Резултати от 1 до 7 от общо 7

"Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. lil
    lil е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    115
    #1

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    Някой може ли да каже, кое дъно е по-доброто?

    Доколкото аз знам M7NCD Pro има смяна на множителя и по-хубав звук. K7N2 Delta-L пък изкарвал мако по-добри резултати при тестове, но не съм много сигурен.

    Моля даите съвет или инфо по въпроа!


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #2

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    На страницата www.comexgroup.com имаше ревю за много платки включително и тези.MSI не съм го виждал ама ме съмнява да няма jumpers за промяна на множителя дали процесора е отключен е друг въпрос

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #3

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    Забрави за хубав звук на Биостара, то звук трудно може да се нарече, камо ли хубав...

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #4

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">MSI не съм го виждал ама ме съмнява да няма jumpers за промяна на множителя дали процесора е отключен е друг въпрос



    <div align="right">Originally posted by MAKAPOB*-*25/02/2004*:* 18:10:44</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Дъното MSI К7N2 Delta-L има промяна на множителя от биоса. На дъното има джъмпер за 100MHz шина, ако нещо се обърка при клок. Звука е сравнително добър, но на MSI K7N2 Delta-ILSR е по-добър със повече възможности.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #5

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    Незнам за MSI, но аз имам Биостар и съм си много доволен.. незнам какви за тиа постове за звука на Биостар-а.. а този които го писа от лични наблюдениа ли го казва ? в момента си карам звука на 4+1 и си работи перфектно .. Скоро видях на няква програмка че южния ми мост е MCP-T (мислих че е само MCP), а доколкото знам MCP-T имат SoundStorm, които е като Creativ Audigy . Незнам какво наричате по-добър и по-лош звук, защото аз не правя голяма разлика .

    Що се отнася до клокването, Биостара си се справя много добре , има много много настроики за overclock, които аз лично половината дори незнам за какво са. Може да си сменяш timing na RAM-a и т.н.. не ги разбирам [:I]. Но дъното досега не ми е блокирало нито веднаж, клоквал сам го от 1.5Ghz na 2.1 и си върви супер . А ако нещо си го скапиш при клокването (и това ми се случи), си има jumper на дъното за ресет на BIOS-а ...

    Незнам колко струва MSI-a, ама M7NCD Pro за парите си е много добра покупка [^]

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #6

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... незнам какви за тиа постове за звука на Биостар-а.. а този които го писа от лични наблюдениа ли го казва ?.... <div align="right">Originally posted by g_ishkitiev*-*27/02/2004*:* 01:43:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Лични отвдякъде. Първо не е МСР-Т а е само МСР, второ с Нфорс драйверите от пакета гъгне ужасно и някои игри са на забързан звук (демото на Collin McRae 4, Rallisport Challenge). Качеството леко се оправя и проблемите изчезват като сложа realtec драйверите за alc650, но тогава пък общата производителност в игрите пада с 10% че и повече.... резил. Тествано е с NFSU, Mohaa, CM4 demo и въобще всичко което ползва звук.



    Наистина не е зле дънцето но по-добре дай 20$ и вземи някое по-марково....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #7

    "Biostar M7NCD Pro" vs "MSI K7N2 Delta-L"

    ок няма да споря... Но при мен нито е избързвал звука, нито е гъгнел. А за MCP-T, съм съгласен че може и да го няма . Но аз ако трябваше да взимам дъно пак щях да си взема Биостар-а, или ако имах повечко пари бих си взел ASUS

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дънни платки BIOSTAR
    От GolemSmeh във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 26-12-14, 20:17
  2. търся дъно K7N2 Delta2 Platinum
    От nesiiv във форум Продава
    Отговори: 10
    Последно: 02-03-07, 09:48
  3. Biostar M7NCD Pro !
    От g_ishkitiev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 14
    Последно: 15-02-04, 19:30
  4. Biostar M7NCD Pro, nForce2 Ultra
    От g_ishkitiev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 16-01-04, 02:38
  5. Asus A7N8X-X vs MSI K7N2 Delta-L ?
    От MAKAPOB във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 06-01-04, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе