Резултати от 1 до 9 от общо 9

Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. did
    did е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    59
    #1

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    Препоръчайте хубав (НАДЕЖДЕН и БЪРЗ) диск РАТА 80GB. Двоумя се му Seagate i Maxtor. Какви са им предимствата и недостатъците.



    БАГОДАРЯ !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    препоръчвам Western Digital 80 GB 8 cahche

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #3

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    С 3 години гаранция!!![:D]

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    Ако е за тия двата:

    Maxtor малко по бърз

    Seagate малко по-тих

    Hitachi по-добър и от двата

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #5

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">препоръчвам Western Digital 80 GB 8 cahche



    <div align="right"> posted by Mr.TECHNO*-*29/03/2004*:* 16:05:15</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз да питам защото за пореден път виждам подобен пост.Какво толкова му харесвате на WD?Просто ми е интересно.За сега никой не ми е отговорил.Така като гледам не са от най-бързите дискове.За другите му характеритики нямам представа и затова питам.Иначе и аз съм за Хитачи личното ми мнение е че са най-бързи ако се ползват за Home PC

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    WD са тихи...имат голям вътрешен трансфер...2г. гаранция...

    Малко ли е

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">препоръчвам Western Digital 80 GB 8 cahche



    <div align="right"> posted by Mr.TECHNO*-*29/03/2004*:* 16:05:15</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз да питам защото за пореден път виждам подобен пост.Какво толкова му харесвате на WD?Просто ми е интересно.За сега никой не ми е отговорил.Така като гледам не са от най-бързите дискове.За другите му характеритики нямам представа и затова питам.Иначе и аз съм за Хитачи личното ми мнение е че са най-бързи ако се ползват за Home PC



    <div align="right">Originally posted by MAKAPOB*-*29/03/2004*:* 23:55:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    да добавя към поста на Брей, леки са , малко греят , качествени . Хитачитата ,имат голям проблем - много фирми отказват да ги продават вече - процента на брак е доста голям - и не държат при клокване на шината - също като SATA

  10. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #8

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    И аз да добавя към поста на Mr.TECHNO

    В последния месец цмених 3 дъна и 3 диска...само за екперименти. И трите ги пусках над 200МГц, дисковете бяха WD, Hitachi SATA, Hitachi PATA, нямам проблем с честотата, единственото което ме дразни при Hitachi е едно "пеункане" през определен интервал от време. Вероятно се калибрират..

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #9

    Какъв диск РАТА 80 GB да си взема

    WD 60GB PATA 8MB кеш го взех преди 1г. с 3г. гаранция. Страшно тих диск. Нищо не се чува от него в сравнение със сегашния ми Seagate 120GB SATA 8MB кеш. Навсякъде препоръчват диска с най-голяма гаранция и по-малка цена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв HDD 1TB да взема?
    От Icety във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-11, 09:00
  2. какъв 19" LCD монитор да си взема.
    От FunFun във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 27-04-05, 09:44
  3. Какъв LCD да си взема?
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-08-04, 15:47
  4. Какъв монитор да си взема?
    От shavo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 24-12-03, 14:08
  5. Какъв ТВ тунер да си взема? (до 150 лв)
    От TrP2 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-03, 16:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе