Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #16

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by NOFACE-


    Не бе, нали ви казвам, че всичко става случайно, без да искам....

    -------------------------------------------------------------

    Toва е черен хумор ала Еди Мърфи А?[^]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Еми не бих казал.... много рядко търся определено точен процесор с цел о/с, в повечето случаи ги взимам на късмет.... който почти винаги работи... []

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #17

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    Да ти имам късмета, аз все ги търся и никога не са кой знае колко хубави бройки

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #18

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Adrian


    Я погледнете с какво се здобих <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ми браво, с читаво ядро си се Сдобил, само че нищо не казваш какво може.... а да го ползваш на 2.4G си е кощунство.... за 190$...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    58
    #19

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    Както ти казах по icq първо трябва да взема блокчето от Митака и да направя водата

    Иначе това успях да постигна на 1,55


  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #20

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    Ako ти тряя блок за П4 имам един



    Новите само за Тбред ше са,щото и без тва нямам познати дето да има П4 и още по малко да прави водно..

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #21

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    И мен силно ме съблязнавят тия точно просесори...още повече съм силно разочарован от бъгавостта на НФОРС чипсета...ако тоя Кт400А и като КТ400 бива,ама ак и той ми бъгясва като тоя резил дето ми е в ПСто сега(152$ струва на всичко отгоре) преминавам към интелски чипсет

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #22

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DPetrov


    И мен силно ме съблязнавят тия точно просесори...още повече съм силно разочарован от бъгавостта на НФОРС чипсета...ако тоя Кт400А и като КТ400 бива,ама ак и той ми бъгясва като тоя резил дето ми е в ПСто сега(152$ струва на всичко отгоре) преминавам към интелски чипсет

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Хехехехехе..... колко лесно се предаваш.... само че после ще те видим като почнеш да питаш "кое е най-хубавото дъно за Р4..." []

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #23

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    Най-хубавото ли?Еми сметам P4G8X ше върши работа...ти ако знаеш колко п4 дъна съм виждал[)]...просто тоя Асус тук напрао немога да го гледам,добре че ше го разкарвам в петък..как се излъгах да си сменя перфектното Асус Кт400 незнам,лошото е че ся ги няма,а за Епокс не ми се дават 130$,про положение че трябва да го сменям като излезе КТ400А

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #24

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И мен силно ме съблязнавят тия точно просесори...още повече съм силно разочарован от бъгавостта на НФОРС чипсета...ако тоя Кт400А и като КТ400 бива,ама ак и той ми бъгясва като тоя резил дето ми е в ПСто сега(152$ струва на всичко отгоре) преминавам към интелски чипсет</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <div align="right">Оле ле ако го прочете .............. направо излиташ [8D]</div id="right">



    А иначе добре се ориентираш към 2.4 - доста добри отзиви се понаписваха напоследък за него.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #25

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    Мен хич не ми се разделя с тва мойто 1700+,щото на 2500 и 210 шина малко ЦПУта му се опират,плус тва тряя да дам 250$ отгоре за практически никав прираст за производителност..до П4 3.4 са некви 1-2% може би,плус тва тряя да си правя нов блок за водното...бе въобще разправия и грешни средства,тва е краен взриант,съмнявам се КТ400А да е бъгав като тва нещо НФОРС



    Плус тва съм на вълна 2.1 мегапикселов,и ФХ[:D][:D][:D]

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #26

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    И аз очаквам включване на BG продавачи в надпреварата за най добра цена за nVidia FX .



    Подготвяйте портмонетата с по 400$ - 450$ и да ходим на пазар [:D]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #27

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Tanyo

    Подготвяйте портмонетата с по 400$ - 450$ и да ходим на пазар [:D]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Това да не сте групичката на тия, дето немат х'акъл, начело с DP? [:D][]

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #28

    Новите Post-C1 2.4B вървят на 3.2G на дифолт Vcore

    E поне да си помечтаем малко [^]


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Понижаване на Vcore
    От Cko във форум Овърклок
    Отговори: 3
    Последно: 12-12-07, 12:32
  2. Противоядрени бункери вървят по $120,000
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 21-06-07, 12:20
  3. Ще вървят ли
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-07, 11:06
  4. Накой да ползва asusA7V333: проблем с VCORE
    От VeS във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 24-02-04, 11:04
  5. Vcore i GA-7VAX
    От XM6002B във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 19
    Последно: 12-12-02, 23:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе