Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 53

GIGABYTE като дъно ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #16

    GIGABYTE като дъно ?

    <font size="1">------------------------------------

    Незнам дали ГигаБуте са добри за Интел платформи но за АМД са наистина добри колкото и някой хора да се опитват да ме убеждават в обратното.Имам ГБ 7VRX от 2-3 месеца и сам наистина доволен.Вярно.......

    ---------------------------------------</font id="size1">

    Cirix, i az imah sashtoto i ottogava slogih <font size="5">"X"</font id="size5">na Gigadarvetata. Za Intel konfiguraciite neznam kak sa i ne iskam i da razbiram. A ti ste go razberesh nai-veroiatno kato si slogish pone XP cpu, dori i s F6 BIOS-a.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #17

    GIGABYTE като дъно ?

    Abe TRENDS, vzemi se argumentirai. Ina4e si govorim samo prazni prikazki i samo habim klaviaturite si.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #18

    GIGABYTE като дъно ?

    Ami specialno za tova dano 7VRX - 2 cpu-ta 2000 XP+ otidoha po diavolite. Seriozen problem pri rabota na 133Mhz FSB, osobeno ako chestotata e dignata s dip kliucheto. Windows protection error.. pochti pri vsiako restartirane. S Duron ma 750Mhz sichko e ok (osven che non-stop pri restart se vadi CDRW-to, dori i s F6 versia na BIOS-a), no toi si raboti na 100Mhz FSB. Ima i oste kakvo da izpisha , no to ste e napravo nishto v sravnenia s obstata kartina. Nai interesnoto e obache che zapochna s mizeriite (preebvaneto na CPU-tata) sled 2-ia mesec, drugite si gi imashe ot samoto nachalo.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #19

    GIGABYTE като дъно ?

    Купих преди около седмица Gigabyte GA-7VAX, KT400 чипсет и съм страшно очарован от това как се държи. AMD 2100+, TwinMOS 256 DDR PC2700

    Не съм овърклоквал, не е било в екстремни ситуации, но просто не прави проблеми. Може да съм имал късмет с бройката, както се казва или просто това дъно да не е проблемно, но факт е, че се държи много стабилно и без проблеми. Мисля, че и за 84$ е добра инвестиция дъно+AGP8x+sound+lan.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #20

    GIGABYTE като дъно ?

    Az puk mislia, 4e Trends prosto ne imal kusmet. Az sum mnogo dovolen ot moito Ultra.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #21

    GIGABYTE като дъно ?

    Vazmogno e, no sled tozi sluchai, a i kato gledah i forumite s Gigabytskite Radeoni znam che poveche Gigabyte niama i da pomirisha[!]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #22

    GIGABYTE като дъно ?

    Vsichko zavisi do broikata, predpolagam. Nikoi ne e zastrahovan.

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #23

    GIGABYTE като дъно ?

    Бе на мене нещо не ми е ясно - когато си купите GB дъно и го сложите и кажете "очарован съм", защото тръгнало без проблеми, особено след инсталацията на Х биос, и не сте го клоквали, но то си нямало проблеми и т.н.....ако горното изречение ви звучи несвързано и невротично, то е защото наистина е смешно като ги чета тия глупости...Аз като си купих ASUS за AMD не само не съм имал, но и не съм мислил че ще имам проблеми..при клок и при студ ипри жега...няма друго дъно в БГ което да е стояло на -10 ~ 45 градуса винаги клокнато и работещо...само моето...затова съм доволен от АСУС...а са си казвайте недоносените мнения за ГБ..

    Напълно съм съгласен с TRENDS и отдавна съм сложил огромен Х на ГБ дъната за АМД, въпреки че вчера Моллов ме скъса точно с такова..но и той и повечето от вас не правят клокнати машини за 24/7, нали...клоквате - дръпвате едно мракче и некое тестче и сваляте..а аз си работя на машината която пиша отдолу...

    ОБАЧЕ ако говорим за дъната на Гигабайт за интели, нещата са коренно различни..това е "песен", дори на мен привсе целия ми скептицизъм ми харесаха..само и за клокване да ставаха...

    Aquadark - не знам какви ядове си имал с твоя АСУС, но модела с 845РЕ е най-доброто дъно с РЕ! И питай който искаш...ще потвърди..и е единственото за клок...ЕРоХ даната за Р4 хич ги няма...

    Откажи се от SiS докато е време да не съжаляваш...на хартия е едно..наяве - друго....тестовете са си тестове - ядовете - ядове...ще те пратя на Валерий в нашия форум...той ще те откаже овреме..

    Аре и със здраве...

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #24

    GIGABYTE като дъно ?

    и да добавя...VAXP Ultra малко се отличава от представите ми за ГБ като цяло...добро е...EPoX rulz за AMD...

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #25

    GIGABYTE като дъно ?

    geniusloki, пак се впрегна нещо, а :-). Ами явно е така, тука на село сме невротици и говорим несвързано. И продължаваме да бъдем очаровани от дъното. Просто си работи, не сме го овърклоквали при екстремни условия, просто защото не желаем и така си работи добре.








  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    15
    #26

    GIGABYTE като дъно ?

    Nai-posle razkarah Durona n 1.3 Ghz i si vzeh Palomino 1700+,clocvam do 1900+ ot BIOS-a,strannoto e,4e sled 15-20 min igra na Battlefield 1942,kato restartiram vednaga ,na monitoringa v BIOS-a mi pi6e,4e CPU-to e na 30 gradusa,a sistemata na 34-35,a mai ne e vazmogno,a i dunoto ve4e ne e K7S5A,a GIGABYTE 7VAX VIA KT400 Chipset,kage kavo mislite,da ne hvane da izgori toz Athlon,10 X otsega,ima li veroiatnost ne6ty dat4ika na processora da ne e naglasen ili da ne v red

  14.  
     
  15. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #27

    GIGABYTE като дъно ?

    Trends zabravi priatelu na 153 sam puskal moeto VRX viarno ne e stabilno mnogo mnogo no vinagi raboti na pone 143 Mhz shina ot 4 meseca i NO PROBLEM ot F5 biosi nagore sam slagal i pak NO PROBLEM sega e s modnat F7 na 145 i pak NO PROBLEM



    Prosto si ucelil nai bugavoto duno izlizalo ot Gigabytene ne kazvam che sa nai dobrite no sa perfekt za cenata si

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #28

    GIGABYTE като дъно ?

    Ъ-ъ, сори ма се нервирах верно....

    Казвах че е глупаво да хвалиш нещо че като го пуснеш и няма проблеми и затова е добро - ми то не се и очаква да е зле !? Значи всъщност е нормално, не някакво изключение..

    Или не съм прав?

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #29

    GIGABYTE като дъно ?

    zed s teb si razmenihme mneniata v 1 foruk kadeto nekav pich imashe nugda ot HELP s VRX i misla che sheshe da si smeniavash i ti danoto, no kakto i da e... A m/u drugoto Foruma e za Intel platformi(kadeto nisto ne moga da kaza za Gigabyte,tai kato neznam).Prosto pisah za amd danoto, koeto imah i ne e bilo buggavo 1-stveno moeto, potvardiha go i horata ot koito si go vzeh i koito mi go smeniha - Computer Office i poneze oste pazaruvam ot tiah i misla i za napred samo ot tiah da si vzimam charkove, tova tribva da ti govori che sam se ubedil che razbirat dostatachno, a ne samo da mi filosovstvat kato niakoi darvodelci po drugite firmi. Vaprosnata seria modeli Gigabyte dana sa s KT266 i KT333 chipseti (kato sam saglasen s geniusloki za VRXP-to), a za KT400 seriite izobsto neznam kak se darzat,a i ne iskam i da znam, zastoto Gigabyte veche otdavna sam gi zadraskal kato marka. V moia spisak danata im sa megdu tezi na Elitegroup i Acorp. I za da niama drugi pisanici s piana na usta {po klaviaturata} ne zabraviaite che tova e samo mnenie, a mneniata sa kato zadnicite - vseki si ima

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #30

    GIGABYTE като дъно ?

    Нямя проблем, geniusloki, всеки се изнервя напоследък за нещо.. Хората, на които го продадох не търсят overclock, а просто дъно, което да работи без проблеми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дъно Gigabyte GA-M68MT-S2P с PCI E 2.0 или 3.0?
    От johny01 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 07-12-12, 21:00
  2. дъно GIGABYTE GA-M61SME-S2L
    От andi03 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 24-12-11, 12:33
  3. Продавам дъно Gigabyte GA-8I945P-G
    От torkonator във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 31-01-09, 13:54
  4. Предложете дъно като за карък !!!!
    От Светъл във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 30-12-03, 00:27
  5. Проблем с дъно Gigabyte 7VA
    От varbancho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 17-11-03, 21:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе