Резултати от 1 до 9 от общо 9

Elitegroup, K7VTA3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #1

    Elitegroup, K7VTA3

    Elitegroup, K7VTA3, KT333, DDR333, SB, Lan, ATA133, USB2.0 $38

    K7 1900+ Palomino $57

    256MB DDR 333MHZ $37

    Spire Titan, ball, Тих/2700rpm/, 5F263B1M3 $6





    kakvo 6te kajete za tova,struva li si parite. imam riva tnt 16 mb AGP, i HDD 20 gb koito smqtam da si zapazq ot stariq komp i da gi dobavq kim tova dyno....vyprosit mi e v posledstvie dali moga da go overcklokna tova dyno i do kolko.....a tazi riva tnt 6te trygne li normalno...thanks predvaritelno......

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    Elitegroup, K7VTA3

    Не взимай на 1900+, той е от "старите" Thunderbird процесори. По-добре е Thoroughbred 1800+, грее по-малко и се клоква повече..

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #3

    Elitegroup, K7VTA3

    По-добре не си вземай дъно на Elitegroup. За охладител си вземи GlacialTech Igloo 2450Pro или GlacialTech Igloo 2410 от Stantek. Първия струва 12$, а втория 6$. Или GlacialTech SilentBreeze 462 за 13$ ,но е много тих.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Elitegroup, K7VTA3

    Warlord - ще ме светнеш ли защо да не си взима това дъно

    какво по -добро за тия пари ще ми предложиш - виж ми сигнатурата с какево съм и да ти кажа издържа много повече от някои gigabyte - вярно и аз в началото не вярвах че ще издържи , но вече съм убеден а както знаеш ECS са втори по производство и дишат във врата на ASUS - та би ли обяснил защо да не вземем Елите груп

    ади да отидеш на един сайт и да прочетеш малко ревюта за 80 дънни платки - тествал ги е Моллов - и обърни внимание на дъната ECS



    Ilhanbg - вземай го - какво като е паломино - новите 1800+ и те не могат да се клокват ( вече са заключени ) цената на ддр е ужасно висока - такава е цената на нова с доживотна гаранция

    за фанчето - нов да е - няма смисъл да купуваш стар

    но искай гаранция поне 1 месец за това ( не заради друго ами ако е на някой клокър който го е издухал - ще иска да ти го пробута - иначе аз съм с такова дъно и държи бартони - има 166 FSB - колкото и да е странно - иначе като ново цената на съното е не повече от 40 $ , процесора незнам - май около 55 $ нови - така че ти си прави сметка

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #5

    Elitegroup, K7VTA3

    thanks za infoto, no ne sim kazal 4e 6te kupuvam vtora upotreba, vsi4ko e novo, osven videoto riva tnt 16 mb i Hdd 20 gb ata 100, tqh 6te gi zapazq ot stariq komp. vyprosit mi e tova video 6te raboti li na novoto dyno? i do kolko moga da razduq polomino 1900+ normalno.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #6

    Elitegroup, K7VTA3

    ECS bqha na vtoro mqsto v momenta padat mnogo stremglavo nadolu v usa ve4e nikoi ne gi brusne tuka puqviha nekakvi pc chips za koito se govori 4e sa dushterna firma kakto i da e. NA ECS dynata v bg sa stranni purvo golqma 4ast ot trifaznite ECS dyna neznajno kak v blg se okazvat DVUFAZNI !!!!! da ne govorim 4e ima modeli koito ne podurjat 100 mhz fsb (resoektivno 200 mhz ddr i e mn lesno ako ne vnimavash da si pruznesh duron4etu ili staroto athlon4e) vtoro adjaba kajete mi koq kompaniq kolkoto i da e mogyshta shte sglobi hubavo dyno za 38 dolara kraina cena ????????? TYAN ROXXXXXX a otnosno ecs nai dobroto im dyno si e k7s5a, k7s6a i l7s7a2 ne uspqha da go zamenqt podobavashto. vse pak stavat za domashen low cost pc

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Elitegroup, K7VTA3

    TYAN - много си прав амиго - но все пак , не вийдам разлика между гигабайт и елит груп в момента

    най-доброто дъно на елитгруп е вече на пазара и е NF2 4ипсет , има и КТ600 - все пак аз ги продавам и по-добре от теб зная

    но за шината - тук стъпи на гнилата дъска - имат даже и повече от 133 FSB ( въпросното дъно за което е темата бе едно от първите с ДДР333 ( която за учудване действа ) и пак бе под 45 $ преди около 18 месеца, и нямаше кой да го бие по цена .С голям скептизъм го взех , даже питах за мнения - и Моллов ми каза много добри неща - така че определено не е low на пазара . Им и по-low .Бих казал че "Елит ТРУП" е от mid класът на дъната






  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Elitegroup, K7VTA3

    в залата имам повече от 1 година ECS K7VTA3b, при 24 часова работа нямам нито едно повредено

    бяха идеалното съотношение цена/качество (преди 1 година) - 55$ /2 години гаранция



    малко са капризни от към памет и един много сериозен недостатък - не могат да работят на 166FSB, въпреки че в биос-а го има, и има делител на PCI 5/1. Просто когато ги купувах нямаше още процесори на 166FSB и нямаше как да се разбере.



    Лично моето мнение , не мисля че точно в момента това дъно е удачно а се купува - що се отнася до овърклок, иначе от гледна точка на парите - за цена от 38$ просто няма какво да се мисли....


  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #9

    Elitegroup, K7VTA3

    Mr tEchno znam 4e dyrjat pove4e ot 133 v slu4eq govorq za ecs l7s7a2 sus sis 746 chipset 4e NE podurja 200 mhz ddr (tova e taka v revisia 1.1) (reviziq 1 si ima 200 mhz) a 4e podyrja 266, 333 i 400 4rez oclock plus tova dunata s toq 4ipset sa ot 7 -8 meseca za 40 dolarovi duna stavat ne trqbva oba4e da se o4akvat 4idesa ot tqh tova mi e ideqta. misylta mi e 4e tuka na nashiq pazar ima duna deto v sushtiq vid ne moj da gi namerish iz internet vklu4itelno i na sitetu na ECS

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пробем с дъно K7VTA3/KT333 V5.0
    От badr във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 12-10-05, 11:59
  2. elitegroup
    От rony във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-04, 14:44
  3. Елитгруп K7VTA3
    От mitco във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 16-04-04, 21:04
  4. Overclock Duron 950/ECS K7VTA3
    От mmaks във форум Овърклок
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-03, 14:43
  5. ECS K7VTA3 Dyno - bokluk li e , i ako e - kolko ?
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 21-03-03, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе