Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

kakво ще кажете за ECS L7S7A2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #1

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    интересува ме дали си струва за О/С

    и като цяло дали е добро предложение от ЕСS

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #2

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    дъното е добро за О/С от 133 до 200 Mhz през един,заключена шина

    PCI/AGP волтажа на процесора max.+5% ,на паметта max.+3.5%,смяна на множителя през джъмпери на дъното,

    аудио чипа много ме кефи CMEDIA 9739A,ако го клокваш яко вземи си хубава памет за тия пари си заслужава

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #3

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    2112Mhz изтисках от 1463Mhz TbredB0 със KingMax 2x128 DDR333 без да променям множителя

    11х192 при напрежение +5%-1.65V за процесора и при +3.5%-2.65V при паметта [:D] това което не ми харесва е Memory Bandwidht които не е висок- по слаб е от КТ400

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #4

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    ооо[:D][:D][:D]

    Много добре значи няма смисъл да давам 120$ за ЕРОХ(само да не скочат клокарите)

    и това ще ми сварши работа

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #5

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    Ами я ми кажи има ли възможности за настроиките на паметта

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    12
    #6

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    Ами к'во да ви кажа просто не само за паметта ами даже има и настрийки за за фиксиране на скороста на PCI и AGP слответе т.е. с две думи от една седмица съм със същото дъно и за сега ник'ви проблеми

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #7

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами к'во да ви кажа просто не само за паметта ами даже има и настрийки за за фиксиране на скороста на PCI и AGP слответе т.е. с две думи от една седмица съм със същото дъно и за сега ник'ви проблеми



    <div align="right">оргинално мнение на MORGAN</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Това е много добре[:D][:D][:D]

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #8

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> ами даже има и настрийки за за фиксиране на скороста на PCI и AGP слответе т.е. с две думи от една седмица съм със същото дъно и за сега ник'ви проблеми



    <div align="right">оргинално мнение на MORGAN</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    я кажи каде са тия настройки че нещо не съм ги видял не че са ми трябвали[:D]

    сега си работи 9.5х190 без проблем[:D]

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #9

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    И аз си взех такова дъно и сега си играя с CPU и RAM обаче незнам защо немога да пусна RAM-а на 400mhz

    като му задам настройки на CPU 167 и за RAM-a {5:6} той пак си работи на 333 (така ми показва wcpuid) и нямам представа защо е така[]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #10

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    що не клокваш шината и паметта синхронно

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #11

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">що не клокваш шината и паметта синхронно



    <div align="right">оргинално мнение на old firehand</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">И така съм пробвал ама........

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #12

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    какъв е проблема при мен нещата седят така-с най новия БИОС съм ,дигнал съм волтажа на паметта на мах. тя работи до 192

    по нагоре неще, сега работи 9.5х190 ,Сандрата не ми разпознава хардуеара на Wcpuid(версия "а") си показва сичко имам си и картинка ма не ми стига акъла да я постна тук ,между другото не съм го пробвал асинхронно

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #13

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    Да ама моето паломино неможе да стигне до 190(защото не е отлючено) Защо не пробваш асинхроно и да кажеш какво е станало[]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    119
    #14

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    пуснах го 166/188 и Сандрата го показва,пробвай под 200 ама по добре си смени процесора

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #15

    kakво ще кажете за ECS L7S7A2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">....ама по добре си смени процесора



    <div align="right">оргинално мнение на old firehand</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">То и това ще стане ама аз искам да си работи и асинхроно.







    Защо не дадеш някой резултат от PCmark 2002 или от друга програма

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Kakво мислите за PopCorn Hour A-110?
    От DVDP5990/12 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2
    Последно: 08-04-09, 20:35
  2. Kakво DVD да си купя ?
    От lightmaster във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 16-04-08, 00:50
  3. Мнения за L7S7A2
    От mitco във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 22-03-04, 13:40
  4. от ECS L7S7A2 до Мачарока и Mr Techno- 200 Mhz FSB
    От old firehand във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 01-07-03, 18:22
  5. Kakво може да се направи?
    От gogo във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 26-04-02, 09:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе