Резултати от 1 до 5 от общо 5

Авто радио "Дива"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #1

    Авто радио "Дива"

    Не съм аудио маняк, но като пътувам обичам да слушам музика в колата. В момента си карам Астрата с Blaupunkt CAR 300 и трансмитер, от който слушам музика от флашка или СД-карта. Видях, че се предлага това:

    http://shop.topdigital.bg/prod/70//C...Audio-Diva-A12

    Аз съм абсолютен лаик в тази област, така че кажете това дали ще върши работа или да си карам с оригиналния касетофон и трансмитера. Пак казвам, че не разбирам от тази техника и изискванията ми към звученето са сравнително ниски, а и финансовите средства са силно ограничени.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #2

    Re:Авто радио "Дива"

    Взех на жена ми за колата един по-стар модел. Познаваш изпълнителите Абе ТРАГИЧНИ параметри на звука има. Че не е и неоповестено - на самата кутия си пише до 10 kHz.

    Edit: Леле... че то се водело за по-хубаво май :D - ето това: http://shop.topdigital.bg/prod/70//C...1/Diva-USB-SD-ресивър-A11

  4. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #3

    Re:Авто радио "Дива"

    Да разбирам ли, че е пълен т...к и да си карам с оригиналното. Съблазни ме тоя, че има USB вход и може да се слушат МР3-ки от флашка и карта.

  5. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #4

    Re:Авто радио "Дива"

    Не мога да кажа за твоят избор, моят беше точно пълен та..к. Предвид, че все пак се оказа уж по-хубав от твоя, сам си прави изводите.

  6. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #5

    Re:Авто радио "Дива"

    Щом Дива-та не става препоръчайте нещо по-евтино. По принцип ми трябва само радио и евентуален вход за USB и SD карта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  3. Краят на Радио "Гонг" - Изповедта на Томислав Русев
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 11-12-06, 16:06
  4. Сп."РАДИО" с 1970 г. до 2001
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-06, 10:09
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе