Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By KI_YOOU
  • 1 Post By thinkpad

Продавам: UMi Super - 5.5" IPS, 4GB RAM, 8-ядренHelio P10 ( MT6755), Android 6.0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    70
    #1

    Продавам: UMi Super - 5.5" IPS, 4GB RAM, 8-ядренHelio P10 ( MT6755), Android 6.0

    UМi Super - ПРОДАДЕН!

    Състояние: Нов. Пускан е единствено за да бъде тестван.
    Гаранция: Няма

    - 5.5" IPS Full-HD 1080x1920 дисплей
    - 8-ядрен MediaTek Helio P10 (MT6755) 2.0 GHz
    - 4GB RAM
    - 32GB вътрешна памет
    - Android 6.0 Marshmallow
    - 13MP + 5MP камери, 1080p видео
    - 4000mAh батерия
    - сензор за пръстов отпечатък
    - Bluetooth 4.1
    - GPS, GLONASS
    - 2 слотa за Micro-SIM и Micro-SIM/MicroSD хибридна карта

    Пълна окомплектовка, включваща:

    - кутия
    - зарядно
    - USB Type-C кабел
    - пин за слота за сим-картите
    - книжка
    - подарък: адаптери за Nano-SIM карта

    Цена: 395 лв





    Бартери: НЕ
    Местоположение: гр. София
    Телефон за връзка: 0884 805 146
    Работа с куриер: Еконт или Спиди с опция преглед и тест
    Този пост е редактиран от thinkpad; 13-06-16 в 10:17.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #2

    Отговор: Продавам: UMi Super - 5.5" IPS, 4GB RAM, 8-ядренHelio P10 ( MT6755), Android 6.0

    UMI Super 4G Phablet-219.99 and Free Shipping | GearBest.com Mobile

    В момента на промоция излиза 345лв
    estqwerty одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    70
    #3

    Отговор: Продавам: UMi Super - 5.5" IPS, 4GB RAM, 8-ядренHelio P10 ( MT6755), Android 6.0

    Ами чудесно, поръчваш си го на сляпо, без да го видиш/тестваш, занимаваш се с митническо освобождаване, плащаш му ДДС и е твой.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    228
    #4

    Отговор: Продавам: UMi Super - 5.5" IPS, 4GB RAM, 8-ядренHelio P10 ( MT6755), Android 6.0

    Цената е повече от добра за този телефон. Аз бих го взел, но вече съм поръчал същия от Китай и пътува насам.
    Няма такова нещо като митница и ДДС, освен ако не си през куриер. По пощите минава метър, а и китайците пишат обикновено много ниска стойност, около 20 долара най-много, т.е. освободена пратка. Това го казвам от опит, купил съм 4 телефона по този начин досега, този ще е петия.
    Надявам се да е толкова добър реално, колкото е добър като характеристики.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    70
    #5

    Отговор: Продавам: UMi Super - 5.5" IPS, 4GB RAM, 8-ядренHelio P10 ( MT6755), Android 6.0

    Цитат Първоначално публикувано от Sad Reader Виж публикацията
    Цената е повече от добра за този телефон. Аз бих го взел, но вече съм поръчал същия от Китай и пътува насам.
    Няма такова нещо като митница и ДДС, освен ако не си през куриер. По пощите минава метър, а и китайците пишат обикновено много ниска стойност, около 20 долара най-много, т.е. освободена пратка. Това го казвам от опит, купил съм 4 телефона по този начин досега, този ще е петия.
    Надявам се да е толкова добър реално, колкото е добър като характеристики.
    Явно разчиташ на късмета си или благоволението на митническите служители. Последно време поради зачестилите злоупотреби от този сорт точно когато ти сложат ниска цена на телефон има най-голяма вероятност да го спрат - в митниците не пасат трева и са наясно, че това не е реалната стойност на стоката, проверяват я при продавача от който ти идва и ти искат фактура върху реалната стойност, издадена от продавача, след което почваш да редиш мейли до Китай за да получиш фактура с реална стойност, и когато (ако) я получиш се връщаш обратно в митницата, заплащаш ДДС върху реалната стойност и чак тогава ти освобождават телефона - имам няколко пресни случая и не говоря наизуст. Всичко над 30 лв по Закона на митниците подлежи на митническо задържане и облагане с ДДС независимо дали е куриер или регулярна поща (в митниците има също гишета на Български пощи през които минаваш при процедурата по освобождаването) и решат ли да те направят луд - само стой и гледай.
    Този пост е редактиран от thinkpad; 10-06-16 в 17:00.
    avenger одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  2. Diva Android Player 4.3" - инсталация на игри и скайп
    От Pat във форум Мобилни устройства
    Отговори: 23
    Последно: 21-08-13, 21:19
  3. Asus 10.1" HD Super IPS 32GB Tablet, + VivoTab Keyboard Docking Station
    От TheValidator във форум Продава
    Отговори: 9
    Последно: 08-04-13, 17:26
  4. Продавам 3 нови 7" Google Android 2.0 Tablet Wifi 3G - 130лв.
    От maxaffey във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 20-10-11, 23:24
  5. Отговори: 3
    Последно: 21-08-11, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе