Резултати от 1 до 3 от общо 3

ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. thunder77
    Guest
    #1

    ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ

    mod. edit. FearMe

    след като са 3 нови с гаранция, позволи ми да се усъмня, че ги продаваш като частно лице
    най-добре се обърни към kod@setcom.bg за условията за продажба от фирми
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #2

    Re:ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ

    Като частно лице ги продава. И в мой форум има обяви. Не разбирам какъв е проблема.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ

    Не разбираш?
    Ок, ще обясня.
    В този раздел са позволени обяви за използвани стоки, която по някаква причина вече са непотребни на притежателите им. Също, в частни случаи за нови стоки, които не се купувани с цел препродажба и печалба, а по някаква причина са непотребни на притежателите им. Например - дреха, която е купена, но размера не е уцелен, или пералня, която човекът е купил, но се е оказало, че не влиза на мястото предвидено за нея, или подарен от някой мобилен телефон, който не е допаднал на новия му собственик.

    Когато става въпрос за стока, която не е купена за лично ползване, а с явна цел продажба и печалба - какво значение има дали продавачът й е частно лице или фирма???
    И при двата случая става въпрос за търговия.
    А когато става въпрос за търговия, страницата има умерени тарифи за реклама, както и възможност търговци да пускат обяви в този раздел срещу съвсем скромна такса - http://setcombg.com/default.asp?site=dv
    До момента никой не се е въползвал от предложението, което е типично за нация, пълна с "гяволи".
    Което не възприемам като някакъв проблем, но и не означава, че ще се позволи на фирми или частни лица да въртят търговия тук без да си платят.
    Отделно, в общите правила на форума ясно е упоменато, че тук мнения, написани изцяло с главни букви не се толерират и са забранени. Това, мисля, че е ясно важи и за заглавията!
    Има куп други места в мрежата, където това все още е позволено, тук предпочитаме разделът да остане по-празен, по-коректен и по-полезен за потребителите на форума...
    Надявам се да съм бил достатъчно ясен и разбираем.

    Също би ми било безкрайно интересно да разбера по какъв начин частно лице предоставя 3-годишна гаранция на дадена стока? Не мисля, че в България има уреден вариант за подобно предложение, поправи ме ако бъркам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Предложения за телевизор?
    От James87 във форум Телевизори
    Отговори: 51
    Последно: 04-08-11, 09:41
  2. Интересни неща из мрежата
    От plkochev във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 29-03-11, 21:24
  3. Интересни в нета
    От georgiev_85 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 59
    Последно: 08-12-08, 15:11
  4. Отговори: 1
    Последно: 01-10-08, 13:34
  5. Два интересни линка.....
    От Garu във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 09-09-06, 17:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе