NikolayBach във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 26-06-05, 17:48
  5. Глава за принтер на HP
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 08-05-03, 20:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе