Резултати от 1 до 3 от общо 3

MB Asus K8n/nf3 250/s754 Звуков проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1

    MB Asus K8n/nf3 250/s754 Звуков проблем

    Имам въпросното дъно кето ми прави номера,На кутията ми отпред си има два входа за слушалки и микрофон и стандартните на дъното което е 7,1 звукова вградена карта,пускам си аз музика,филм или др.с едни не кои знае кви качествни колонки които имат и вход за слушалките да си ги пъхам направо там за да не разкачам отзад на кутията и когато си пъхна буксата на слушалките отпред на кутията за да си слушам с тях,и колонките както тябва да е си спират да свирят,но след като си ги разкача слушалките едната колонка дясната спира да свири,и аз почвам да пипам настроиките на зв.карта и немога да изкарам звук от двете колонки,само лявата работи,Държа да отбележа че отзад има 6'бр.входа за букси тай като е за 7+1,пъхам в друг вход(за съраунда) оправям настройките точно този вход да ми изкарва дву канален сигнал за тонколонни и си свирят без проблем колонките,След 2-3 дена пробвам дали този проблем не е решен от само себеси и малко пипане от настройките и се оправя, почва да свири проблемния вход.Някой да знае как може да се реши този проблем че ми писна вече.Нещо защитата ли се преебава и изключва десния канал.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: MB Asus K8n/nf3 250/s754 Звуков проблем

    виж дали имаш нещо от рода на "connector sensing", каквото имат epox-ите в специфичните настройки на звуковата карта в control panel-а. това позволява автоматично sense-ване (или "усещане") какво бива включвано в коя букса и съответно се пуска звук към нея или не се пуска.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #3

    Re: MB Asus K8n/nf3 250/s754 Звуков проблем

    connector sensing точно от там гледам да го оправя давам му автоматични със ръчни пробвам не стаа,само едната колонна бачка във проблемния вход,инак другите са си наред,точно в този вход по принцип трябва да са фронталните колони и евентуално след време си взема 5+1,7+1 фронталния десен няма да свири!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. звуков нагревател
    От getzov във форум Други начини за отопление
    Отговори: 1
    Последно: 24-11-13, 23:32
  2. Въпрос за звуков изходен сигнал при мултимедийни плеъри
    От Fourplay във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 31-12-10, 00:34
  3. Дъно s754
    От lil във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 28-11-09, 18:57
  4. звуков проблем :-|
    От arhivator във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-08, 23:37
  5. Купувам дъно за s754/AGP
    От dragozow във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-05-07, 16:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе