Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с MSI TV@nywhere master

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Foxman
    Guest
    #1

    Проблем с MSI TV@nywhere master

    Имам проблем с тунера вси4ко варви перфектно освен звука на

    канал1 и бтв ако го направя на друг регион трагват канал1 и бтв

    а останалите нямат звук а никаде не мога да намеря отделно

    да се настроиват регионите на различните канали.Тарсил сам и в други форуми обаче не намирам ништо по вапроса.[V]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #2

    Проблем с MSI TV@nywhere master

    Аз имах същия проблем с Pixelview PlayTV Pro.Оказа се, че така се получава с оригиналната програма от ЦД-то, деинсталирах я и си инсталирах DScaler и нещата се оправиха, даже качеството на йартината е доста по-добро от преди, пробвах и с друга програма - FlyTV2000 и там всичко върви перфектно.

    Така че пробвай ги тези 2 програми ( има ги в data.bg).

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #3

    Проблем с MSI TV@nywhere master

    Както при всички ТВ тунери основният отговор е един: затрий бозавия софтуер, който ти пробутват с картата и пробвай нещо по-добро.



    При теб обаче има доста сериозен проблем: почти никоя самостоятелна програма не може да се разбере с този тунер, драйверите му са със много силно собствено мнение!



    Пробвай обаче Winamp TV (http://winamptv.zapto.org) версия 1.5b. С него всичко работи, и можеш да си създадеш файлчета с отделни настройки, вкл. на държавата.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #4

    Проблем с MSI TV@nywhere master

    И аз имам



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам проблем с тунера вси4ко варви перфектно освен звука на

    канал1 и бтв ако го направя на друг регион трагват канал1 и бтв

    а останалите нямат звук а никаде не мога да намеря отделно

    да се настроиват регионите на различните канали.Тарсил сам и в други форуми обаче не намирам ништо по вапроса.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ама същия същия гаден проблем

    Навремето не правеха ли TV тунерите да се настройва по същия начин като телевизора - чрез сканиране на всички честотни обхвати.Отделно се менят стандартиде за цвят и звук.



    А между другото ще пробвам тия софтуери - мерс

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. POS Master
    От scname във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-07-12, 13:18
  2. Проблем с твтунер MSI TV@nywhere master
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-11-08, 09:25
  3. master browser
    От Bibi във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 01-12-07, 08:09
  4. Проблем със Zeus Master of Olimpus
    От dP във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 14-03-05, 09:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе