Резултати от 1 до 7 от общо 7

Problem s Gigabyte GA-7VAX

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    15
    #1

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    <font face="Arial"></font id="Arial"><font color="red"></font id="red">Hora,kyde mu e dat4ika na tva duno,pod processora dat4ik prosto NIAMA,ne mogah dage i okolo nego da vidia,s Palomino1700+ sam,clocknal sam go na 2000+,znam,4e e logi4no da gree tova CPU,BIOS-a oba4e tvurdi,4e e na 35-40gradusa,dunoto su6to na tolkova.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    15
    #2

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    Fana vurti na 5600 oborota,a radiatora e meden otdolu i na pipane ne e mnogo topul,a ne e mnogo goliam/70:60mm/.Nevuzmogno,ne mogah i da4ik za temp-a na dunoto da nameria,kagete ne6to po vaprosa!!![V][V]

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #3

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    Na tova problem li mu vikash Citat:

    "След първоначалните тестове се оказа, че имаме отново външен невидим датчик, и бях за няколко часа леко разочарован, преди да получа от разработчика на програмата MotherBoard monitor една нова библиотека за неговата програма, и познай народе: това дъно има скрита реализация на мерене на температурата от вградения датчик на процесора, без никой нищо на никого да каже за това!.... "



    http://www.comexgroup.com/motherboar...7vax_kt400.htm

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    15
    #4

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    Lemmi,govorih predi 3 dni s Mollov po vaprosa,slogil sam programata,nastroil sam ia kakto toi mi kaza,edinstvenata razlika e,4e sega mi pokazva temp na CPU 40 gradusa,an na dunoto 35,ia mi kagi sega dali si 4uval dosega za clocnato Palomino da durgi 40 gradusa sled iaki 3D i stress testa na Sandra 2002 [:D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #5

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by paparac


    Lemmi,govorih predi 3 dni s Mollov po vaprosa,slogil sam programata,nastroil sam ia kakto toi mi kaza,edinstvenata razlika e,4e sega mi pokazva temp na CPU 40 gradusa,an na dunoto 35,ia mi kagi sega dali si 4uval dosega za clocnato Palomino da durgi 40 gradusa sled iaki 3D i stress testa na Sandra 2002 [:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Пич, такова чудо, дето си го писал в сигнатурата ти не съществува:

    "Athlon Palomino XP 1700+@2200+Thoroughbred"



    Ти имаш Tbred процесор, който е нормално да е на тия градуси при тези настройки и това дъно, казах ти го много пъти []

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #6

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    Temperaturata na CPU-to, ako ne si promenjal Vcore-a, njama da ti se razlichava koj znae kolko mejdu 1700+ i 2000+. Osven tova procesora ti verojatno e T-bred, a toj gree dosta po-malko ot Palomino-to ....

    >

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    15
    #7

    Problem s Gigabyte GA-7VAX

    Mi prav si, ako pod T-bred trqbva da se razbira Trogoughbred, da takyw i sigurno za tova gree po-malko:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problem s DMA-to na Gigabyte 7VA
    От XtremE във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 26-04-03, 16:29
  2. gigabyte 7vax
    От leprikon във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 02-03-03, 09:25
  3. problem s biosa na Gigabyte 7VA
    От kudos във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 16
    Последно: 16-12-02, 10:34
  4. Памет за GB-7VAX
    От Dockera във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 26-11-02, 17:43
  5. Ima li GB 7vax/p 1/5 pci delitel
    От lightmaster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 44
    Последно: 13-11-02, 14:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе