Резултати от 1 до 4 от общо 4

UMAX Astra 2000P problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #1

    UMAX Astra 2000P problem

    Imam ujasen problem sys skenera - izkarwa mi nqkolko jylti ivici (edna debela i nqkoi druga tynka) po cqlata dyljina na stranicata. Po edno wreme si misleh che e porta mi no go zakachih na drugo Pc dawa syshtiq problem. A po nqkoga ne se poqwqwa debelata liniq a samo 1 tynka w leviq krai na lista.

    Nqkoi ima li ideq ot kakwo moje da e i kak da go oprawq ili pone kyde mogat da mi go remontirat (po wyzmojnost w grad Rousse)?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #2

    UMAX Astra 2000P problem

    Определено този скенер плаче за ремонт. Обади се на Adcom (София) и ги попитай къде можеш да използваш сервиз.

    Adcom са основния вносител на Umax и доколкото знам имат приемлив сервиз.




  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #3

    UMAX Astra 2000P problem

    Az sam sas sashtia skener i imah sashtia problem.Imah debele jalta linia v kraia na stranicata.V edin serviz mi kazaha che e po-dobre da si vzema nov skener kato se ima predvid segashnata im cena.Vij i ako reshish problema za razumna suma shte sam ti mnogo blagodaren ako mi kajesh.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #4

    UMAX Astra 2000P problem

    Антком със сигурност не са основния вносител,официалния дистрибутор за БГ е Алфалинк(Toshiba,Oki)и имат прекрасен сервиз,само че там е :Добър ден,10$:-(




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ASTRA
    От ockac23 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-14, 21:37
  2. Отговори: 0
    Последно: 30-06-07, 13:32
  3. Problem
    От deadman_kn във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-04-03, 12:14
  4. UMAX Astra 3450 нещо се ...
    От Dockera във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-08-02, 12:05
  5. UMAX 5450 & XP
    От poznai във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 07-11-01, 23:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе