Продава се климатизатор Sanyo SAP-DK36U
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    10,308
    #1
    Модел: 2007~2008 година, 100V, R410A, инвертор
    Охлаждаща мощност: 3.6 kW (0.3~3.8) 12280 BTU (1020~12900)
    Консумирана електроенергия: 1030 W (120~1200)
    СОР: 3.50
    Отоплителна мощност: 4.5 kW (0.3~5.7) 15350 BTU (1020~19450)
    Консумирана електроенергия: 1170 W (120~1585)