Резултати от 1 до 5 от общо 5

ПРОДАВАМ чисто нова нокиа е75

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #1

    ПРОДАВАМ чисто нова нокиа е75

    както разбрахте от заглавието - апаратът е чисто нов
    купен е около 5ти януари и е ползван до 30ти януари, след което не е ваден от кутията
    в комплекта има слушалки, зарядно, интерфейсен кабел и книжки, както и 4Гб карта
    телефонът е с гаранционна карта, непопълнена, ще си бъде на ваше име
    следи от употреба няма

    телефонът се намира в Добрич, ако някой от София се интересува, МОЖЕ БИ ще имам възможност да го донеса до едва-две седмици, но повтарям - МОЖЕ БИ
    за останалите - с Еконт

    цената е 430 лева

    за връзка:
    st.plamenov@gmail.com
    +359887594299

    поздрави

    \/


    пп нещо не се справих с прикачването на снимки, но имам - ако някой желае да го види, да пише имейл, ще му пратя там

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #2

    Re:ПРОДАВАМ чисто нова нокиа е75

    здравейте

    малка промяна: цената вече е 410 лева, а за хора от София - телефонът може да бъде донесен тук някъде 5-10 април, така няма да заплащате доставка

    поздрави

    Стефан


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #3

    Re:ПРОДАВАМ чисто нова нокиа е75

    телефонът все още се продава, ако сте от София и се обадите до 7ми април, няма да давате пари за доставка
    понеже няма много желаещи, нещо ми подсказва, че цената е висока остава си 410 лева, но ако някой може да предложи друга цена и съответно да се аргументира(примерно с други оферти), съм склонен на отстъпка(в някакви разумни граници, разбира се)

    поздрави

    \/

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    29
    #4

    Re:ПРОДАВАМ чисто нова нокиа е75

    Цитат Първоначално публикувано от chech0
    телефонът все още се продава, ако сте от София и се обадите до 7ми април, няма да давате пари за доставка
    понеже няма много желаещи, нещо ми подсказва, че цената е висока остава си 410 лева, но ако някой може да предложи друга цена и съответно да се аргументира(примерно с други оферти), съм склонен на отстъпка(в някакви разумни граници, разбира се)

    поздрави

    \/
    Няма много желаещи защото цял свят разбра, че Е серията от 2009 са с проблеми. И май не са софтуерни.
    Та... на въпроса:
    1. Как е с чуваемостта? Заглъхва ли? При пътуване с автомобил променя ли се?
    2. GPS модула работи ли?
    3. Има ли гаранция и към кого?
    4. Батерията колко дни издържа?
    5. По колко пъти на ден/седмица се рестартира?
    6. За телефон на 3 месеца при средна цена на сделка в мобилебългария от 250-270 лева... трябва сериозна редукция от твоя страна.

    Поздрави и на теб.

    [green] Принципно не толерираме коментари по цени тук, но аргументите ти са много добри, и затова ще ги оставя.[/green]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #5

    Re:ПРОДАВАМ чисто нова нокиа е75

    току-що се продаде, наистина нямаше много желаещи, но явно не беше чак толкова висока цената

    \/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 20-06-12, 20:52
  2. Почина актьорът Ангел Георгиев - Ачо
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 06-02-12, 23:11
  3. София Аудио Център-чакате си и това е!
    От kristian_nk във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 04-11-11, 18:26
  4. Отговори: 13
    Последно: 02-12-08, 12:45
  5. Отговори: 7
    Последно: 17-01-08, 20:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе