Резултати от 1 до 7 от общо 7

CPU-to mi ba4ka na 100%????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    15
    #1

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    ma6inata mi e ASUS, 512DDRAM, Athlon 1.8Ghz, polzvam XP Pro, ma6inata mi zabiva poradi palno natovarvamne na procesora vapreki 4e nqmam pusnati prilojeniq, vedna sled stratirvane pri proverka na CPU-to mi pokazva 4e 100% use i tolkoz, mahnih si vsi4ki programi ot strat up, koito po princip sa i malko samo edin antivirus, edna diagnostika na sisitemata i vapreki tova pak mi dava 100% natovarcvane na PCU-to. Testvah nai razli4ni ne6ta, proverih BIOS, tarsihg za nqkakvi skiri programi koito mi 4erpqt resursi no ne nemerih ni6to. V sa6nost tazi 100% natovarenst ne e postoqnna no v po golqmata si 4ast procesora mi se natovarva dori pri otvarqneto mi na edin World, da ne govorim ako vzema da otvqrqm COrel , da downloadvam ne6to i da zapisvam na cd-to ne6to pc-to prosto ovisva, procesora e palno natovaren a pak imam zna4itelen ram koito moje da nosi vsi4kite prilogenia, page fila mi e sa6to nared.

    a pak ma6inata si be6e OK, nqmamh nikakvi problemi s barzinata, vazmojnoi li e nqkakv virus da mi se barka v CPU-to?

    Kakvo da pravq[:D][^][:D][^]


  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    100% вирус

    провери се

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">100% вирус

    провери се



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*30/03/2005*:* 11:34:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Вчера ми се случи подобно нещо.Сина ми е бил в ICQ когато му е забил компютъра.Когато се върнах oт работа проверих, че експлорера започва да товари и процеса стига 97-98%-рестартирах, пуснах сканиране за вируси и не се откри нищо/NAV 2005 ; Hijack; Stinger i Avast virus cleaner/, скан диск ,нов рестарт и до 2 часа тази сутрин не се повтори забиването.Днес ще видим как е като се прибера.

    Работи си .

    @dash Благодаря имам я отдавна програмката.

    @ Shturak Забравих да уточня, че преди да пусна сканиране изпразних Нортон кошчето.Имаше файлове но в бързината не ги погледнах.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    Go here - download ProcExplorer - XP/NT/2k :





    http://www.sysinternals.com/files/procexpnt.zip





    Vij kakvo ti zaema CPU na 100% - i boi boi ... do umirane []

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    123
    #5

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    Само веднъж ми се е случвало Explorer да яде 100% CPU и това беше заради един от "неизтриваемите" .AVI файлове. Машината си работеше нормално до момента в които се пипнеше .AVI файла по някакъв начин (дори за триене - не че можеше да се изтрие). После Explorer се активизираше и до 10сек. постигаше 97-99% CPU заетост.

  7. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #6

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    При мен някак се е случвало ИНТЕРНЕТ ЕКСПЛОРЪРА да се зарецда ХИПЕР БАВНО.А и моя компютър блокира много често поради някаква причина.Но незнам защо блокира.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #7

    CPU-to mi ba4ka na 100%????

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">100% вирус

    провери се



    <div align="right">Originally posted by FearMe - 30/03/2005 : 11:34:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">....Сина ми е бил в ICQ когато му е забил компютъра.Когато се върнах oт работа проверих, че експлорера започва да товари и процеса стига 97-98%-рестартирах



    <div align="right">Originally posted by kris11 - 30/03/2005 : 16:28:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Редовно ме викат за такива изцепки, причината вече си я знам - ICQ Lite. Uninstall и всичко си е ОК!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. mp3.online.bg me ba4ka
    От nniki във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 29-10-02, 09:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе