Резултати от 1 до 13 от общо 13

екран за проектор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    85
    #1

    екран за проектор

    Здравейте значи взех си проектор Panasonic PT-AE700E и сега искам да си взема екран за него.Ще се ползва на 2.5-3м от екрана.Предложете ми марка модел и от къде да си закупя.Гледах в ТСМ-а има мобилни на medion с размери 160*130см на цена 130лв,а също гледах в нета някакви на привелег.Все още се двоумя дали да е мобилен или да го спускам от тавана.Дайте идеи и съвети!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: екран за проектор

    Ето ти сайта на един от най-големите вносители на техника за презентации в България.
    http://www.bios.bg/index.php?base=ho...th=378_403_410

    Разгледай и си харесай. И имай едно наум за лампата на проектора ,че е консуматив който се чупи лесно и след 2 - 3 хиляди часа ще се наложи да го подмениш (и струва 2/3 от цената на проектора). Лично аз бих сложил и проектора и екрана стационарно на тавана далеч от любопитни приятели и деца и задължително бих пуснал тока на проектора да минава през UPS, че ако енергото решат да се ебават докато гледаш и вентилаторите спрат да се въртят и да охлаждат лампата ,лесно можеш да останеш без нея.


    Иначе ,честито за покупката 1000 cd/m2 не е зле Резолюцията също е прилична. Да си го ползваш със здраве и гледай да го нацелиш точно срещу екрана ,че този модел няма корекция по хоризонтал за трапеца а само по вертикала



    П.С. Уаааау , сега погледнах ,че доста от ефтините модели екрани вече не ги предлагат .......все пак пробвай да им се обадиш

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    85
    #3

    Re: екран за проектор

    А някакви отзиви за екраните в немските стоки TCM?

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re: екран за проектор

    С какво платно е ? Има няколко вида с различна степен на отразяване. Имам приятел който си боядиса с фасаген на стената екран и е супер доволен от резултата , още повече, че преди време нямаше ефтини.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    85
    #5

    Re: екран за проектор

    http://www.projectorscreensdirect.co...+screens+paint
    това ако се намери някъде ще е много яко

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re: екран за проектор

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    С какво платно е ? Има няколко вида с различна степен на отразяване. Имам приятел който си боядиса с фасаген на стената екран и е супер доволен от резултата , още повече, че преди време нямаше ефтини.
    Дааааааа, фасагена е лако матов и няма да има отблясъци както при гладък екран. Затова резултата е перфектен. То даже специалните екрани понякога са по лоши от боядисана стена. Аз понеже ползвам проектори(не за гледане на филми) и съм на-доволен когато прожектирам върху боядисана стена. От екраните нещо не съм много доволен, но и незнам какви марки са, тъй като не съм ги купувал.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    85
    #7

    Re: екран за проектор

    Ами вече се сдобих с екрана от немските стоки,като го ползвам ще дам мнение,иначе цената е скромна 130лв

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re: екран за проектор

    Да ти е честит и да си го гледаш със удоволствие !

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    71
    #9

    Re: екран за проектор

    Цитат Първоначално публикувано от audibs
    А някакви отзиви за екраните в немските стоки TCM?

    Хммм, "немска стока" и "ТСМ" ! ! ! ? ?

    Аз от ТСМ не бих си купил нищо, все едно да ида на Илиенци да си купувам компютър!

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #10

    Re: екран за проектор

    TCM - по-добре недей

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    25
    #11

    Re:екран за проектор

    Да вдигна малко старата тема.Аз също гледам на бяла стена в момента с Dell 2400mp.Е не точно бяла, убих малко бялото към сиво.Доволен съм от резултата, но нямам база за сравнение.Сега ми предстои да си направя един DIY екран като до месец мисля да поръчам от http://www.carlofet.com/diy-projecto...-material.html плата, а рамката аз ще си я направя.Надявам се да има и снимков материал по време на работата.....

  14.  
     

  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #13

    Отговор: екран за проектор

    Здравейте,поръчах електрически екран 200 х 200 см.,за да мога да го закача на тавана.Естествено при прожектиране максимума ще е приблизително 200х114-92".
    С какъв материал за запълня,маскирам оставащото бяло плътно 200 х 86,така,че да може да се навива и е желателно да се демонтира без последици след демонтажа.
    Черен винил?+двойно лепяща?
    Фолио?
    Видях,че има и специални черни ленти за бордове,но са ми прекалено скъпи за площта,която трябва да покрия,пък и не знам дали ще се демонтират без последствия.
    Има и спрей за кожа,ама чистене няма да има,ако реша да използвам екрана в друга конфигурация!
    Имате ли някакви идеи?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 29-10-14, 11:30
  2. екран за проектор около 1000лв-100"
    От iuli1971 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 1
    Последно: 29-12-13, 10:48
  3. Екран за проектор в окаченият таван
    От StackOverflow във форум Проектори и екрани
    Отговори: 0
    Последно: 04-01-13, 11:04
  4. Екран за проектор 4:3 или 16:9?
    От playdeni във форум Проектори и екрани
    Отговори: 10
    Последно: 25-10-12, 12:58
  5. Проектор и прожекционен екран
    От Stanley във форум Проектори и екрани
    Отговори: 8
    Последно: 15-01-11, 00:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе