Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 58 от общо 58

Testvane na stabilnostta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #46

    Testvane na stabilnostta

    [/quote]

    Ако па ми кажеш UT2003 , кое от следните неща не натоварва : процесор , памет , видео карта , чипсет (то се подразбира) .

    [/quote]

    To tova che v task menagera pokazva 100% ne znachi che procesora e naistina 100% natovaren, a pametta se natovarva izkliuchitelno trudno - imam vpredvid s aktiven, ama mnogo aktiven obmen na danni s igri - te se zarejdat i osnovnata deinost e chetene, triabva neshto deto da pishe v neia !

    Eddie - stiga s toia PasmarkTest - technite programi sa darveta, a i sam go probval - i kakto kazah ne mi haresa i ne mi varshi rabota - OTNOSNO 100-te procenta natovarvane - vijdali li ste kvo pokazva task menagera ako polzvate niakoi programi za softuerno ohlajdane - 100%, vapreki che procesora realno habi da rechem 10000 cikala prez tva vreme za rabota, t.e. realni 0-1%

    Za test na pametta stava ednovremenno defragmentirane na diska v kombinacia s testova programa - defr. pishe v pametta, posle smiata, chete ot neia i slaga na diska, no pak ne se natovarva cialata...

    Za UT ne sam siguren, no go puskah na 9.5x204

    A tam dori sandrata mi uvisva - bez da sam i opusnal test.. - taka che mai ne stava, nali ?


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #47

    Testvane na stabilnostta

    UT2003 go polzvaite ako iskate da natovarite Videoto...ne che po-drug nachin ne moge ama sa nali stava duma za nego.Nikoia programa ne moge da vi dade 100% che mashinata e stabilna, triabva da se napravi niakakva kombinacia!

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #48

    Testvane na stabilnostta

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by geniusloki



    Za UT ne sam siguren, no go puskah na 9.5x204

    A tam dori sandrata mi uvisva - bez da sam i opusnal test.. - taka che mai ne stava, nali ?



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Нещо си се объркал , защото аз на сандрата съм правил тестове на процесора и на паметта , на честота на която просто няма никакъв шанс да заредя даже виндос (с програма за клок под виндос) .

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #49

    Testvane na stabilnostta

    Az ne kazvam che tia mnogo tovari - daje obratnoto.

    Vchera namerih nachin da testvam iako pametta - vkliuchvate DivX filmcheq zaedno sas Sandra Mem testa, ako ne se srine, markirate v papkata Fonts da rechem trideset faila i natiskate Enter...

    Ako izdarji niamate problem s pametta



    A kato govoria za tova koe mi krashva kogato drugo darji - probval sam adski mnogo neshta, svalil sam vseki test deto sam vidial niakoga s izkluchenie na edin-dva i na bezmislenite, puskal sam kvi li ne kombinacii i se zanimavam s tova po 9-12 chasa dnevno pone 20-tina dena v meseca - bilo to u nas, bilo to vav ... firma (togava i chasovete sa poveche), a ostanalite deset dena go pravia i po 19-20 chasa - kato imam rabota - I SE UBEDIH CHE NESTABILNA NMASHINA NE MINAVA POVECHE OT 4-5 sceni na SPEC-a, zatova go predlojih !



    Ne sta nikoi da se zaiajda ili da si misli che se zaiajdam, no mi e smeshno da chuvam (a, vijdam() che tapia PassMarkBurnInTest bil dobar... ili pak Sandra BurnIn-a

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #50

    Testvane na stabilnostta

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by janko


    Верно е, че тоя Prime95 не е върха на сладоледа при тестовете, но все пак става да си начешиш крастата[:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    ... ami toj i ne e zamislen kato takav.

    >

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #51

    Testvane na stabilnostta

    Истината е че трябва да се пускат 3-4 теста за да се види истинската стабилност. Вчера например си клокнах шината на 179Mhz и пускам 3DMark и ми изкарва теста 5-6 пъти без проблем. Уж всичко е наред. После обаче си пускам мойта любима NHL2003 и познайте кво се случи.....ми заби ми компа. Съответно връщам на 178 и няма грижи. Така че най-хубавия тест е 3DMark + поне 3 натоварващи игрички.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #52

    Testvane na stabilnostta

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by janko


    ... най-хубавия тест е 3DMark + поне 3 натоварващи игрички.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    ... ivsichko tova ednovremenno razbira se [:D][:D][:D]

    >

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #53

    Testvane na stabilnostta

    Da ama na men mi kara SandraCPU+Realstorm(mm, kato slaidshow...)+ParticleFuri na 204-205 shina, ama pak mi zabi na SPEC-a - a sega go kara s palna sila ...

    Mai ste probam Prime95

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #54

    Testvane na stabilnostta

    Q da vi pitam nestho.

    sistemata e A7N8X

    2x256 MB 333Mhz TwinMos

    1700+ T-Bred reviziq "B"

    na 1833Mhz realni raboti na 1.6 volta i vsichki testove gi minava bez griji sushto i igrite nqmat problem pri produljitelna ugra.

    na 1916 Mhz pri 1.650V sushto nqmam griji.

    Obache kogato go dam na 2400+ i naprejenie 1.675V pri Hot-CPU-tester 2 pri calculating Pi mi dava greshka i po dolu pokazva CPU Quality 7% sled kato testa e sprql sled 2-3 min.

    Obache kogato go sloja na 1.700 V testa si prodyljava bez griji no ne go dochakah 3 chasa. Kakvo e tova Pi i vajno li e?? Zashtoto vsichko drugo si bachka perfekt. Igrite i 3dmarka sushto i Sandrata ne dava problemi

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #55

    Testvane na stabilnostta

    Ами остави си го на 1.7V и не го мисли въобще ...



    >

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #56

    Testvane na stabilnostta

    Mollov - Vyprosi dva

    Pyrvi - koq OS e po pretenciozna kym overclock - Win98 / WinXP

    Vtori - Palomino 1,6 /1,7 ( staro qdro ) na dyno ECS k7vta3 DDR333 s 256 DDR333 A-data , na 166 FSB ne trygva - kolko moga da se probvam da izduq - fan4eto e Spire s medna plo4ka( taka nare4eniq Kotlon) imam predvid shina kolko megahercova?

    Blagodarq ti predvaritelno

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #57

    Testvane na stabilnostta

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mr.TECHNO


    Mollov - Vyprosi dva

    Pyrvi - koq OS e po pretenciozna kym overclock - Win98 / WinXP

    Vtori - Palomino 1,6 /1,7 ( staro qdro ) na dyno ECS k7vta3 DDR333 s 256 DDR333 A-data , na 166 FSB ne trygva - kolko moga da se probvam da izduq - fan4eto e Spire s medna plo4ka( taka nare4eniq Kotlon) imam predvid shina kolko megahercova?

    Blagodarq ti predvaritelno

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    WinXP е определено по-тежката система, но пък и "гърми" по-трудно... но пък и ако реши да се скапе няма какво толкова да направиш...

    Що се отнася до процесора - еми попаднал си на бройка, която не държи 166FSB при Default Vcore от 1.75V или дъното не държи толкова FSB.. ако си с новата ревизия 5.0 няма да имаш проблеми от към дъното... ако не се лъжа самото дъно може да дига Vcore с +6.8%... поиграй си...

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #58

    Testvane na stabilnostta

    ако искате да спечете яко цпу-то си дръпнете програмката на дистрибутед.нет http://www.distributed.net/index.html.en



    качваше 4 градуса отгоре над това което беше със СЕТИ на 100% цпу лоад, пробвал съм тея приме95 и цпубърн, ма те качват само 1 градус над СЕТИ@Хоме, тогава бях със Р3

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Testvane na RAM pamet
    От XM6002B във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 11-09-02, 10:29
  2. Otnosno stabilnostta na AMD sistemite
    От Nikolay във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 13-06-02, 20:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе