Резултати от 1 до 3 от общо 3

Продавам компресор за мобилен климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    6
    #1

    Продавам компресор за мобилен климатик

    Здравейте колеги.
    Останаха ми няколко излишни неща - който обявяам за продажба - ако има заинтересувани 0898 303 998 от Стара Загора съм - пращам със куриери.

    1 компрасор за мобилен климатик - прилагам снимка - историята му е следната. Донесоха ми за ремонт мобилен купен от магазина и "не духащ студено" марка "Блускай" със съскащ отвсякъде кондензатор. Алуминиеви тръбички и медни колени - всяка втора споика е със шупли и се отказаха хората да го ремонтират. Климатика е ползван ... докато разберат ,че не работи. Тоест ден ,два. Компресора е здрав и работи - на фреон 407 - давам го с тапмоните и електрическият му кондензатор 25 микрофарада - цена 50 лева. Затапил съм го и залагам името си ,че с компресора няма проблем - не е нажабен или дафектен. На практика е нов - дано на някой му свърши добра работа.

    2 Вентилатори 2броя на кондензатора и изпарителя - турбинни - прилагам снимка - виждат се. Търся им цена 25 лева на парче - работят, без проблем.







  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    19
    #2

    Re:Продавам компресор за мобилен климатик

    Купувам компресора, колега.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    6
    #3

    Re:Продавам компресор за мобилен климатик

    компресора продаден

    angel

    ... хайде - имам още полезни джунджурий

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам компресор за климатик 18 0000 BTU, R22.
    От VD във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 17-07-12, 20:25
  2. Мобилен климатик за отопление?
    От tempo32 във форум Други марки климатици
    Отговори: 19
    Последно: 27-06-12, 12:34
  3. Отговори: 3
    Последно: 17-02-12, 00:26
  4. Климатик без компресор
    От ba4_dido във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 26-09-08, 12:23
  5. Мобилен климатик
    От pro във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 26-06-07, 10:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе