Резултати от 1 до 7 от общо 7

CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    24
    #1

    CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    Наскоро си закупих дачия сандеро обаче в оборудването имаше само едно блаукпункче с 4 по 15 говорители без мп3 и без джойстик.. Предишните ми коли винаги са имали джойстици на волана за управление на стереото,така и сега ми е кофти.. Търся си някое стерео за кола до 350 макс 400лв с мп3 поддръжка и джойстик..марката няма значение но наблягам към нещо качествено като пионер,алпине сони и подобни..НЕ очаквам перфектно качество на звука,няма да си слагам усилватели или басове в колата,но просто искам да подобря леко аудиото на колата.. ако може и дайте линкове към продукти..
    П.С. от шумен съм ако има значение

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    Колега , не са много моделите които имат джойстик ! Повечето са с безжично дистанционно или с допълнително закупено такова , което се монтира на волана / при Пайнер примерно / ! Може би ти трябва модел на Сони !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    24
    #3

    Re:CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    заводско дачия не предлагат джойстик но има възможност да се свърже техен джойстик с тяхно стерео СОНИ.. има 2 модела на сони които поддържат джоистика 350 лв е едното,680лв е другото!
    сАмо джойстика ми струва 89 лв..
    в интернет само сонито от 350лв го намерих за 270 в гет.бг затова не искам от 350лв да купувам..
    ако има и някакви други варианти приемам ги

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    24
    #4

    Re:CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=30081
    това е стереото което ми предлагаха в сервиза на рено дачия на цена 350 ЛВ Е Няма да плащам като поп яя..
    въпроса ми е с какви джойстици мога да ги свържа и ако кажа каталожния номер на джойстика на дачията ще може ли да разберем дали може да се свърже с това сд..ПОНЕЖЕ в сервиза ме навиват за това от 630лв уж щото било по добро
    ЯСно но ако става това от гет.бг да се свърже с някой джойстик да го вземам..

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    Не ми стана ясно какъв е този джойстик ! При Сони това е жично дистанционно управление , което се закупува допълнително ! Дачия какво предлагат - управление на Сонито от волана , както е при Рено , с едно малко лостче с копчета за управление , което се намира под волана ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    24
    #6

    Re:CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Не ми стана ясно какъв е този джойстик ! При Сони това е жично дистанционно управление , което се закупува допълнително ! Дачия какво предлагат - управление на Сонито от волана , както е при Рено , с едно малко лостче с копчета за управление , което се намира под волана ?
    Дачия какво предлагат - управление на Сонито от волана , както е при Рено , с едно малко лостче с копчета за управление , което се намира под волана
    ДА точно това предлагат отделно 89лв струва.. подобно с ПОВЕЧЕ функции от на рено джойстика..и този джойстик може да се свърже с 2 сонита.. на 1вото дадох линк кое е .. само че имат много големи цени в сервиза затова ще си го поръчам от гет.бг!
    другото стерео пак е сони и пак може да се свърже с този джойстик струващ 89лв но ме навиват точно него да взема щтото било страхотно.. да ама е 680 лв ? !

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    5
    #7

    Re:CD STEREO ЗА КОЛА С ДЖОЙСТИК

    Ако този джойстик работи на Sony - ще работи на всички сони-та с вход за джойстик, а даже и на всички Pioneer-и - джойстика на Sony работи и на Pioneer. (Все пак по-добре първо да се пробва за по-сигурно)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. stereo усилватели втора употреба
    От denonka във форум Купува
    Отговори: 4
    Последно: 26-10-11, 18:35
  2. Продавам телевизор NEO 2962FT PIP STEREO
    От gorjy във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 02-03-10, 02:09
  3. Джойстик
    От brankod във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 28-02-08, 22:30
  4. Помощ за SONY STEREO AMPLITER TA-V7
    От adak във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-07, 20:38
  5. Stereo handsfree za Nokia 6610
    От Rag във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-03, 16:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе