Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Дозареждане по манометри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #16

    Re: Дозареждане по манометри

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    А "случайно" да си чувал,че зареждането става под високо налягане на течна фаза с т.нар.зарядна станция? И че въобще не ме интересува колко се насищат парите? А че мога да го направя и без станция в режим на охлаждане като затворя малкия кран ?
    За кой обем ми говориш за климите?Никъде не съм срещал данни за обема на даден климатик.
    На един такъв като теб вече му казаха да ходи във форумите на БГ МАМА,ти може да си втория.
    Ти ме застреля бе а аз си мислех че разбирам от клими каква е тази зарядна станция дето зарежда под високо налягане в течна фаза ,ебати маитапа .Ами щом незнаеш нищо за изпарение и кондензация и площ и обем на изпарителя и кондензатора,какво знаеш тогава?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #17

    Re: Дозареждане по манометри

    Цитат Първоначално публикувано от miry
    Обема се измерва в литри или кубически сантиметри .
    Обема, да, но количеството се измерва в килограми.
    Сега ако кажеш и, че си виждал машина с обозначения в литри...за обем, а не в гр./кг. за количество....

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #18

    Re: Дозареждане по манометри

    Аз не съм спец, ама до сега никъде не съм видял хладагента да се тегли в друго, освен в КГ, нали затова се зарежда с везна, а не с дебитомер.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #19

    Re: Дозареждане по манометри

    www.climacom.com/pdf/Mastercool-ceni.pd- на вниманието на МАЙСТОРА МИРИ !!! Това е линк на Климаком с техния магазин за материали и инструменти.Ако можеш да четеш,на ред 99 и 100 има два броя зарядни станции,с които се върши точно това,което описвам в поста си.
    От твоето изказване личи(не само за мен) че просто се изказваш абсолютно неподготвен.И как разбра че думичките площ,обем,изпарение,кондензация са ми непознати?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #20

    Re: Дозареждане по манометри

    А ако напишеш в Гугъла "зарядна станция фреон" само в БГ излизат 78 линка.Е,такова животно нема,казал шопа,като видял жирафа.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #21

    Re: Дозареждане по манометри

    Цитат Първоначално публикувано от miry
    каква е тази зарядна станция дето зарежда под високо налягане в течна фаза ,ебати маитапа .
    Има бе човек, не е като да няма.
    Представи си една голяма машина с, да речем над 100-200 кила агент. Сещаш ли се какво се получава ако има пропуск, трябва да дозаредиш, заредиш , да изкараш и вкараш....или просто правиш ретрофит.
    Ма това е над гаражното ниво.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #22

    Re: Дозареждане по манометри

    Абе вие ме върнахте в предучилищна и ме изкарахте малоумен но просто искам да разбера каква е тази зарядна станция която зарежда под налягане в течна фаза даже и в каталог не сам виждъл такова чудо,Иначе зарядни станций бол и за сабиране на фреон и рецеклиране също но за зареждане в течна фаза под налягане не съм виждал на картинка даже и не съм чувал да има някои такава в БГ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам електронни манометри REFCO
    От batalski във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 30-06-13, 10:06
  2. Електронни манометри REFCO DIGIMON 3 PLUS
    От batalski във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 12-06-13, 19:19
  3. LG Art Cool - дозареждане с R410a
    От titan_83 във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 04-04-13, 11:18
  4. Дозареждане с фреон
    От imegogo във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 26
    Последно: 17-02-09, 15:11
  5. Дозареждане с фреон R411 - намира ли се?
    От skywallker във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 23-11-08, 20:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе