Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Chaintech не ще да се клоква

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #16

    Chaintech не ще да се клоква

    Ами така е бе човек аз ще ти дам пример с моята система T-Bird 1.2 512 SDRAM ASUSGF4Ti4200 128DDR.Картата ми е default честоти 250/446 и като я клокна на 275/500 3ДМарк се увеличава с около 700точки, а като я клокна на 315/620 пак си изкарва целия тест перфектно(без артефакти)обаче резултата се увеличава само с още 50точки т.е. и паметта и процесора са ми бавнички и спъват картата

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #17

    Chaintech не ще да се клоква

    Hmm toia Chaintech mnogo slabo se klokva. Moita Daitona 440MX 64MB DDR se klokva 370/470 bez ohlajdane na chipa ili pametta a struva s 10$ po-evtino ot Chaintecha

  4. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #18

    Chaintech не ще да се клоква

    И при мен е така с радеон 9000 ядрото стига до 330 а паметта 470-480 но подобрение никакво. Процесора е Целерон 1000@1200.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #19

    Chaintech не ще да се клоква

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by MANIAK


    И при мен е така с радеон 9000 ядрото стига до 330 а паметта 470-480 но подобрение никакво. Процесора е Целерон 1000@1200.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Процесора те спъва, или по-скоро SDRAM паметта.... ще видиш малка разлика все пак, но пък Fill Rate и Shader-ите ще си получат подобрението заради повишените MHz на ядрото...

  6. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #20

    Chaintech не ще да се клоква

    Ще ги погледна само тях и ще пиша.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #21

    Chaintech не ще да се клоква

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Pavlin


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Mollov



    Пусни ЦЕЛИЯ тест на MRAK2001SE и сравнявай Fill Rate и High Polygon Count - тези тестове не зависят от процесора и дъното..... ако и там няма никаква разлика значи картата не се клоква коректно...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Всъшност , high polygon count-a с една светлина си зависи от процесора , обаче всички останали тестове на 3D Mark 2001 не зависят от процесора с изключение на Dot3 Bump Mapping , който обаче при 50% увеличение в честотата на процесора (1000 vs 1500 атлон процесор) прави отклонение само 2 кадъра (122 vs 124) .

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    da ama tochno toi tovari pametta na kartata i iadroto mnogo, stoto ostanalite mi izdarjat, a na nego se pochvat edni... migania u drugi bezobrazni defekti

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    29
    #22

    Chaintech не ще да се клоква

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">

    da ama tochno toi tovari pametta na kartata i iadroto mnogo, stoto ostanalite mi izdarjat, a na nego se pochvat edni... migania u drugi bezobrazni defekti

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Да де ама тук целта не е да се тества за стабилност

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #23

    Chaintech не ще да се клоква

    Imenno. ne se vliae ot procesora, samo ot skorostta na kartata...i nai veche pametta i

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #24

    Chaintech не ще да се клоква

    Imenno. ne se vliae ot procesora, samo ot skorostta na kartata...i nai veche pametta i

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #25

    Chaintech не ще да се клоква

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by geniusloki


    Imenno. ne se vliae ot procesora, samo ot skorostta na kartata...i nai veche pametta i

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    ОК , ок !!! Рабрах те от първия път [:D].

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #26

    Chaintech не ще да се клоква

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Pavlin





    ОК , ок !!! Рабрах те от първия път [:D].

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Паркинсон бре.... треперят му ръцете и клика като луд по мишката [:D][]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #27

    Chaintech не ще да се клоква

    Ми тоя Опера браузър вече взе да ме дразни - срива се когато ти трябва, рестартираш го, той те пита искаш ли да почни откъдето се е сринал и пак наново праща ... а бе боза

    Питай какво става с пощата ми така

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #28

    Chaintech не ще да се клоква

    Proveri dali VSync e OFF (vertikalnata sinhronizaciq) ima veroqtnost zaradi tova da ne ti pokazva razlika v rezultatite sled overkloka

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    58
    #29

    Chaintech не ще да се клоква

    ave Vip_A kak uspq da kloknesh taq palit daytona GF4mx440 qdroto na 370mhz? Az imam Asus gf4mx440 64DDR - qdroto e bez ventilator i edvam darji 300 mhz. Ako sloja fan sigurno sha tragne. Bqh 4el 4e dot3bump mappinga ot 3dmarka e nqi qkiq test dali si kloknal uspeshno videoto. Taq Asuska mi dyrji bez nikakvi problemi 490mhz pamet bez dopylnitelno ohlajdane. Pametta i e samsung 400mhz, a qdroto 270mhz.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Chaintech AV-710 5.1 - настройка
    От get във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 25-04-07, 11:14
  2. МB Chaintech 7SID
    От Tai-Pan във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 27-03-04, 18:07
  3. помощ процесора не се клоква :))
    От zaxxx във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 05-11-03, 16:53
  4. ChainTech GF4 MX440 SE?
    От kalchev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 04-02-03, 14:42
  5. Za sobstvenici na GF4Ti4200 CHAINTECH
    От F-15E във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 01-11-02, 04:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе