Резултати от 1 до 3 от общо 3

AGP, PCI, RAM инфо

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #1

    AGP, PCI, RAM инфо

    Трябва ми някакви програмки, които да ми дават инфо за волтажите на PCI и AGP шините и рамта, както и таймингите на рамта, по възможност да могат и да се променят (май ставам нахален...[])

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    AGP, PCI, RAM инфо

    Има една програмка - TweakBIOS (http://free.data.bg/golink/BIOS/twk153b.zip). Тя ти трябва (поне за промяната на параметрите), а за общата информация - AIDA32, SiSoft Sandra, WCpuID, Cpu-Z и т.н.



    P.S. Например: За ВХ дъната има специална програма (AGPSet или нещо подобно беше - имам я на някой диск записана, но къде точно - тъмна Индия) с която можеш да промениш огромно количество опции (ще ти призная, че някои неща и аз се чудя в нея за какво са ).



    За какъв чипсет ти трябва инфо (тези неща, които искаш се управляват от него)?



    P.P.S. Ако се смяташ за голям спец - опитай с WPCredit на H.Oda!

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #3

    AGP, PCI, RAM инфо

    10x обаче имам няколко въпроса. Каква е тази програмка последната, някакъв линк можеш ли да дадеш?! А Tweak BIOS не иска да тръгне през XP, че трябваше през системна дискетка до си го пускам и ми искаше някаква регистрация за да save-не сетингите, освен това от там не могат да се пипат напрежения.

    Дъното ми е ASRock K7VT2 с VIAKT266A

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Инфо: А/S-IPS vs H-IPS
    От TAHCY във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-02-11, 12:33
  2. Инфо за PS 2
    От aniv4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 14
    Последно: 08-02-10, 10:00
  3. Инфо за ....
    От ipnaid във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 17-06-06, 12:43
  4. Инфо за CD Key
    От Hicko във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-04, 14:54
  5. Инфо @ ХП
    От DPetrov във форум Овърклок
    Отговори: 65
    Последно: 19-03-02, 10:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе