Резултати от 1 до 3 от общо 3

ASTRA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #1

    ASTRA

    Здравейте,

    някой запознат ли е по какъв начин бих могъл от България да гледам със сателитна антена немския пакет програми на АСТРА (f.e. RTL(1+2), SAT1, Pro7, VOX, Kabel1 и т.н.)

    До вчера българският кабелен оператор blizoo поддържаше излъчването на тези програми, но от вчера изведнъж изчезнаха! Обадих се на съпорта и ми обясниха, че в момента предоговаряли условията с РТЛ Груп и така нататък. Най-вероятно няма да ги пуснат въобще, а най-лошото е, че и договор имам при тях за една година напред....:-(

    Другите кабелни оператори в София поддържат част от тези програми, но не постоянно и не пълния пакет.

    Затова вариантът със сателитна чиния ми се струва най-сигурен. Но не знам къде и как да купя ключ/оборудване и т.н.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #2

    Re: ASTRA

    За една част от тези канали(RTL1,2, ZDF, Das Erste и др.) ще ти трябва просто една антена 60-80см към Astra 19.2 и приемник. Друга част изискват доста по-голяма антена и се приемат в западна България. Тук можеш да видиш какво се приема лесно от Астра 19.2Е: http://www.lyngsat.com/Astra-1KR.html Свободните програми са отбелязани с "F".
    Тук са всички програми, но за някои трябва голяма антена или въобще е невъзможно приемане в България: http://www.lyngsat.com/Astra-1KR-1L-1M-2C.html
    Не всички спътници/лъчи на 19.2 имат покритие в България. Цъкай на "Europe" в дясно и гледай покритието на картата.

    "Ключ" не ти трябва, програмите са свободни. Оборудване - във всеки магазин за сателитни принадлежности.
    Този пост е редактиран от zlatko; 16-10-12 в 20:51.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #3

    Отговор: Re: ASTRA

    @ zlatko

    Благодарско!
    Отдавна видях отговора ти и разгледах нещата, просто сега забелязвам, че съм пропуснал да ти отговоря! Сори! Мерси!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 30-06-07, 14:32
  2. UMAX Astra 3450 нещо се ...
    От Dockera във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-08-02, 13:05
  3. UMAX Astra 2000P problem
    От ivo80 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-01, 12:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе