Резултати от 1 до 12 от общо 12

Logitech MX700

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Foxman
    Guest
    #1

    Logitech MX700

    Здравеите

    Вапроса ми е някои ползвал ли е такава мишка и какви са му впечатленията аз лично играя и ме интересува да ли е добра за игри и ме интересува каква е цената в BG.[?]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #2

    Logitech MX700

    Foxman, да ти кажа няма много-голяма разлика между моя Лоджитек В69, МХ 300 или МХ 700! по скъпите мишки ги водят че са по точни, т.е. за едно мърдане ако моята минава примерно 5 мм, то с МХ 700 можеш и 1 мм. да мърдаш, но това е направено за дизайнери тем подобни хора които се занимават с компютърна графика. НО, цената и е доста солена в БГ, в D&G във Варна се продава за "скромната" сума от 78,30 $ без ДДС, а като ти сложат и ДДС стават над 90 $!!!!! На вън от БГ тази мишка е с цена 55-60$!!! Така че, послушай ми съвета и не се набутвай. Аз лично от една година ползвам Лоджитек Б69 Оптикал, и съм много доволен от нея, а да не споменавам, че и аз съм геймър и тази мишка сигурно е минала хиляди колометри метраж по падчето[].

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Logitech MX700

    Това не е точно така...МХ700....тежка,бъгава,трошлива,хаби батериите като ламя,определено не става за игри[:D]



    Инфо:разликта е оптиката,дори и в механиката между 300,500 и 700 е просто козметична,МХ енджина на всичките е еднакъв,така че не се заблъждаваите че е нещо супер добро



    Аз би избрал 500 модела,няма разлика с 300,просто чудесно пасва на ръката ми...е,то аз и съм си го избрал де[:D]

  5. Foxman
    Guest
    #4

    Logitech MX700

    Колко пари я взе MX500?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Logitech MX700

    Foxman, http://www.dandg-bg.com/cgi-bin/data?81&02&902481 има ги всички модели на Лоджитек, които се продават у нас заедно с цените и снимка на модела!!! Точно МХ 500 е 45,8$ без ДДС, а с ДДС става 55$. Както ти казах и по горе, дай 16-17$ за един черен В68 или 67 и си гледай пашалъка. Поне ако я строшиш няма да те е яд че си наринал една баля с мангизи в тази мишка, а тя вземе да издаде багажа или в момент на гняв да я строшиш, както аз съм правил с 2-а предгодни Джениуса[:D].

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Logitech MX700

    Вземи си MX 310 или друг модел от МХ серията. Много по добри са от останалите мишки. Особено ако работиш на по висока разделителна способност веднага ще забележиш разликата между МХ и друга мишка.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #7

    Logitech MX700

    а какво ще кажете за това?

    Logitech® Cordless TrackMan® Optical


  10. Foxman
    Guest
    #8

    Logitech MX700

    Един приятел се варна от Англия с PC,и го продаде обаче без мишката а тя е тази за която става вапрос и ми я дава за 30$ а е ползвал само 2 месеца в англия за това питах а и работя от 2 дни с нея само не сам я платил още и просто

    питах информативно за мнения.Иначе аз сам доволен от нея и смятам да я задаржа а и цената е добра като се има в предвид колко е нова в Reset ми казаха 165лв с ДДС.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #9

    Logitech MX700

    За какво ще давате грешни пари? Я погледнете този плъх:

    http://www.a4tech.com/en/product2.as...D=5&MNO=RP-680

    http://www.ixbt.com/peripheral/a4tech-rp680.shtml

    В момента съм с такава мишка и мога да кажа само едно - уникална е за цената си!!! А тя е 27$ без ДДС от Вали!!!

  12. Foxman
    Guest
    #10

    Logitech MX700

    Мога да кажа че е точно копие на MX700,

    и че наистина за тия пари е супер но аз предпочитам за тия пари МХ700,аз за толкова го взеь иначе сам сигорен че щях да взема тази с която си и ти А4 правят яки мишоци,

    старата ми е А4 и е с 4 ботона и 2 скрола и работи без отказно вече 3год.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #11

    Logitech MX700

    Наистина МХ700 за 30$ е перфектно попадение!!! [^]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #12

    Logitech MX700

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Наистина МХ700 за 30$ е перфектно попадение!!! [^]



    <div align="right">Originally posted by Rockwell*-*08/01/2004*:* 23:00:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    съгласен съм, но за игри не става!

    За игри мишката е твърдо mx300! Тя е изборът на геймъра ( на всички големи състезания вкл WCG е най-предпочитана)

    Все пак да не забравяме и че с нея Здравко ”Sk.Insomniа” Георгиев стана първия български световен шампион по Warcraft III.

    Eстествено има и други марки и модели, но от достъпните тази е изключително добра. Цената и е около 70 лева.

    ...при цената която ти предлагат за 700, въпреки, че е малко тежка за игри си я вземи - заслужава си!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам SE Aino, Nokia 5700, Logitech Z4 и Logitech MOMO
    От BardoSore във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 05-04-11, 20:58
  2. Купувам Logitech G27
    От johnyboy във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-11, 17:54
  3. Мнение за Logitech 5.1
    От rpl във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-10, 23:07
  4. Luxeon vs Logitech?
    От Mitko744 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-04, 21:08
  5. Microsoft VS Logitech?
    От Raziel във форум Общ - хардуер
    Отговори: 30
    Последно: 21-01-03, 21:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе