Резултати от 1 до 11 от общо 11

За и против Plextor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #1

    За и против Plextor

    Предстои ми покупка на записвачка.Имах LG и за една година ползване се прецака.Стана машина за летящи чинии.Сега ме е шупе дън се опаря па и гледам да сведа риска до минимум.Ориентацията ми е към Plextor CD-RW 52x24x52 Retail 167лв.Приемам всякакви мнения които могад да ми потвърдят или сринат ориентацията.За новия Teac съм чувал доста негативи-за тях се говори положително в минало време.Знам,че е и въпрос на късмет,но там не мога да влияя!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #2

    За и против Plextor

    Za ili protiv sex-a? ZA! []

    Az sum s TEAC 52X24x52, zimai plextor-a! [)]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    За и против Plextor

    Имам Plextor от няколко месеца и мога само да ти кажа, че си струва всеки лев. Тази тема е доста дискутирана - можеш да използваш тръсачката.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    За и против Plextor

    За тия пари си вземи 2 LG-та

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    За и против Plextor

    От две години и нещо имам Plextor, - напълно подкрепям мнението на Sunny []

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #6

    За и против Plextor

    NEC също не са лоши аз лично съм с такава и карам около година и половина и мога да каже че е подложена на доста честа употреба

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #7

    За и против Plextor

    Напълно съгласен съм с DeathKnight...

    Ама може да пробваш и с TEAC-a, който също почти на половин цена, а няма да те изкара по-малко от половина копия на PLEXTOR-a. Вземи сегя единия TEAC (или LG), спести си останалите пари, пък като дойде време да взимаш друга, кой знае.... може да има много по-доказано качествени марки, или цените на DVD записвачките ще са паднали достатъчно...все си по накирия...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #8

    За и против Plextor

    puk ako ne te burka skorostta moje6 da si vzeme6 Plextor 16x10x40,kojto moje da se nameri za 70-80 lv nov i mnogo po dobur ot vsi4ki ostanali-samo deto e bavenne vqrvam da zapisva6 mnogo diskove na 52 skorost-ne znam kakvi podlojki polzva6,no nadali 6e zapisva6 na pove4e ot 40,a nqkoi po smotani daje i na 24.edin poznat s Nec Optical Storage-a mu ne pozvolqva6e pove4e ot 8........

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    За и против Plextor

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">NEC също не са лоши аз лично съм с такава и карам около година и половина и мога да каже че е подложена на доста честа употреба



    <div align="right">оргинално мнение на MAKAPOB</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">А overburn поддържа ли? Ако не - според мен това е много сериозен недостатък!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #10

    За и против Plextor

    TEAC is death!!!Samsung gi kupiha i si4ko ve4e pod markata Teac si e skapan Samsung!

    Ako moje6 vzemi Lite-ON,nai dobro saotno6enie cena- ka4estvo .Az sam s LTR-52246S-super e i ima si4ki extri- ,dao/96,overburn......

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #11

    За и против Plextor

    NEC мога да ти кажа че ползвах около година и половина и изведнъж спря казаха ми в сервиза че и е изгорял процесора.Пазил съм я в стаята не се пуши така че условията при които съм я ползвал са добри.Незнам новите как са все пак става дума за 12х дано новите да са ги оправили - сега съм с Тийк 52х и засега няма проблеми

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с DVD PLEXTOR PX-755A
    От milenk във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 18-11-07, 21:32
  2. Отговори: 3
    Последно: 27-05-07, 09:07
  3. Продавам PLEXTOR Convert Personal video recocorder PX-TV 402U
    От niyon във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-05-07, 13:14
  4. имам нужда от помощ за PLEXTOR PX-712
    От lionski във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-04, 00:23
  5. DVD-ROM Plextor vs. Asus?
    От ivo80 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-08-03, 00:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе