Резултати от 1 до 7 от общо 7

Gigabyte GA-7VRX стапяне

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #1

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    Преди около семица ми изчезнаха 2USB порта и PS2. Снощи компютъра започна да прави каквото си иска, след като замериса на изгоряла пластмаса го изгасих (с shut down) и установих, че куплунга на захранването към дъното е стопен на 30%. Реших да сменя захранването като си мислех че е 100% от него.Е да ама не, един приятел със същото дъно ми се обади и ми се похвали. че има същия проблем.Ако някой има идеи ще се радвам да сподели. Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #2

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    Най-вероятно е от Gigabyte [}]. 2 броя Palomino XP2000+ си заминаха набързо точно с такъв боклук[V]. В последствие от фирмата ми казаха, че от вкарани 70 дъна 50 в последствие били бракувани, но процесорите си останаха за моя сметка. Поне ми го смениха дъното(не с Gigabyte естествено[Duh!]) и оттогава даже се страхувам и да пипам каквото и да е с тази марка. Та съвета ми е - събирай за ново. []

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #3

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    moyto e VTXH+ i ima leko nagorqli okolo +5-te volta, a problema beshe v zahranvaneto, skapanite kondenzatori, mi davat +5 i sled 3 minuti rabota stavat +4.5V i nadolu, i kompa sa shut-va sam, a jadniq Palomino si dyrpa po-veche amperi - stopqvaneto okolo coklite na kabel4etata za +5V



    ne vidqh che mi e sprql ventilatora na zahranvaneto, a debelite bobini sa spekli kondenzatorite, koito sa gyz do gyz sys tqh, d33ba proektiraneto !@%^#@$

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    Ако куплунга не е "щракнал" добре или някое краче се е измъкнало, липсата на добър контакт води до загряване.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #5

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Gigabyte е готина фирма

    Истината е че в БГ се вкарва брак..........

    <div align="right">Originally posted by kafka*-*06/01/2004*:* 21:05:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Истината е че от една готина фирма никога не излиза брак и не се допуска до пазара такава продукция.[8D]

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #6

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    е, ся имаше си контакт, питаш ли ма как съм го измъквал като са спече, а на другото захранване си беше ОК, макар че посмъртно не можех да го накарам да щракне, заради нагара по куплунга

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    35
    #7

    Gigabyte GA-7VRX стапяне

    AMD I GIGABYTE NIKOGA! NIKOGA! Da znaete pobyrkal sym se s tazi kombinatziq pri assemblirane. A inyche za Intel - nqma nikakvi problemi, samo deto na dynoto, koeto sgobqvah datchitzite bqha ostanali v zavoda

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 02-06-14, 15:12
  2. Мултимедийна клавиатура GIGABYTE gk-9p + оптична мишка GIGABYTE - 8 лева!
    От frank_fios@mail.bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 17-09-12, 23:21
  3. Imam Problem s GB-7VRX molia za HELP
    От eXtreme във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 17-12-02, 09:36
  4. Gigabyte 7VRX, KT333, DDR333, SB, ATA133
    От Cyrix във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 41
    Последно: 02-06-02, 21:31
  5. Gigabyte 7ZX
    От Nistel във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 20-12-01, 14:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе