Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 41

Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    28
    #1

    Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Extreme

    цена 420 лв

    има възможност и за по-добра цена.

    unisys@abv.bg, 0888 45 46 85, skype: ufo_bg99
    гр.Габрово

  2.  
     
  3. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #2

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Колега свери си цените, една такава карта, ако е без гаранция е до 300лв., а пък и със не много повече!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    28
    #3

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Цитат Първоначално публикувано от king_pin
    Колега свери си цените, една такава карта, ако е без гаранция е до 300лв., а пък и със не много повече!
    Колега моля без излишни коментари, цената е такава поради много причини с които Вие явно не сте запознат.
    Ако нямате конкретен интерес .. няма защо да спорим.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Темата е почистена.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    28
    #5

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Темата бе почистена от Админ. просите си наказания - оставете човека да си продава. Имаше коментари , махнаха ги.

    Към Автора - не упомена колко е гаранцията и, и към кого . Защото колкото и да е нова , без гаранция аргументите ти са голословни.
    Гаранция има оригинална, но не към вносител от БГ, поради простата причина че никой в БГ не ги продава ( изкупиха се тия стари и ненужни никому карти , така че който иска може да си ползва гаранцията !
    Но за целта за която ги ползваме, и особено ако се модва.. никой няма да и признае гаранцията.. така че аз предпочитам нещо ново запечатано в кутия.. от колкото обещания че картата не е работила 24/7 в последните 6 месеца и само филми гледал на нея

    п.п. един клиент който държеше да е запечатана ми каза " това е като жената, или е девствена.. или не е .. другото е ала-бала " .. та си е прав човека

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #6

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Цитат Първоначално публикувано от 99ufo99
    Гаранция има оригинална, но не към вносител от БГ, поради простата причина че никой в БГ не ги продава ( изкупиха се тия стари и ненужни никому карти , така че който иска може да си ползва гаранцията !
    Но за целта за която ги ползваме, и особено ако се модва.. никой няма да и признае гаранцията.. така че аз предпочитам нещо ново запечатано в кутия.. от колкото обещания че картата не е работила 24/7 в последните 6 месеца и само филми гледал на нея

    п.п. един клиент който държеше да е запечатана ми каза " това е като жената, или е девствена.. или не е .. другото е ала-бала " .. та си е прав човека
    И като си платиш транспорта в двете посоки за да ти я ремонтират то все едно си купил 1/2 карта отново , нали не мислиш че транспорта се поема от сервиза в щатите примерно или англия абе откъдето е купена.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Стана много интересно и едвам се сдържаш да не се намеся !

    Колега , какво те бърка транспорта където и да е той , продавача в БГ нали ти дава гаранция , ще си търсиш правата от него , а той да се оправя с сервиза и чуждия продавач ! А ако не е така и повредата е гаранционна , плащаш само в едната посока !

    Остави го да си продава , това си е негово право и той си определя цената !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Само дето той не дава гаранция от него

    Втори път някой ми трие пост при условие че не нарушавам никакви правила !
    Ако нямам право да питам за гаранция и да покажа алтернативни цени на нови неща с по-ниска от обявената цена - НАПИШЕТЕ го в ПРАВИЛАТА !!!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    28
    #9

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Не са прайте на ощипани моми

    Купете си от БГ магазин с гаранция !
    Спирам да пиша и отговарям по темата, който иска пазарлъци и договорки дал съм възможност за връзка.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #10

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Това габровска шега ли ?

    И защо да купуват от теб , като ти си само посредник и прибираш парите без никакви ангажименти ? Че и продаваш на едро !!!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Към Плесио с 22 м гаранция един колега продава за 250лв същата !!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    28
    #12

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Към Плесио с 22 м гаранция един колега продава за 250лв същата !!!
    Ееее. аман от вас !
    Ами като продава ТВОЯ КОЛЕГА, да си пусне тема !!! ти къв му се явяваш че пишеш в мойта ????
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1311366581[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Това габровска шега ли ?

    И защо да купуват от теб , като ти си само посредник и прибираш парите без никакви ангажименти ? Че и продаваш на едро !!!
    Защо ли ??? ами по случайност имам 12 карти .. от 20 поръчани... та на някой му трябват, он си знае що

    Ако ми кажеш от къде в БГ да си купя нови на по-добра цена .. ?

    Моите не са нито най-бързите.. нито най-добрите за игри.. просто са за други нужди..
    Извинявам се на админа.. човека пак ще чисти темата

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    187
    #13

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Хитра тактика.
    Пускаш стока с възмутително висока цена, и си ъпваш яко темата с отговори...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    Не му се явявам никакъв. Човека си я продава - аз ти давам информация ! ( нещо което ми е РАЗРЕШЕНО от правилата )
    Просто си поредния "рибар"( силно метафорично естествено ) в този форум , тръгнал за рибки.
    Без да даваш БГ гаранция ( международната е нещо, но не е като да я даде локална фирма - транспорта никак не е евтин ), мълчиш и обиждаш през цялото време докато не те питах директно, и тогава ми изкара обяснение за захранване .

    Успех с продажбата.
    Аз лично повече няма да се меся. Исках да се уточнят нещата, но явно трявба да те питат няколко хора директно.
    Първия ми пост бе пълен с въпроси за липсваща информация , но някой админ го махна , без основание.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re:Продавам чисто нова Sapphire Ati Radeon HD 5850 Xtreme

    вижте сега, цената е такава, каквато е обявена от продавача
    коментарите са позволени, като това винаги е просто за негов ориентир дали не бърка

    в случая тези карти не са за игри, а за mining, няма ги на пазара именно по тази причина, и точно заради нея цената е такава
    той правилно каза, че който знае защо е такава, знае

    намесвам се, защото темата, дори и след почистване, се налага да бъде почистена отново
    оттук нататък постове само от заинтересовани, защото който имал да коментира, че е висока цената - направи го, който имаше да обяснява защо е такава - направи го

    хайде по-малко емоции - има и други теми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 27-05-14, 08:56
  2. Продавам 5850 Xtreme ,PHENOM II X6 1090T,GB 990FXA,RAM,PSU.
    От feti във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 24-11-11, 10:12
  3. Продавам Sapphire HD5830 Xtreme
    От Zygot във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-11, 12:50
  4. Продавам Sapphire 5830 Xtreme
    От king_pin във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 04-10-11, 17:08
  5. Продавам нови i7 920, EVGA X58 SLI LE, Sapphire 5850 и WD 2TB
    От a.val във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 27-04-11, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе