Резултати от 1 до 5 от общо 5

Мение за KT600-A ECS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    6
    #1

    Мение за KT600-A ECS

    Искам обективното ви мнение, било то добро или лошо за чипсета KT600 и по специално в комбинацията му с платка на ECS.Имам такова дъно,няма да го ползвам за overclock.Интересуваме прозиводителноста и стабилноста на дъното.Предварително ви благодаря.Ще се радвам да изразите мнение и за модела на ECS N2U400 с чипсет nForce2.И двата модела са социално ориентирани и знам, че не се славят с нищо добро.Дъното е още в кутията и не съм го тествал.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Мение за KT600-A ECS

    Аз съм доволен от тази марка , специално Елит груп

    в момента са далеч по-добре от преди 2-3 г. , не случайно дават по 24м гаранция , за разлика от Асус и досега според мои наблюдения - асус имат повече дефекти.

    но пак казвам - мои наблюдения

    Моллов бепубликувал едно ревю с тест на 80 дънни платки - елит груповете заеха челни места в тестовете и по овърклок - но както казват специалистите- Всичко е въпрос на късмет да умериш "читава бройка"


  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #3

    Мение за KT600-A ECS

    Какви точно дефекти дават Асус. Имам намерение да взимам такова дъно. AV600-X

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Мение за KT600-A ECS

    дефектите за които говорех са че има много повече дъна на асус върнати с дефект в самата платка - не иска да пали тва животно и тва е , и са много повече от елитовете които съм виждал тук

    не искам да те плаша , а и за въпросното дъно лоши неща не съм чувал

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    6
    #5

    Мение за KT600-A ECS

    Благодаря на всички, които изразиха мнение.Дъното го пуснах и съм доста разочарован по отношение на прозиводителноста и работата с RAID контролера.Изкарах значително по малко точки на синтетичните тестове от дъно с чипсет SiS746 ( уж по тромав ).Дъното има доста възможности за оптимизиране на рам паметта, но нито една от комбинацийте не доведе до чувствителен прираст в производителноста.Единствен плюс , които мога да дам е добрата му стабилност.За ~ 48 часа работа с различни приложения не е забило , и не е имало забавяне при преминаване на едно състояние в друго. Определено няма място за сравнение с nForce 2 по отношение на производителноста.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам MB sA chipset KT600/880
    От ByD във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-08, 22:46
  2. Sell: MB KT600, Duron 1.6, Ti4200, 256 RAM
    От der_meister във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 31-10-07, 09:32
  3. Проблем с Asus KT600 и DDR400...
    От MetalMilitia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 26-01-04, 11:35
  4. nForce2 vs KT600
    От g_ishkitiev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 20
    Последно: 13-01-04, 14:36
  5. VIA's KT600 Chipset
    От npu3paka във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 24-05-03, 19:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе