Резултати от 1 до 9 от общо 9

Излезе нова книжка за климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #1

    Излезе нова книжка за климатици

    [img width=429 height=600]http://klimatici.net/images/stories/food/narachnik.jpg[/img]

    Направил съм леко резюме на http://www.klimatici.net/index.php?o...id=29&Itemid=4

    Горещо препоръчвам хората които се занимават с Midea и LG да си я имат - вътре има подробна техническа каталожна информация, кодове за грешки, методика за откриване на повреди и т.н.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #2

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Ако не знаете г-н Гатев работи в МАГНУМ-Д,вносителя на Мидеа и е един изключително интелигентен и ерудиран човек с невероятни познания в климатичната техника,учебника ще е във помощ не само на хората занимаващи се с MIDEA и LG а на всички фирми занимаващи се с монтаж и сервиз на климатична техника!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    118
    #3

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Ех,Иване.
    Какво е това условие монтажника да е 170 см???Заплата за опитен техник 700-1200 лв.
    Да речем аз искам да кандидаствам. Висок съм 168 см.Опит с климатици от 1994 г.Имам всички инструменти за монтаж и ремонт.Няма да пиша колко струват инструментите.От нас до Младост и обратно са 32 км. При 26 работни дни това прави 832 км.При цена на горивото ми от 0,30 лв. на километър това са 249,60 лв.Без да броим, че колата ще се разваля и иска застраховки,За храна по 8-9 лв.два пъти дневно това са поне 440 лв.Сметките по апартамента за ток,вода,интернет,кабелна,телефони около 280 лв. Станаха около 1120 лв.А за жената и децата остават трохички при заплата от 1200 лв.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #4

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    А за жената и децата остават трохички при заплата от 1200 лв.
    Браво човек с точна сметка.Това е положението и истината. Всеки говори срешу високитеб цени, а никой за високи заплати. Транпорта бръква във всички сметки яко./ и куриерски услуги/

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    673
    #5

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Какво да кажем ние от провинцията. Транспортните разходи са много по-малки, но за висше образование заплата от 370 лв. как ви се струва. Та за книжката, къде можем да я намерим? Има ли я в електронните книжарници?

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #6

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    ами ако не умееш нищо и 370 лв са много ,това е доста над минималната

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #7

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    ами ако не умееш нищо и 370 лв са много ,това е доста над минималната
    Aбсолютно.
    Лошото е, че има бая народ дето само това гледат, викат "дай", а отсреща няма нищо.

    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    Ех,Иване.
    Какво е това условие монтажника да е 170 см???Заплата за опитен техник 700-1200 лв.
    Да речем аз искам да кандидаствам. Висок съм 168 см.Опит с климатици от 1994 г.Имам всички инструменти за монтаж и ремонт.Няма да пиша колко струват инструментите.От нас до Младост и обратно са 32 км. При 26 работни дни това прави 832 км.При цена на горивото ми от 0,30 лв. на километър това са 249,60 лв.Без да броим, че колата ще се разваля и иска застраховки,За храна по 8-9 лв.два пъти дневно това са поне 440 лв.Сметките по апартамента за ток,вода,интернет,кабелна,телефони около 280 лв. Станаха около 1120 лв.А за жената и децата остават трохички при заплата от 1200 лв.
    Така е! Но ако всичко е твое, т.е. се явяваш нещо като частник, ама работещ за друг?
    Защото има и друг вариант. Ако си наемник и ти е предоставено всичко /кола, телефон, оборудване, че и екипировка и всичко това е качествено/, тогава......не ми се струват толкова малко. Естествено, чв всеки иска повече и доволни няма, но все пак трябва и да сме реалисти.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #8

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    Ех,Иване.
    Какво е това условие монтажника да е 170 см???Заплата за опитен техник 700-1200 лв.
    Да речем аз искам да кандидаствам. Висок съм 168 см.Опит с климатициот 1994 г.Имам всички инструменти за монтаж и ремонт.Няма да пиша колко струват инструментите.От нас до Младост и обратно са 32 км. При 26 работни дни това прави 832 км.При цена на горивото ми от 0,30 лв. на километър това са 249,60 лв.Без да броим, че колата ще се разваля и иска застраховки,За храна по 8-9 лв.два пъти дневно това са поне 440 лв.Сметките по апартамента за ток,вода,интернет,кабелна,телефони около 280 лв. Станаха около 1120 лв.А за жената и децата остават трохички при заплата от 1200 лв.
    Колега, това което цитираш е обява за работа - не е обява "търся съдружник". Добре е че си правиш сметката, даже отлично, сигурно е точна, но не е ясно защо я пускаш тука като off topic.

    Друго: шом си достатъчно квалифициран и имаш инструменти и си си направил точно сметката, защо въобще се занимаваш да гледаш и коментираш обяви за работа.
    Със здраве.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    121
    #9

    Re: Излезе нова книжка за климатици

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    Ако не знаете г-н Гатев работи в МАГНУМ-Д,вносителя на Мидеа и е един изключително интелигентен и ерудиран човек с невероятни познания в климатичната техника,учебника ще е във помощ не само на хората занимаващи се с MIDEA и LG а на всички фирми занимаващи се с монтаж и сервиз на климатична техника!!!
    Въпросният г-н Гатев беше директор на Хладилния техникум още 89-та година. И още тогава имаше няколко негови учебника . Определено е страхотен специалист в областта на хладилната и климатична техника . Някой знае ли къде се продава въпросната книга ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нова фирма за климатици съвет и мнения
    От Velev123 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 7
    Последно: 05-07-15, 12:01
  2. Излезе нова версия на браузъра Opera Mini
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-05-07, 09:02
  3. Отговори: 6
    Последно: 13-08-05, 00:39
  4. Книжка за MS Access
    От rc във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-05, 18:20
  5. Излезе нова версия на Miranda
    От breiii във форум Общ - софтуер
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-05, 19:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе