Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 52

Предложения за телевизор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #1

    Предложения за телевизор?

    Здравейте! Ще си купувам телевизор и засега съм се ориентирал към Sharp LED Quattron 32" за около 1000 лева. Заслужава ли си според вас и ако не, бихте ли ми препоръчали нещо друго на тази цена или по-евтино. Благодаря!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Предложения за телевизор?

    Добре дошъл в форума !

    Кажи поне за какво смяташ да го ползваш , разстояние на гледане - за 1000лв може да се вземе и 40" ТВ !

    Иначе да - заслужава си и край ! Ако искаш да ти помогнем , дай малко повече инфо ! Този Шарп кой модел е ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #3

    Re:Предложения за телевизор?

    Благодаря за приветствието!
    Засега ще се гледа от около 3 метра разстояние, като за момента ще е предимно за Булсатком (и най-вече за мачове ), с тенденция да си купя и HDMI кабел да вържа лаптопа, а може и HD пакета на Булсат да пробвам. А казвам засега от около 3 метра, защото съм на квартира и не се знае следващото място какво ще е.

    EDIT: А Шарп-а не го знам точно кой модел е. Гледах го преди 1-2 седмици в Техномаркет ако не се лъжа, като най-интересното обаче е че нито в техния сайт, нито в някой друг (Технополис, Интермаркет) успях да намеря 32" Quattron на Sharp.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Предложения за телевизор?

    За 3м поне 40" , особено ако гледаш и HD съдържание ! Размера има значение , довери ми се !

    Това е доста добър модел - http://technomarket.bg/products/0907...shiba-40xv733g , но дали го има някъде запечатан , който да не е бил мостра , незнам !

    Шарп имат наистина добри модели , но 32" не бих си купил , а 40" са по-скъпи !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #5

    Re:Предложения за телевизор?

    А по принцип LED не е ли за предпочитане пред LCD?
    И като че ли съм се ориентирал към 32", тъй като масичката на която ще стои е малко над 70 сантиметра широка, а е много близо до вратата и ме е страх ако е по-голям да не го закача някой път като минавам..

    "Шарп имат наистина добри модели , но 32" не бих си купил , а 40" са по-скъпи !" Това защо? Просто заради големината (или по-скоро това че са малки) или нещо заради технологията?

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Re:Предложения за телевизор?

    Цитат Първоначално публикувано от James87
    А по принцип LED не е ли за предпочитане пред LCD?
    Зависи от гледната точка ! И двете технологии си имат предимства и недостатъци !
    В 32" Шарп няма нищо революционно , че да си купя такъв модел от тях - лично мнение ! ТВ като ТВ !
    Това с масичката ми звучи несериозно , ами ако се преместиш на ново по-голямо място - тогава ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #7

    Re:Предложения за телевизор?

    32" от три метра може да се гледа( вкъщи гледам така)

    Шарп 32 " това е хуваб модел http://www.sharpbg.com/index.php?item=17&group=1

    Цената важи и в магазините на узунов.

    Има медия плеяр с бг суб , лед осветяване.

    Добро моделче и бих казал на наистина хубава цена.

    Иначе 32" куатрон няма , утре ще побликувам новите модели с характеристиките за нашия пазар в темата на Шарп.

    Дано съм помогнал

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Предложения за телевизор?

    Цитат Първоначално публикувано от progresive
    32" от три метра може да се гледа( вкъщи гледам така)


    Никой не е казал , че не може , просто за тези пари се намира и 40" ТВ ! А и съотношението цена /размер при 40" е по-добро !

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #9

    Re:Предложения за телевизор?

    На мен от 3 м 40" ми е малък ,за 32" да не говорим -вземай 40" това не са кинескопите ,като пуснеш ХД и ще се "навреш" в телевизора.Тошибата ,която е посочил колегата е с най-добро съотношение цена /качество на картината ,но може и да няма вече ,ако намериш и ЛГ 42LD750 ,Samsung 40C550 (40C650 сигурно вече 100% няма) са в тоя ценови клас и са добър избор.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #10

    Re:Предложения за телевизор?

    От 3 метра мога да си гледам и 22-инчовия монитор, въпроса е гот ли ми е - не ми е. От същите 3 метра гледам 32-ката сега, гот ли ми е - не ми е. 37-цата на същото разстояние вече е значително по-смислено преживяването. Но ми малее и тя. Лично мнение.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Re:Предложения за телевизор?

    +1

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Предложения за телевизор?

    За три метра разстояние 32" са пркалено малко. Аз гледам 42" от два метра и са ми малко. Шарпа е много добър телевизор. Преди седмица и аз си купих телевизор и взех LG42LK430(http://technomarket.bg/products/09107598/lg-42lk430). Няма интернет, но има плеър с DivX и MKV със субтитри на БГ. Всичко това за 800лв. Бих си взел Шарп, но цените им са космически, а и не всички модели имат DVB-T+C Mpeg4.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #13

    Re:Предложения за телевизор?

    Да ти е честит и дълго време да го ползваш без проблеми , но някой държат ТВ-то да има 400 Hz или поне 100 !

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #14

    Re:Предложения за телевизор?

    Е да ама за 1000лв 42" със всички екстри няма. Пък и не съм убеден при СД сигнал дали въоще има смисъл от 100 и повече херца.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #15

    Re:Предложения за телевизор?

    Съгласен съм / това ТВ си е изгодна сделка / , но разни хора - разни идеали , разни акъл давали !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Букшелф тонколони - предложения?
    От regned във форум Тонколони
    Отговори: 14
    Последно: 03-02-13, 17:31
  2. Отговори: 5
    Последно: 15-12-12, 22:04
  3. Отговори: 3
    Последно: 19-10-11, 21:13
  4. ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ
    От thunder77 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 12-10-10, 11:48
  5. Отговори: 1
    Последно: 01-10-08, 13:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе