Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

preporachaite mi CDRW ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #16

    preporachaite mi CDRW ????

    kakvo vi e mnenieto za zapisva4kite na NEC




  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    preporachaite mi CDRW ????

    аз имам nec 12х10 и съм доволен. вярно, че някои от дисковете, които уж са 12х ( silver storage - родно гордо производство winoncd-то не ги разпознава като 12х, въпреки че ги записва на 12х без проблеми, когато го насилиш ще взема аз да пробвам easy cd creator-a, може работата са е от soft-a.



    p.s. ivan-е, ти добре пишеш 32х16х10, ама в българия е по-прието да се пише 16х10х32, а и за 2,4 mb трансфер не ти трябва чак пък scsi.



    p.p.s. айде сега някой да ме светне, защо трябва да си купувам записвачка за $$$, която да е хипер сигурна, да не скапва дискове, да записва за 4 вместо за 7 минути и т.н., когато подложките вече са около левче, а през спестените 3 минути не можеш до 'тъмната стаичка' да отидеш ?! ако се върнете 2 години назад - толкова бяха дискетите!!! дисковете бяха около 3-4 лв и имаше смисъл да се притесняваш. но сега....... ?!




  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #18

    preporachaite mi CDRW ????

    vzemi si plextor. Niama da imash nikvi griji s nego.

    A shto se otnasia za software-a, koi ti proveriava za zapisvash softoware, nali niakoi triabv da e opylnomoshten tochno za tazi programa da proveriava, che da ti dyrji smetka.



    no pain - no gain

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #19

    preporachaite mi CDRW ????

    относно Nec-a - 16х модел поддържа burn proof технологията, която не позволява да се скапват дисковете при запис (дали поради изпразване на буфера или някаква подобна причина). Освен това модела се поддържа от CloneCD, и поддържа режим на запис Raw-Dao 96, което означава че може да копира защитени дискове. Аудио-то се сваля на около 15-16х, което за такъв тип записвачка от гледна точка на цената, е нормална скорост. Имат обаче един недостатък - не поддържа overburn, т.е. те могат да записват 80мин дискове но само на 80 мин подложки, а не както Yamaha, Plextor, Teac и другите по-известни рекордери могат да натъпчат една 74мин подложка с толкова информация, колкото побере самата подложка (т.е. празния диск). За справка - 74min TDK например "поема" някъде до около 76 мин 30сек запис, което си е удобство,защото не се използва 80мин диск в случая. Това само по себе си не е голям кусур, все пак доколкото си спомням цената на 16х модел беше май около 80$, а и разликата в цената на 80мин и 74мин дисковете не е голяма. Другия въпрос е вече колко време ще изкара самата записвачка, познавам хора, които имат Yamahа и Plextor от няколко години, и записват без никакви проблеми. Отделно до скоро аз ползвах един 4х Teac SCSI,който работи 3 години без проблем (и продължава да работи). Но от своя страна при днешното развитие на хардуера, след 3 години, както казват англичаните "if camel, if camel driver" (бел.преводача - я камилата, я камиларя) Самия факт, че вече има Double Density записвачки, които записват по 1.3Gb на диск говори сам по себе си за развитието на CD-RW.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    337
    #20

    preporachaite mi CDRW ????

    kupih si cdrw Lite-on 16/10/40 s Buffer prof. super e :)




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Zamyrsen CDRW
    От Coulthard във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-06-03, 14:11
  2. Preporachaite mi zahranvane.
    От iakomir във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 08-09-02, 01:41
  3. XP+CDRW
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 01-08-02, 09:50
  4. CDRW
    От MasterCop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-07-02, 16:11
  5. MINIDISKOVE CDRW
    От TOLY във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-06-02, 20:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе