Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 76

FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #31

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    СЕРИЯ S SX8 Е ОБЯВЕН ЗА "КЛИМАТИК НА ГОДИНАТА"19/11/2010

    Hitachi спечели наградата HVR за 2010 !

    Тяхната най-съвременна серия S SX8- стенен модел климатик е обявен за "Климатик на годината" на HVR за 2010 - една от водещите в бранша награди.

    Аруба, от къде си ги вадиш тия бе...?

    П.С. Звучи ми, като "Препоръчано от Българската Урологична Асоциация!"

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #32

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Колега, скачай на Тошибата. Няма да намериш климатик за тез пари с толкова нисък минимум, работещ и топлещ на -15С без да чуваш и усещаш родилни мъки

    пс. Много колеги не вярват, че на зададени 24С в стаята е от 22 до 24С в зависимост къде ги мериш а той вади 32/35С с 80W моментен разход на монитора. Поне при мен е така.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #33

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Благодаря на всички за предложенията,разгледах ги попрочетох моделите на Toshiba,Hitachi които ми посочихте са много добри,но ги няма в списъка за кредитиране по енерг.ефективност.Последно се спрях на Панасоник.След малко ще отида до офиса да го видя на живо.

  5. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #34

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Правилно си се спрял на NE серията е дано ти го сложат по скоро тадаму се радваш и те топли Няма да сажеляваш за избораси обеден сам И пиши после как се справя при теб

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    105
    #35

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Виж и този много е добър.Mitsubishi MSZ-FD25VA

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #36

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от valentino_g
    Благодаря на всички за предложенията,разгледах ги попрочетох моделите на Toshiba,Hitachi които ми посочихте са много добри,но ги няма в списъка за кредитиране по енерг.ефективност.Последно се спрях на Панасоник.След малко ще отида до офиса да го видя на живо.
    Това не е вярно! Продаваме всички Daiseikai по Енергийна ефективност, дори и 6-та серия я има. Гледай внимателно. Просто са разхвърляни по страниците! Panasonic-a е добър ако е Нордика.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #37

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Колеги,за мое съжаление тази година няма да имам нов климатик.Вече никой не работи,дори и банките.Но всяко зло за добро ще имам време да почета повече и да направя избор.

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #38

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    АРУБА, знаеш, че съм един от хората в този форум, който харесва ХИТАЧИ, слабост си ми е и го препоръчвам според случая.Но да даде човека 2300 лева за мощности, които може да ги получи за 1100 и то пак от ХИТАЧИ, не ти ли си струва прекалено.25SX8 има по-ниска мощност от 25WX8, затова ли да дава 1200 лева отгоре.Единствено КОП е малко по-висок.
    Ако му е малка мощността, има и 35-ца:

    http://www.climashop.bg/climatic/cat...l#.Tv36uDU9WoU

    Преди беше казал, че 25-цата запазва 50% при -15, сега викаш 35%

    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg447969

    Аз затова много вяра нямам на тези сервизни. Щом климатикът го дават по каталог до -20, значи, че е много добро изпълнение. Някой беше споменал, че толкова нежна струя като на SX8 не е виждал/усещал при никой друг климатик. Вътрешният триредов обменник от инокс сигурно качва цената. Един климатик не е само мощност. Човекът да си купува каквото пожелае, парите не влизат в моя джоб. Аз ако имах 2500 за климатик, щях да взема SX8. На светлинни години е от Тошибата. Неслучайно хората, които са писали книгите на тези климатици са го избрали за номер 1. Човекът каза предложете ми климатик и аз предлагам. Не е длъжен да се съобразява с моето мнение. Но не виждам защо трябва да мисля като вас? Поне да вземахте процент от Тошиба, щях да ви разбера. То голяма фенщина, голяма секта станало тука.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325269500[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Аруба, от къде си ги вадиш тия бе...?

    П.С. Звучи ми, като "Препоръчано от Българската Урологична Асоциация!"
    Oт извора ги вадя, ето ги и тазгодишните победители:

    http://www.heatingandventilating.net...inners2011.asp


  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #39

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Аруба,секта е меко казано.Миналата година за Тошиба никой не говореше,който питаше за климатик същите фенове предлагаха само Фуджи.Да видим догодина сигорно някой Панасоник или Хитачи ще се боготвори.Valentino_g всеки инвертор над 1000лв.ще ти свърши работа.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #40

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от valentino_g
    Колеги,за мое съжаление тази година няма да имам нов климатик.Вече никой не работи,дори и банките.Но всяко зло за добро ще имам време да почета повече и да направя избор.
    Чети хубаво и се постарай да отсееш откровенните постове от тези с иронично насочване и рекламните.Желая ти успех и хубава скъпа машина на която да разчиташ дълги години.ХУБАВО И ЕВТИНО НЯМА.

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #41

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    Чети хубаво и се постарай да отсееш откровенните постове от тези с иронично насочване и рекламните.Желая ти успех и хубава скъпа машина на която да разчиташ дълги години.ХУБАВО И ЕВТИНО НЯМА.
    +1

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #42

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    АРУБА, вярно е, че съм го казал, но такъв ми е бил източника на информация тогава - неверен.Ако хвърли едно око в темата за ХИТАЧИ, там съм направил достъпен официалния технически каталог от сайта на ХИТАЧИ, там грешка няма.Аз не споря, че машината е лоша, просто не си заслужава да дадеш толкова пари.

  16. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #43

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Сега погледнах сервизното. 35% пак е добре при -15, предвид, че такива температури има макс 5-6 дена за по 2-3 часа през ноща. Това да му е кусура, дет се вика. За мен не толкова голям минус. Тошибата колко запазваше, май беше 44%? Не е кой знае каква разлика. По-интересното е, че тези данни са дадени при поддържане на 20 градуса вътре. Но в сервизното има и при 24 градуса вътре, при които SX8 пак запазва 35% при -15. Виждаш, че при +7, 0, -5, -10, -15 вън, данните са почти еднакви (разлика от 40-50 W) при 20 и 24 градуса, което за мен е голям плюс. Дай да видим на Тошиба колко и остава при поддържане на 24 градуса вътре, защото дори и аз въпреки, че не обичам много топло си държа климатика на над 20 градуса.

    П.С. Според мен климатикът си струва всеки лев, и още как. Дано да се опарича догодина. Амин.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #44

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Жив и здрав да си да го тестваш и да разкажеш...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #45

    Re:FujitsuAO25CPB умря,моля препоръчайте ми нов

    Добра вечер на всички.Колеги предполагам че човек колкото повече научава толкова по-трудно му е да направи избор.Днес говорих с мой приятел и не спря да ми хвали неговия климатик http://www.varnaklima.com/index.php?...&product_id=60 според него най-добре да си взема климатик произведен за Япония т.е.100V.Той има климатика от 2 години,тази при отваряне за профилактика и почистване техника останал учуден че няма какво да му чисти.Аз съм си чистил сам моя и зная какво е.Прочетох мненията тук във форума има положителни такива.Стария ми климатик също е с трансформатор така че това не ме притеснява.Кажете ми струва ли си да минавам на този вариант,изглежда ми че за сравними като цена климатици,получаваш по-добри показатели и някои екстри.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля препоръчайте аудио кабели
    От mtodorov83 във форум Тонколони
    Отговори: 250
    Последно: 31-03-21, 19:00
  2. 6,5" woofer - препоръчайте моля
    От Yuraku във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-14, 18:50
  3. Моля препоръчайте ми Midea
    От yelena във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 05-09-10, 16:15
  4. Моля препоръчайте ми марка/модел добър фотоапарат
    От Hrissy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-10, 09:21
  5. Моля, препоръчайте ми принтер
    От sabidra във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 24-09-08, 18:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе