Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 76

FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #16

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Не.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #17

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Забрави SX8.Луди пари за нищо ще дадеш.При -10 запазва 50%, а при -15 отива под 35%.Освен това в 90% от сайтовете данните за максималната мощност са сбъркани.
    ок еди разбрах,остава засега Toshiba.Преди време имаше добри отзиви и за Mitsubishi,там няма ли нещо подходящо?Не държа да е последен модел важното е да си заслужава парите

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #18

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Гледам си от Варна, най-добре виж Nordic Panasonic-a дето са ти предложили или 10-ка на Тошиба от Daiseikai серията.

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #19

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Пич не мога да разбера защо ти е да хвърляш над 2000 лв за нещо толкова преходно и бързо амортизиращо , вземи си едно хитачи 14-ка за 1000 лв с монтажа а другите пари си купи каквото искаш , защо всички робувате на тия тенекии и хвърляте токова пари , къде е гаранцията че след 2 година като изтече гаранцията няма да се повреди независимо че струвал над 2000лв и бил тошо или гочо .
    Аз 6-та година експлоатирам зверски една Е10Н2 и тоя климатик топли 22 м2 стая без да се задъха ,
    А пък вие си купувайте тошовци за по 3000 лв.

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #20

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Забрави SX8.Луди пари за нищо ще дадеш.При -10 запазва 50%, а при -15 отива под 35%.Освен това в 90% от сайтовете данните за максималната мощност са сбъркани.
    Да, да. Пък Тошибата от +7 до + 5 губи 25% мощност. Нали го виждам тоз Дайсекай 6, 16-ката е по-слаба от най-евтината серия на Дайкин, FTX50. Не му ходи на топ модел. Слаба ракия е, че и 1000 лева отгоре.
    Аз веднага грабвам Хитачи-то, вие се кланяйте на Дайсекай. То тука е направо секта на Тошиба. Ха-ха.

    Цитат Първоначално публикувано от valentino_g
    Цената от 2400 е само в сайта който си ми дал,на други места цената е по-висока.
    Цената е намалена от около месец, в повечето сайтове не са актуализирали цените си.


  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #21

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Не се натискам да хвърлям пари на вятъра,но предполагам че по високата цена обуславя по-високо качество,икономия и др.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #22

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Остана само и LТ серията на фуджицу да погледне valentino_g ,пък ако го вземе и е по любопитен да го отвори, да видим какъв е компресора-цена няма да има!
    Така де-с едното.

  10. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #23

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Пич не мога да разбера защо ти е да хвърляш над 2000 лв за нещо толкова преходно и бързо амортизиращо , вземи си едно хитачи 14-ка за 1000 лв с монтажа а другите пари си купи каквото искаш , защо всички робувате на тия тенекии и хвърляте токова пари , къде е гаранцията че след 2 година като изтече гаранцията няма да се повреди независимо че струвал над 2000лв и бил тошо или гочо .
    Аз 6-та година експлоатирам зверски една Е10Н2 и тоя климатик топли 22 м2 стая без да се задъха ,
    А пък вие си купувайте тошовци за по 3000 лв.
    И аз незнам какво толкова но все 4 марки клими се препоръчват фуджо митсу тошо и даико като най най .

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #24

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Всъщност се препоръчват дадени модели а не марки. В това няма нищо ненормално. В дадения момент това си заслужава парите и работи добре. Утре ще е друго и така. Освен това се препоръчват и някои модели на Panasonic, Mitsubishi и т.н.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    34
    #25

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Хм. Моите наблюдения след година четене (20% висше образование) са малко различни.
    Климатици за отопление без забележки са:
    -Toshiba, Sanyo, Corona и топ моделите на Panasonic(National), Fujitsu, Mitsubishi, Daikin i Sharp..
    Втора категория са базовите модели на всички японски производители+ моделите на Hitachi и
    Трета категория Китайските търговски марки с "японски" компресори - Midea, Gree, Nippon+ старите модели на Osaka.
    Четвърта категория: Всичко останало без Osaka.

    P.S. Всяка прилика с предишни постове и мнения е напълно случайна!

  13. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #26

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от tmladenov
    Хм. Моите наблюдения след година четене (20% висше образование) са малко различни.
    Климатици за отопление без забележки са:
    -Toshiba, Sanyo, Corona и топ моделите на Panasonic(National), Fujitsu, Mitsubishi, Daikin i Sharp..
    Втора категория са базовите модели на всички японски производители+ моделите на Hitachi и
    Трета категория Китайските търговски марки с "японски" компресори - Midea, Gree, Nippon+ старите модели на Osaka.
    Четвърта категория: Всичко останало без Osaka.

    P.S. Всяка прилика с предишни постове и мнения е напълно случайна!

    И пак някаква подредба а защо ? според теб немовея да наредиш някое митсу или фуджу първо и после тошо защо все с предубевденията имал ли си досег с всички изброени клими за да правия такава подредба някои въобще имал ли е с топ моделите на изброените марки че да мове да ги класифицира по някакъв начин???

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #27

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от p0ckata
    И пак някаква подредба а защо ? според теб немовея да наредиш някое митсу или фуджу първо и после тошо защо все с предубевденията имал ли си досег с всички изброени клими за да правия такава подредба някои въобще имал ли е с топ моделите на изброените марки че да мове да ги класифицира по някакъв начин???
    Човека просто ги е класифицирал по групи. /Според собствените си представи./ Ти си ги подреди както желаеш.
    Само по азбучен ред недей... че остава едно погрешно мнение в обществеността.

  16. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #28

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Аз, ей на такива класации вярвам:



    СЕРИЯ S SX8 Е ОБЯВЕН ЗА "КЛИМАТИК НА ГОДИНАТА"19/11/2010

    Hitachi спечели наградата HVR за 2010 !

    Тяхната най-съвременна серия S SX8- стенен модел климатик е обявен за "Климатик на годината" на HVR за 2010 - една от водещите в бранша награди.







  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    18
    #29

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Пак реклама

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #30

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    АРУБА, знаеш, че съм един от хората в този форум, който харесва ХИТАЧИ, слабост си ми е и го препоръчвам според случая.Но да даде човека 2300 лева за мощности, които може да ги получи за 1100 и то пак от ХИТАЧИ, не ти ли си струва прекалено.25SX8 има по-ниска мощност от 25WX8, затова ли да дава 1200 лева отгоре.Единствено КОП е малко по-висок.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля препоръчайте аудио кабели
    От mtodorov83 във форум Тонколони
    Отговори: 250
    Последно: 31-03-21, 19:00
  2. 6,5" woofer - препоръчайте моля
    От Yuraku във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-14, 18:50
  3. Моля препоръчайте ми Midea
    От yelena във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 05-09-10, 16:15
  4. Моля препоръчайте ми марка/модел добър фотоапарат
    От Hrissy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-10, 09:21
  5. Моля, препоръчайте ми принтер
    От sabidra във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 24-09-08, 18:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе