Резултати от 1 до 2 от общо 2

Захранване - охлаждане !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    60
    #1

    Захранване - охлаждане !

    Захранването ми грее струва ми се прекалено много. Стига до 60 С температура на дъното измерено с еверест, но видно е че най горещо е в захранването, направо е много горещо...
    Има ли някой идея на какво може да се дължи и как да подобря охлаждането. Иначе вентилатора си работи на захранването но....

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Захранване - охлаждане !

    Цитат Първоначално публикувано от jarrett
    Иначе вентилатора си работи на захранването но....
    но може да е пълно с прах, може да не се върти свободно, може да се е разтопила някоя пластмаса, покривайки част от компоненти, пречейки им да се охлаждат (както ми се беше случило на мен преди няколко години), може просто въздушният поток в кутията ти да не е "наред".....

    вземи го отвори това захранване, почисти го и тогава да видим. освен това не си казал какво е и в какъв комп е. да не забравяме, че вертикалните захранвания "гледат" към процесора, а това никога не е било добра идея (особено в жегите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. RAM, CPU с охлаждане и PSU
    От bojidar13 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-14, 13:56
  2. Охлаждане - CH 09 SME
    От JaR във форум Климатици Osaka
    Отговори: 2
    Последно: 10-12-12, 08:07
  3. Отговори: 15
    Последно: 04-04-11, 23:33
  4. Отговори: 6
    Последно: 30-05-10, 11:19
  5. охлаждане
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-05, 13:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе