Резултати от 1 до 7 от общо 7

Търся качествен Уиндоус хостинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #1

    Търся качествен Уиндоус хостинг

    Условията са да подържа ASP.NET 2.0/SQL Server 2005,да е в България,да правят често бекъп на данните,да има добра свързаност и да е в България,и да не е ICN защото ми загубиха базата.Трябва ми нещо наистина проверено.Въпросния сайт беше няколко месеца при ICN,не е имало проблеми докато забравихме да платим и го спряха.Обадих се и казаха че като платя ще го пуснат,отидох на другия ден и платих за 6 месеца.Беше обещано че до 24 часа всичко ще тръгне.Оказа се че хората които отговарят на Уиндоус хоста са американска фирма която фалирала или нещо такова.След 10 дневни опити да се свържат с тях за моя бекъп от който да ми възстановят сайта тия писали:
    We are sorry, but we do not keep backups of user data. If an account was deleted, then all its data will have been lost.
    Направо немога да повярвам.Сайта е каталог със строителни машини,данни за всяка една и цени.Един месец съм си играл да сложа всичко и сега се оказва че трябва наново.Ползвам при Icn И един Линукс хост и съм доволен ама Уиндоуския ще го преместя защото е несериозно да давам толкова пари и да не пазят бекъп тия хамериканци.Та си търся нещо наистина добро без да ми късат нервите,питах Хост.бг ама те не предлагат.За останалите не съм чувал добри неща и затова питам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #2

    Re: Търся качествен Уиндоус хостинг


  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re: Търся качествен Уиндоус хостинг

    Ако е важно, защо не сложиш твоя машина на ко-локейшън при който и да е доставчик?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #4

    Re: Търся качествен Уиндоус хостинг

    Цитат Първоначално публикувано от BAD_BOBIK
    dragozow, иска Windows хостинг базиран в България, а
    Ние сме посветени на това да направим последните технологии в уеб хостинга достъпни за всички. Нашата фирма е базирана в гр. Ст.Загора, откъдето се извършват дейностите по поддръжка, техн.операций и продажби. Хостинг сървърите са физически разположени в датацентъра www.napoftheamericas.net, САЩ.
    Цитатът е от ТУК.

    Честно казано не знам дали има те таков дзвер туканка. Софтуера за Windows хостинг се плаща на Микромеките за разлика от GNU/Linux базирания. Кой ли ще хвърля пари "бадева"?!

    DataCom мисля, че са със собствени сървъри, но нямам никаква представа от нивото на услугата, а и май нямат MS SQL Server.

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #5

    Re: Търся качествен Уиндоус хостинг

    Цитат Първоначално публикувано от pimpirlit
    dragozow, иска Windows хостинг базиран в България, аЦитатът е от ТУК.

    Честно казано не знам дали има те таков дзвер туканка. Софтуера за Windows хостинг се плаща на Микромеките за разлика от GNU/Linux базирания. Кой ли ще хвърля пари "бадева"?!

    DataCom мисля, че са със собствени сървъри, но нямам никаква представа от нивото на услугата, а и май нямат MS SQL Server.
    Дейтаком няма,говорих с тях.

    Ако е важно, защо не сложиш твоя машина на ко-локейшън при който и да е доставчик?
    Не съм сигурен че ще е евтино,машината и евентуалните лицензи.Не мисля че имам нужда от това за един сайт.Предпочитам да си плащам и да не ме лъжат разбира се.

    Някой ползвал ли ги е тия bulhostpro?Гледам са в Стара Загора,писах на оператор да видим какво ще каже.Предпочитам мнение от първа ръка,много по-ценно е някой който ги ползва да каже "стават".

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #6

    Re: Търся качествен Уиндоус хостинг

    Да ползвал ги е един колега, той ми ги препоръча близо 1 година вече няма никакви ядове с тях.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #7

    Re: Търся качествен Уиндоус хостинг

    Цитат Първоначално публикувано от BAD_BOBIK
    Да ползвал ги е един колега, той ми ги препоръча близо 1 година вече няма никакви ядове с тях.
    Говорих с администратор снощи,обещават всичко което ми трябва.Ще говоря и с моя администратор да видим какво ще каже и май ще им платя.Притеснява ме единствено че са в Стара Загора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся качествен охладител за s.478
    От vladzlorad във форум Купува
    Отговори: 8
    Последно: 10-07-14, 15:44
  2. търся качествен звук за......
    От silwer във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 07-02-10, 17:59
  3. Търся безплатен хостинг на форум
    От Cko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 6
    Последно: 10-05-05, 11:25
  4. Търся хостинг без банери
    От vaskoni-art във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 10
    Последно: 23-05-04, 11:34
  5. Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 10:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе