Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

preporachaite mi CDRW ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #1

    preporachaite mi CDRW ????

    preporachaite mi CDRW ????




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #2

    preporachaite mi CDRW ????

    НР, Тийк и Ямаха. Около 120 долара са всеко едно, скоростите им варират, но средно са 8х8х32 или 12-16х8х40. Може и други да си земеш, напр. LG, Ricoh. Най-добрите, според мен са Плекстор, обаче са майка си и баща си. :-))



    BROUGHT TO U BY MSAN

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #3

    preporachaite mi CDRW ????

    a SONY ili SAMSUNG ?




  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #4

    preporachaite mi CDRW ????

    Може, дал господ марки и устройства. Обаче не дал пари да си ги купиш



    BROUGHT TO U BY MSAN

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    preporachaite mi CDRW ????

    аз съм с nec 12х10 и съм доволен. winoncd 3.8 и всичко е по-вода. няма buffer underrun, но и така си е стабилно. нещо direct cd 5 не работи ( не го намира ), но ме убеждават, че ако се инсталирам целия easy cd creator щяла да се появи поддръжка ^^. аудио дискове с ashampoo - ок. друго няма




  7. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #6

    preporachaite mi CDRW ????

    Az imam teac8x8x32 i sam mnogo dovolen.Raboti na p100MHz 64MB ram i zapisvam na 4x i ponqkoga na 8x.Po princip e vajno transfera na harda za na pishesh na visoka skorost(moq e star i zatova pisha na 4x).Gledai pisachkata da ima overburn i po vazmojnost buferproof.Mislia che v saita na NERO ima spisak s pisachkite i nqkoi po-vajni harakteristiki(naprimer dali poddarja overburn)




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #7

    preporachaite mi CDRW ????

    Ако ти трябва за сериозна работа - Plextor. Поддържа купища стандарти и има екстри на килограм. Е, цената ... да си виждал евтино ферари?

    Teac са също добър избор - харесва ми 16/10/40 модела.

    Сега са се навъдили купища евтинджоси - кеф ти LG, кеф ти NEC, кеф ти Samsung - не бих им се доверил - напомнят ми един боклук, който имах - Asus 8/4/32 - всъщност някакъв мизерен Traxdata с надпис Asus, произведен по ОЕМ лиценз на Philips ... eдва записваше на 4х, но за да бъде сигурен човек, че няма да скапе носителя, трябваше да върти на 2х.

    Сега съм с 16/10/40 Plex и мисля да го сменям с новия 24/10/40.




  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #8

    preporachaite mi CDRW ????

    niakoi znae li TEAC 16/10/40 ima soft za zapisvane kam neia ?




  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #9

    preporachaite mi CDRW ????

    Tези, които съм виждал, са ОЕМ - т.е. нямат. Но за какво ти е? Към Plex-a също не получих, но това не означава, че не използвам такъв




  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #10

    preporachaite mi CDRW ????

    e ako minat i te proverat ?

    ako ti e za vkasti da ama ako e za office ?




  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #11

    preporachaite mi CDRW ????

    Ako e за office - търсиш пълен пакет. Доколкото видях, Asus пак са пуснали някакви 16Х и 24Х CDRW - а всичките те са retail. Kато се появят във BG грабваш един и требе да си щастлив. Като гледах ситето ти съмнявам се че ще ти трябва нещо по-бавно, все пак предлагате запис ср/у заплащане.




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #12

    preporachaite mi CDRW ????

    Зависи какви дискове предимно ще записваш. Ако искаш да можеш да копираш защитени дискове, трябва да провериш във www.elby.de,това е страницата на CloneCD кои рекордери се поддържат. От евтините модели 8x Teac е за препоръчване, цената последно му беше около 70$,може да копира защитени дискове без проблем. 12х модел на Teac може да копира защити, но само ако е EB, а не ЕА модел. Yamaha също са много подходящи, по-евтини са от Plextor,и почти толкова добри. Plextor-a са ако мога да се изразя "Мерцедес"-а на записвачките. При копиране на аудио диск Plextor и Yamaha четат аудиото на повече от 20х, докато Nec развива около 14-16х максимум. Естествено разликата в цената е значителна. Повече информация, както и много подробни тестове можеш да получиш от www.cdrinfo.com Имам лични наблюдения от NEC 12x, Plextor 12 и 16Х IDE, Yamaha 2100S - 16X SCSI, TEAC 8x IDE, както още няколко модела, така че ако те интересуват ще ти ги напиша за всеки един поотделно.




  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #13

    preporachaite mi CDRW ????

    Niakoi znae li kade moga da namera cdrw Lite-on ????




  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #14

    preporachaite mi CDRW ????

    Computer 2000 ги разпространява, но е търговец на едро. Питай от кои техни дилъри можеш да вземеш.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #15

    preporachaite mi CDRW ????

    Yamaha imat na dobrata zapisvachka v momenta 32x16x10 problema e che pri 16x triabva da imash SCSI disk za da zapisvash bez da ti se izprazni bufera...



    http://www.rootbg.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Zamyrsen CDRW
    От Coulthard във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-06-03, 14:11
  2. Preporachaite mi zahranvane.
    От iakomir във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 08-09-02, 01:41
  3. XP+CDRW
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 01-08-02, 09:50
  4. CDRW
    От MasterCop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-07-02, 16:11
  5. MINIDISKOVE CDRW
    От TOLY във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-06-02, 20:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе