Резултати от 1 до 3 от общо 3

Problem s DMA-to na Gigabyte 7VA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    7
    #1

    Problem s DMA-to na Gigabyte 7VA

    Zdraveite ,imam super seriozen problem s DMA to HDD tata koito imam .Instaliral sum 2000 PRO i XP PRO i na 2te OS sichko isglejda nared dokato ne zapochna da instaliram neshto to PRIMARY master na SECONDARY mastera ili ot CD to mi na PRIMARY SLAVE pak v/u secondary mastera .Postoianno mi kazva FILE corrupted CRC errors .Ustanovih che prblema se krie v DMA to na 2ria IDE kana. Kogato sloja niakakvo ustoristvo bilo CD ili HDD na SECONDARY IDE prosto pri izpolzvaneto mu izlizat CRC errors dorui vednuj SECONDAY IDE se samoizkliuchi i chak sled LOAD OPTIMIZED DEFAULTS v BIOSa se pusna .Chetoh niakade che ima problem s TRANSFERA na DANNITE v DUnata na MSI i GB ima takuv problem no MSI veche sa se pogrijili i s NOVIA bios niamat problemi za razlika ot GB kadeto nai novia bios e versia F9 a moito duno go kupih s F9 niakoi moje li da dade niakakfi predlojenia kato izkliuchvame da maham DMA to ...triabva mi vkliucheno .Probval sum povecheto versii na via 4in1 i razlichni DRIVERI za povecheto mi KOMPONENTI.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #2

    Problem s DMA-to na Gigabyte 7VA

    Аз съм със GA-7VAX и съм със версия на биос-а F7 и нямам такива проблеми!!! Може просто да си случил на кофти серия дъно!!! (

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    7
    #3

    Problem s DMA-to na Gigabyte 7VA

    Da be taka e moje i da si prav imam edin priatel koito ima kato moito duno i nema takiva problemi toi sushto e s versia F7 .Ama az ne moga nishto da napravia shtoto moito si go kupih s F9 .Btw Moje li da se DOWNDATE-va BIOS Hodih vav firmata kazah im kakuf e problema te go vzeha pusnaha go i kazaha che raboti a zatova che s DMA to ima problemi te ne otgovariat tui kato veroiatno bilo nesavmestimost v HARDUERA drun drun ama kakfo da pravia veche sum go kupil .Vse pak niakoi ako sluchaino ima ideia celia sum sluh.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 02-06-14, 16:12
  2. Мултимедийна клавиатура GIGABYTE gk-9p + оптична мишка GIGABYTE - 8 лева!
    От frank_fios@mail.bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 18-09-12, 00:21
  3. Gigabyte vs MSI
    От wH1spEr във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 24-06-05, 22:02
  4. Problem s Gigabyte GA-7VAX
    От paparac във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 27-01-03, 18:31
  5. problem s biosa na Gigabyte 7VA
    От kudos във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 16
    Последно: 16-12-02, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе