Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 53

GIGABYTE като дъно ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #31

    GIGABYTE като дъно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Aquadark - не знам какви ядове си имал с твоя АСУС, но модела с 845РЕ е най-доброто дъно с РЕ!<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Az ne sum kazval neshto za tova duno, govoreh samo za P4S8X - ne iskam da zapochvam da raziasniavam kakvi problemi ima, che na niakoi shte mu prizlee (za spravki - www.asusboards.com > forums > Intel > SiS Chipsets. ASUS pusnaha P4S8X-X, koeto idva s HT i 3.06GHz P4 support. Da se nadiavame, che tam niama da ima problemi s pametta, zashtoto do kraia na fevruari moga da smenia dunoto s vuzvrashtaemost, a variantite sa GB ili ASUS.

    Mislih za Granite Bay, no cenata na chipseta e ubiistvena i naburzo se otkazah. Varianti ostanaha P4S8X-X, P4PE i 8SQ800 (Ultra). HELP !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #32

    GIGABYTE като дъно ?

    P4PE...ти кво изобщо ги мислиш тия SIS-ове...мани ги - за Интелски процесор хората са казали - интелско дъно...а P4PE е едно мноооого яко дъно..

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #33

    GIGABYTE като дъно ?

    samo deto nikoi intelski chipset ne mi dopada, a ne moga da chakam izlizaneto na "overclocker"-skite takiva.

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #34

    GIGABYTE като дъно ?

    а-а - аз не те карам интелско дъно да вземаш...че то асуското си се клоква - даже повече от всички други !? (е-е..не знам за ЕРоХ-а..)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #35

    GIGABYTE като дъно ?

    Pi4ove da go eba v Asus-a golemi bokluci sa pobele mi kosata ot edin takav.Ot 5 dena imam Giga 8SG800 sas SiS 648 mi prosto e perfektno(i to samo za 83$).Potkarah go bez problem s parvia popadnal mi bod paka DDR 400 (ta daje 416MHz).Kvo da vi kaja v biosa sumati extri kloknah go ot 1.7 na 2 GHz bez problem na tem.CPU max< 45 s obiknoven kulerta (daje bokluk kuler) koeto me vodi do misalta da zema po ubav i kat ni6to 6e otlepa 2.2 GHz.Ima prekrasen 5.1 sound po hubav dori ot predi6nia mi Abit AU10.Na testa za Pam kasa drobovete na RDRAM 800.Abe 5 dena go ra4kam pod 98SE i XP SP2 mi absolutno nikakav problem.Edin nedostatak malko kabeli davat samo 1 ATA 100/Flopy i USB,a IEEE 1394 treba da si go kupi6 no tobva nee bolka za umirane za tova ima Ultra modeli.

    Gore6to prepora4vam na po bednite BG tova dano GA-8SG800 83$ (http://nl.giga-byte.com/products/8sg800.htm) taka to e nvia model na GA-8SG667.

    Na paraliite prosto bez da se zamisliat GA-8SQ800 Ultra 130$ (ima gi ve4e v Most)

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #36

    GIGABYTE като дъно ?

    ъ-ъ..не се зачетох много щото си гъзар и пишеш на латиница

    ма никъде не каза от какъв ТОЧНО ти е побеляла косата - "от един такъв"...хъм..то май за доста "такива" се заговорихме хехе...



    Прекрасния саунд - АС'97 6ch ли е?


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #37

    GIGABYTE като дъно ?

    Прекрасния саунд e АС'97 6ch (Realtec ALC650 CODEC)

    За Asus TUSL2-C бях споделил по-рано http://www.setcom.bg/news/forum_lite...?TOPIC_ID=5518 (но напразно).Проблема се реши с ново дъно.

    P.S. И мой познат има същия проблем, които е нерешим за това дъно.Не познавам никой от Асус, та да му го наврех в анус-а (бре то се римува чак Асус-Анус хе хе).

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #38

    GIGABYTE като дъно ?

    Страшен саунд...мааани..



    Гъзар - не съм влизал в тази тема, но сети ли се да смениш паметта?

    Не да я преместиш или да оставиш една банка, а да я смениш?

    Аз имам двама познати с такива и и двамата са със ХР и нямат ядове..едното е с клокнат процесор..доста клокнат..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    21
    #39

    GIGABYTE като дъно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DarkRose


    Купих преди около седмица Gigabyte GA-7VAX, KT400 чипсет и съм страшно очарован от това как се държи. AMD 2100+, TwinMOS 256 DDR PC2700

    Не съм овърклоквал, не е било в екстремни ситуации, но просто не прави проблеми. Може да съм имал късмет с бройката, както се казва или просто това дъно да не е проблемно, но факт е, че се държи много стабилно и без проблеми. Мисля, че и за 84$ е добра инвестиция дъно+AGP8x+sound+lan.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Аз съм отскоро с такова дъно, но биос F9 на това дъно няма s.m.a.r.t. , при стартирането на BIOS ми дава s.m.a.r.t. disable . При теб така ли е?

    В началото помислих, че HDD Maxtor 60GB 7200/133 не е в ред, но му качих друг Макстор 20 ГБ , който е от друг комп.

    А и powermax, програмата на Макстор за диагностика, ми дава "BIOS Failed"








  12. zed
    zed е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    50
    #40

    GIGABYTE като дъно ?

    dunoto shte si go smena shtot niama delitel 1/5 neza drugo inache sam napulno dovolen ot GB-7vrx

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #41

    GIGABYTE като дъно ?

    Na niakogo miarkalo li se e review na GA-8SG800 ? (bez overclockers.net/com?)

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #42

    GIGABYTE като дъно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DarkRose


    Купих преди около седмица Gigabyte GA-7VAX, KT400 чипсет и съм страшно очарован от това как се държи. AMD 2100+, TwinMOS 256 DDR PC2700

    Не съм овърклоквал, не е било в екстремни ситуации, но просто не прави проблеми. Може да съм имал късмет с бройката, както се казва или просто това дъно да не е проблемно, но факт е, че се държи много стабилно и без проблеми. Мисля, че и за 84$ е добра инвестиция дъно+AGP8x+sound+lan.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Az syshto sym s takowa dyno i sym mnogo dovolen ot nego, daje probwah OverClock samo na FSB i q ka4ih do 145MHz, koeto e realno 290Mhz, pri standartna rabota na 266MHz, dynoto pri towa se dyrjeshe stable i bez da zabiva.

    Dynoto e perfectno, BIOS e mnogo stabilen, da ne govorim 4e ve4e sys F10 versiq ..

    Strahoten ENGINE za Update na BIOS prez samiq BIOS :-)



    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"> to emo_4400

    Аз съм отскоро с такова дъно, но биос F9 на това дъно няма s.m.a.r.t. , при стартирането на BIOS ми дава s.m.a.r.t. disable . При теб така ли е?

    В началото помислих, че HDD Maxtor 60GB 7200/133 не е в ред, но му качих друг Макстор 20 ГБ , който е от друг комп.

    А и powermax, програмата на Макстор за диагностика, ми дава "BIOS Failed"

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    При мен такъв проблем няма, аз също съм с MAXTOR 60Gb 7200/133, i si izklu4wam S.M.A.R.T i vklu4wam non probs ..

    Apropo, probvaj edin trik, daj na biosa CTRL+F1, otvarq Advanced Chipset Features

    I az sym s F9, ve4e ima i F10 ...no nqma koj znae kakwo novo, osen podryvka na Barton

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #43

    GIGABYTE като дъно ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by kirko


    гигабайт е по-добре от елитгруп, но само някой модели са сполучливи.

    Ако чакаш критичен биос-упдейт от гигабайт - забрави.

    Биосите им, особено на новите чипсети са под всякаква критика.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Моля, BIOS critical update ??? Да бе ти ме заби. Аз съм с F9 na GB 7VAX и да ти кажа BIOSa e страхотен, само дето опциите за "напреднали", са леко скрити зад клавишната комбинация CTRL+F1 :-)

    BIOSите на ГигаБайт са доста добре, поне за VAX сериите

  17. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #44

    GIGABYTE като дъно ?

    Postavi 2 broja karti v PCI slotovete

    i pusni towa chudo VAX, i pak shte si goworime

    za istinski bios...



    Opredelno GB nastigna MSI - po nekadurnost w BIOS-ite



    a versiite - i az moga da ti naprawja bios

    sus F-111 ako iskash dobawili sa samo TbredB

    w spiskuka




  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #45

    GIGABYTE като дъно ?

    ОК, аз съм с 2 PCI .. Modem + Sound card ??? I kwo ??? Neshto ne razbrah ..

    Vsi4ko e tip top ... :-)

    Karaj, se edno ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дъно Gigabyte GA-M68MT-S2P с PCI E 2.0 или 3.0?
    От johny01 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 07-12-12, 22:00
  2. дъно GIGABYTE GA-M61SME-S2L
    От andi03 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 24-12-11, 13:33
  3. Продавам дъно Gigabyte GA-8I945P-G
    От torkonator във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 31-01-09, 14:54
  4. Предложете дъно като за карък !!!!
    От Светъл във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 30-12-03, 01:27
  5. Проблем с дъно Gigabyte 7VA
    От varbancho във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 17-11-03, 22:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе