Резултати от 1 до 6 от общо 6

koe e po dobroto duno

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    10
    #1

    koe e po dobroto duno

    imam problem s dunoto ne se razbira s video kartata mi i nakusva i zabiva na igrite. videoto mi e GEFORCE FX 5900XT PRO 128MB DDR TV OUT 8X 256bit, a dunoto EPOX8RDA+PRO/Nforce2Ultra/FSB400/SATA/6ch/IE1394/LAN Ot firmata mi predlagat novo duno da sloja. Kolebaia se mejdu EPOX 8RDA3+PRO/Nforce2Ultra/400/8ch/Lan/IE1394/SATA,



    EPOX 8HDA5+/VIA K8T800/FSB800/SATA/8ch./GLAN



    ili ASUS A7N8X-E DELUXE /nF2/DDRDC/GL/SATA/IEEE1394

    Koe spored vas e po-dobro ot trite duna i stava nai dobre za igri.






  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    koe e po dobroto duno

    написах ти в ПМ, но и тук ще отгоговоря кратко - нито едно от двете не е по-добро от твоето

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    koe e po dobroto duno

    FearMe: Сложи мнението си тук. Предполагам и другите ще имат интерес.



    niksan76:Аз съм горе-доле на същата дилема. Дали Епокса или Асуса. Доколкото рабзрах и двете имат високи тайминги и се постига добра производителност. Кое е по-стабилно и по-надеждно... не знам. За Епокса се говорят все хубави неща от край време. От друга страна Асуса си е Асус така че и аз като теб ще чакам някой който има поглед върху двете и даде съвет

    Все пак мисля Епокса.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    10
    #4

    koe e po dobroto duno

    okaza se 4e imam problem s kutiata i si smenih kutiata. sega vurvi no sa mu slojili niakolko dopulnitelni ventilatora i sega brum4i kato mikser. smiatam da si sloja edin goliam na videoto i da mahna 4ast ot drugite. zapazih si dunoto sled kato FearMe kaza 4e e nai dobro ot izbroenite.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #5

    koe e po dobroto duno

    най-честия проблем при забиване на игри е лошо охлаждане. не пестете от компютърната кутия. тия от фирмата като нищо щяха да те прецакат с друго дъно, макар вината да е при тях. Видеото си пристига с добро охлаждане, та въпроса ми е: какви допълнителни кулъри са ти сложили?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    10
    #6

    koe e po dobroto duno

    imam ob6to 5. na procesora, na video kartata, na zhranvaneto, edin pod harda i edin pod tozi na zahranvaneto deto izkarva toplia vuzduh navun ot kutiata. mai stanaha dosta?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Cpu+ duno * ?
    От ReMiX във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 04-08-07, 18:49
  2. duno EPOX
    От niksan76 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 04-01-05, 10:27
  3. Duno za AthlonXP
    От CRASHOVERRIDE във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 60
    Последно: 29-04-02, 17:12
  4. Duno za Socket A
    От DJ във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 17-04-02, 14:39
  5. T-bird 1.33G (266) s koe duno?
    От T-rex във форум Овърклок
    Отговори: 11
    Последно: 27-04-01, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе