Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

AMD vs. Intel

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #1

    AMD vs. Intel

    Предстои ми upgrade и се чудя какво CPU да си взема, AMD или Intel?! Досега съм бил само с Intel Inside, имам лаптоп с AMD, но нямам поглед над новите неща?! Ползвам pc-то предимно за интернет и игри. Смятам да си взема CPU на 2.++ ghz. Дайте съвет кое е по-добро?!





    ps. Не смятам да overclock_вам!!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    AMD vs. Intel

    Еми щом няма да overclock-ваш ще се оръсиш повече кинти на Интел.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #3

    AMD vs. Intel

    Що да се ръси повече за Intel?



    За едни и същи пари може да вземе както AMD 2400+, така и Intel 2.4B... 2400+ е на 2GHz и е по-бърз от това 2.4В при положение, че всичко е на default...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    AMD vs. Intel

    Като ще играеш игри, взимай АМД []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    AMD vs. Intel

    Mollov сагласен съм че 2400+ и 2.4Б са на едни цени ама 1.8 и 1800+?Има малка разлика там, нали, а се съмнявам че той ще даде 200+$ за ЦПУ

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #6

    AMD vs. Intel

    Бе пича е треснал бомбастично заглавие на темата - почвам да си мисля че е изследване на общественото мнение ...

    Ако е такъв за какъвто се представя - отдавна да са му треснали Р4 целерона у тях

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #7

    AMD vs. Intel

    CRASHOVERRIDE не ми мисли финансовото състояние, не е по силите ти ... Несъм от типа хора, дето стоят пред 14" си кочини, обути в чехлички с дунапренена подметка и ватичка отгоре, ядат никому неизвестно-съществуващата вафла Балкан и пишат безсмислени постинги! Щом питам за тези процесори, значи ЩЕ си купувам такъв процесор! Немога да разбера какво стряскащо има в цифрата 200$ за процесор? Явно има, защото зададох същия въпрос в още един форум и пак подобно скептично настроени умници подхванаха подобна тема...

    kirko - ще ти дам адреса си ако желаеш, заповядай да опиташ да си "треснеш" нещо...

    Идеята ми беше да прочета някакви впечатления и наблюдения кой от двата процесора си заслужава повече да се вземе. Може и грешката да е моя и пропуснах да уточня, че ме интересува производителността, а не цената! Но малодушието в България явно е във всички сфери и веднага се хванахме към парите ...



    ps: Не го приемайте лично []

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #8

    AMD vs. Intel

    Абе ей...ти луд ли си??!К'ъв си ти?!Оточни кой процесор искаш и после се дуй колко кинти имаш!Аз не знам за "2.++ GHz" процесор!Първо помисли кво ти трябва и после питай.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #9

    AMD vs. Intel

    ave kato ima6 mnogo pari si zemi P4

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #10

    AMD vs. Intel

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by toofy


    ave kato ima6 mnogo pari si zemi P4

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    По-скоро се казва "Като се праиш на гъзар с много пари си вземи Р4" []

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #11

    AMD vs. Intel

    Ха ха ха ха ха за Газарите с големи газове [:D]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #12

    AMD vs. Intel

    Когато някой иска съвет не е желателно да се прави на много отворен,защото просто няма да го получи...и всъщност пича що си мисли че финансовото му състояние не е по силите на някой друг???

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #13

    AMD vs. Intel

    като имаш пари що питаш - иди в Persy и кажи да ти дадат най скъпото и пей :Р

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #14

    AMD vs. Intel

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by CRASHOVERRIDE


    Абе ей...ти луд ли си??!К'ъв си ти?!Оточни кой процесор искаш и после се дуй колко кинти имаш!Аз не знам за "2.++ GHz" процесор!Първо помисли кво ти трябва и после питай.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ми просто мразя да бъда подценяван ... Ако ти няма да дадеш 200$ за процесор - аз ще ги дам! С 2.++ ghz имах предвид от 2 ghz нагоре - но явно сложно съм се изразил - съжалявам! Сега ще бъда по-ясен P4 2,4ghz и AMD Palomino 2400+ - кой е с по-добра производителност!?!

  18. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #15

    AMD vs. Intel



    Конкретно:

    След като ще играеш игри вземи си PlayStation II със всички разширения, включително и интернет софтуера.



    Какво общо има тука сравнението АМД и ИНТЕЛ ? Има значение какъв 3d-ускорител ще си купиш, централния процесор е най-евтиното нещо вече - консуматив някакъв, които интел се опитва да продава на безумни цени.

    Ще се наложи да тръснеш около $400 за ATI9700, а ако искаш може да почакаш и Gforce5 ей го къде е февруари.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 21-03-12, 16:38
  2. Отговори: 5
    Последно: 13-03-12, 11:46
  3. Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family\Mobile Intel(R) GMA 4500
    От pettiofi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 27-11-10, 01:40
  4. Продавам : Intel DQ45CB, Intel Q45 Express,Core2 Duo
    От Alexybg във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 23-05-09, 22:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе