Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

Как да свържа Delphi приложение с MySQL базаданни под cpanel

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #31

    Re: Как да свържа Delphi приложение с MySQL базаданни под cpanel

    Цитат Първоначално публикувано от neverman
    А за задачката тук, ако разчитах на Вас, нямаше да мога и началото на програмата да напиша преди да прочета всичко за компютрите излязло до сега.
    Ти ако и така програмираш, сигурно едвам се изхранваш ... интернета да го прочиташ целия за да пуснеш малко "топла вода" ... не е лесно. Не си оправдавай мързела с мен ... теб те мързи да пишеш "детски кодове"... ако въобще можеш разбира се.
    Да, така програмирам - колкото знам - пиша, като не знам - ЧЕТА.
    А ти ако беше автомонтьор щеше да вземеш на клиента колата, и да почнеш по форумите - колеги, как се сменя агренажен ремък. Ааа, болтове трябвало да се отвиват, белези да се гледат. Аха, а какво е това болт? Ааа, ясно, а как се развива, щото аз пробвах с чука, ама не става.

    Та така, драги ми смехурко. Ако си забелязал, всячески се мъчех да ти помогна, благодаря че ме освободи от тази ми тежест, в бъдеще изобщо няма да се опитвам да отварям очите на 'майстори' като теб. Щеше още да слушаш съвети, как и какво да качиш, та да разбереш че не ти работи MySQL сървъра на хостинга.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #32

    Re: Как да свържа Delphi приложение с MySQL базаданни под cpanel

    neverman ти всъщност с разработка на софтуер ли се занимаваш ?
    Подобни хора работят към фирмата, която печели всички общински конкурси в София за софтуер. Наскоро се прочу с мегапроекта си с детските градини в София.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    14
    #33

    Re: Как да свържа Delphi приложение с MySQL базаданни под cpanel

    Black Adder - не му се пали на некадърния,
    А ти дето ревеш как да си ацеснеш MySQL-a от "Delphi" пък и ползваш SE , пък и продаваш бозите си за програми, вземи и си купи Делфито като ще пишеш комерсиално, а най-добре вземи мини на .NET като останалите некадърници (повечето) които само се чудят коя чужда контрола и процедура да ползват защото нямат и идея как да направят нещо тяхно, как не те е срам бе, ти не с 1 клиент по-малко, без всичките малоумници които са ти клиенти трябва да останеш, ама заради такива като теб броящите се на пръсти читави програмисти изкарват луди пари да ви дебъгват недоносчетата и да добавят функционалност в неъпдейтваните ви с години псевдо-програми.
    Ебати тъпия въпрос зададе, момчето дето неможеше да си направи матриците не ме изнерви толкова щото ужкем се учи, ама от сега е ясно докаде ще го докара с компютрите, то е като музиката или можеш или не, иначе в най-добрия случеи си посредствен. И драги ми neverman-never-be-coder дори и посредствен няма никога да бъдеш защото логиката ти е като на магарето дето го гледаш през прозореца си на село, защото с такъв кодинг като твоя най-вероятно си от най-дълбоката и тъмна провинция описвана от великия Андерсен в историите му за измислени герои като теб.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. приложение за управление на достъп
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 05-11-13, 10:03
  2. Приложение bulgarian keyboard
    От pilot във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-13, 22:17
  3. Има ли simbian приложение антирадар??????
    От SX1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 04-11-04, 18:39
  4. UPS за нестандартно приложение
    От pland във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 26-09-04, 19:06
  5. Control panel (Cpanel)
    От cKj във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 18-08-03, 15:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе