Резултати от 1 до 14 от общо 14

Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1

    Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Имате ли наблюдения,кой вариант е по добър ? Отскоро имам нов автомобил с оригинален касетофон на Бекер,който не искам да сменям за да запазя оригиналния вид на колата.Тези евтините трансмитери доколкото съм чувал са моно,а с касетката предполагам ще е стерео.Днес обаче попитах в ТМ техните трансмитери Нео как са и отговора бе ,че голяма част пак се връщат при тях и така ме отказаха.Ако варианта с трансмитер е по добър знае ли някой откъде да закупя читав такъв -Белкин примерно.
    Някой ако иска да се отърве от подобно устройство сега е момента докато съм се навил.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Хубав трансмитер естествено е по-добре от адапторна касета...
    Въпроса е от къде ще го намериш... Хубавите струват над 30 лв...

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    аз имам трансмитер, който практически не ползвам

    ще го видя какъв е (и дали е ХУБАВ) и ще ти кажа по-късно

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Благодаря, FearMe не държа на (и дали е ХУБАВ),а да не е ,,еднодневка'' както ми похвалиха Нео-то.Това не е основния ми автомобил така,че рядко ще се ползва.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    и такааа

    видях го моето чудо на техниката и се хванах за главата, защото се оказва, че е по-старият модел на това:

    http://dabe.pl/fm-wireless-transmiter-fm07-p-206.html

    няма USB-то. за сведение, 16 злоти по днешния курс са 7,31 лв и по-добре си го купи, отколкото дори да ти го подаря

    иначе мога да ти дам експлоатационни наблюдения върху него и с ръка на сърцето ти казвам, че работи безотказно. не знам кой му е производител (надали и самото то знае ), но е свястно

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Ами аз измислих да купя някакъв боклук и да го разкостя за да го свържа директно на мястото на предусилвателя в Бекера ,а юсб да напъхам в гнездото за касетка и ако може да се получи някакси и с управлението от бутоните ще е екстра.Исках да разбера кое от двете е по добър вариант ,ако някой има наблюдения ,но след дълго четене в гугъл-а мненията са дооста разногласни и така и не разбрах.Един доволен от едното друг от другото явно трябва да се експериментира и с двата варианта.Благодаря ви за помоща все пак.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Ами аз измислих да купя някакъв боклук и да го разкостя за да го свържа директно на мястото на предусилвателя в Бекера ,а юсб да напъхам в гнездото за касетка и ако може да се получи някакси и с управлението от бутоните ще е екстра.Исках да разбера кое от двете е по добър вариант ,ако някой има наблюдения ,но след дълго четене в гугъл-а мненията са дооста разногласни и така и не разбрах.Един доволен от едното друг от другото явно трябва да се експериментира и с двата варианта.Благодаря ви за помоща все пак.
    Ти си намерил решението Защо не вземеш един стар ЦД-ром и да му пуснеш 12 волта от запалката и да включил изхода за слушалката в касетофона )

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #8

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    А може и това да сложиш http://www.mybecker.com/enUK/Automot...xico+7948.html ,ама и цената му е...

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #9

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    ако купуваш трансмитер търси да има и излъчва RDS . Гаранция че е стерео. Другия вариянт е купи си GPS Goclever има радио трансмитер хендсфри и четеец на книги и други допълнителни глезотийки. Дето се казва много в едно.
    Адапторна касета в никой случай не си купувай - при по тиха музика ще чуваш въртенето на механиката а понякога и реверса се лъжи и постоянно превключва напред назад.

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #10

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за ав

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Ти си намерил решението Защо не вземеш един стар ЦД-ром и да му пуснеш 12 волта от запалката и да включил изхода за слушалката в касетофона )
    Защото казах,че не искам да развалям оригиналния вид на таблото-иначе ми е най-лесно да дам 200лв за един Блаупункт или Пайнър дето ще свети като космически кораб.Ама те инженерите ако бяха преценили щяха да сложат такъв а не Бекер

    svetlio1, твоето предложение най ме устройва ,този Бекер Мексико има и по стари вариации и лошото е, че има колекционерска стойност и никой собственик не би се разделил с него.В България е невъзможно да се намери.Освен това са двукомпонентни системи и част от функциите не работят ако е само първия компонент.Продаваха се миналата година две три ,но само с основния компонент.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    39
    #11

    Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Ползвам нещо подобно на това:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ter-DIVA-S-RDS
    Това което имам е може би по-новия модел. Справя се чудесно, без смущения, дори заглушава налична радиостанция на същата честота. Чете от USB и от SD карта.
    Пробвал съм и по-евтин трансмитер, но имаше смущения.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на doxr
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    128
    #12

    Отговор: Re:Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    Цитат Първоначално публикувано от wolf Виж публикацията
    Ползвам нещо подобно на това:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ter-DIVA-S-RDS
    Това което имам е може би по-новия модел. Справя се чудесно, без смущения, дори заглушава налична радиостанция на същата честота. Чете от USB и от SD карта.
    Пробвал съм и по-евтин трансмитер, но имаше смущения.
    Колега, а какво е предимството че е с РДС? Изписва ли на таблото песните една след една, или само името на трансмитера?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #13

    Отговор: Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    тази ДИВА е без памет и ще се наложи да ти "стърчи" нещо от плеъра за да го подкараш, а и 30 лева.... насочи се към магазините от тип "всичко за левче" оттам може да изскочи оферта. аз имам някакъв от и-бей за около 7$ май беше с 1Гб памет вградена+ дистванционно
    .

  17. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #14

    Отговор: Адапторна касета или фм трансмитер за автомобила.

    има и Cassette MP3 Player...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте AC адаптер за FM трансмитер.
    От blankcat във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 4
    Последно: 13-02-16, 12:23
  2. FM трансмитер
    От iihtiandar във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 4
    Последно: 16-09-14, 22:14
  3. Взривиха автомобила на Сашо Диков
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 31-10-11, 18:33
  4. GPS Навигация 5", Bluetooth, FM трансмитер, 149 лв.
    От momchi007 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 06-06-10, 17:50
  5. Продавам MP3 FM трансмитер
    От electradel във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-07, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе