Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

Nikoga poveche AMD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #1

    Nikoga poveche AMD

    Zaklevam se che ako triabva shte plashtam dvoino za vsiaka chast ot komputrite koito polzvam no nikoga poveche niama da si vzema

    AMD procesor...

    Moje li sled 4 chasa rabota na mashinata procesora tolkova da pregree che da mi kazva systemata che HDD mi e za bokluka i da sum go bil smenial 20 Gb HDD chisto nov. pri polojenie che che e s sravnitelno hubav ventilator za 15$ sega kavo triabva da si otvariam vratata che da pipna pnevmonia za da ne mi pregree procesora li ot normalna temperatura za 4 chasa vdigna 65C. Oshte ne moga da si prostia che spestih niakoi drug dolar i ne si vzeh 4 P3 vmesto 4 Tbirda...





    http://www.rootbg.com

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #2

    Nikoga poveche AMD

    Адаш, тъй като гледам някаква лоша съдба те е нарочила да бъдеш с постоянно лошо отношение към AMD, може би затова ти гърмят "бушоните", или просто някой така те е законспирирал, че постоянно намира начин да прави така, че до тебе да достигат винаги "калпавите" бройки. BTW, какви са дъната на машините?




  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #3

    Nikoga poveche AMD

    Ха сега!

    Еми така е!

    И после някои реват защо АМД имали 30% а не повече пазарен дял в БГ...



    <font color=green>Mas caro, mas rapido, mas seguro - mejor... Intel&#174; Inside procesors </font id=green>

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    Nikoga poveche AMD

    Ne e problema v dunoto prosto mashinata e na losho miasto postavena taka che e s ventilatora tochno sreshtu druga mashina i oxlajdaneto ne e mnogo dobro obache intela e po sushtia nachin slojen ama dosega ne mi e pravil takiva problemi.

    Sega kato AMD sa takiva pechki dai da si spra parnoto v zalata taka shte vzema da spestia niakoi drug lev ot parno



    http://www.rootbg.com

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #5

    Nikoga poveche AMD

    Gluposti, gluposti...





    ama aman ot gluposti ve4e





    Kupi si power mac, bez ventilator




  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #6

    Nikoga poveche AMD

    V momenta temperaturata na vazduha e 28 gradusa. Na CPU-to mi e 36. Ako na tva mu vika6 pe4ka...




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #7

    Nikoga poveche AMD

    AMD-то изисква чалъми и мерак, за да се подкара добре, а не като Intel-a - ръгаш как и да е и той работи. Ако Ivan си е правил теслата сам - явно не е било както трябва, ако е я взел от фирма - сигурно е била набързо претупана работа.

    Скоро видях една ужасия - един T-bird/1200 го бяха down@-нали, греел много. Като отворих кутията ... мале мила, идиотите, които са я сглобявали, НЕ БЯХА махнали противната "термо лепенка" на радиатора а и ДОРИ не са свалили защитното фолио на лепенката! Естествено, че ще грее като змей.




  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #8

    Nikoga poveche AMD

    Moia spire e s edna silikonova gadost otdolu, koiato se sma4kva i opira platno do CPU-to. Mejdu drugoto edin poznat ima malka zala. Tam vsi4ki PC-ta sa Duron dez edin Celeron. Naredeni sa edno do drugo, i niama6e problemi do denia, v koito klimatika se skapa. Viarno, 4e parvo izdahna edinstvennia T-bird na 1000, no i sled tova vsi4kite zacikliha, vklu4itelno i celerona. I posle se okaza, 4e na T-bird mu be6e gaden FAN-a.



    Az navremeto si biah kupil AMD Duron600 ot parvite, koito biaha 22 mikrona. Be6e s edin super skapan FAN i gree6e go okolo 52 gradusa v letnite jegi, no ne mislia 4e i tva e mnogo.




  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    35
    #9

    Nikoga poveche AMD

    Tuka shte pisha po dalga statiq po vaprosa kolko gree Duron/Atlon.Trqbva da se priznae che greqt malko poveche a rabotqt DOSTA po-barzo ot Intelskite.Ima dosta statii po vaprosa kak se ohlajdat procesorite na AMD .Obshto vzeto s po golemi cooleri ,koito struvat 5-6 $ po skapo.Ne e losho i po edin dopalnitelen ventilator v kutiqta .....i gotovo.Taka PRIMERI:

    1 ) Duron800@1.1GHz gree 52 C s cooler Titan i negovata silver pasta.

    2) T-bird 1,4@1,55Ghz gree 52 C s sashtiq cooler Titan

    Prez lqtoto ,kogato se pechete na slance na moreto pqsaka okolo vas se nagrqva kolko.......a aa 52C.i hodite po nego daje i vi vliza v banskite.E mnogo li greqt AMD-to pitam az ? E nqkoi shte kajat kristala vatre gree 15-20 C poveche .....da taka e ,no AMD nikoga ne lajat.Kristala moje da raboti pri 85 c bez da zabiva i bez da se razrushava dalgi godini nared ....I kato gledam kak se razvivat procesorite i kak im padat cenite stigam do izvoda SPRE LI VENTILATORA SMENI GO ZAEDNO S PROCESORA .Pestete pestete idva Thoroughbred




  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #10

    Nikoga poveche AMD

    Lamia problema pri mene ne e ot nekadurno slagane na radiatora ili ot losh ohladitel ne mislia che 15$ spire titan e losh ohladitel nito che sum go slojil zaedno s lepenkata..

    Problema e tochno v tova koeto kazah kutiata e postavena taka ch ventilatora na zahranvaneto duha kum druga mashina i drugata mashina duha kum nego tochno ot tova idva problema.... inache ako kutiata ia postavia s ventilatora kum vratata durji 48C.

    Samo che ne mislia che triabva v zalata da e neprekusnato otovorena vratata za da mi bachkat AMD-tata..



    http://www.rootbg.com

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #11

    Nikoga poveche AMD

    Probva li s klimatik kakto ve4e spomenah. Ne moje da gree 4ak tolkova. O6te pove4e 4e sega ne e koi znae kolko gore6to.




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #12

    Nikoga poveche AMD

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    V momenta temperaturata na vazduha e 28 gradusa. Na CPU-to mi e 36. Ako na tva mu vika6 pe4ka...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    И с какъв процесор си?







    <font color=green>Mas caro, mas rapido, mas seguro - mejor... Intel&#174; Inside procesors </font id=green>



    Променено от The_UFO на 10/11/2001 19:40:12

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #13

    Nikoga poveche AMD

    Normalnata rabotna temperatura na Tbird 900MHz e 45 - 48C pri 25C staina temperatura

    tova za 36C deto go pishesh e pulna izmama to Copermine durji po visoka tC ta ti tbird.

    Da ne si mu slojil freonov ohladitel...



    http://www.rootbg.com

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #14

    Nikoga poveche AMD

    Бях казал,че няма да коментирам темите на Иван,но не се сдържах...

    Върховни простотии!....Преливащи....

    Човече,защо не отидеш в комедийно шоу?Там такива приказки биха подхождали.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #15

    Nikoga poveche AMD

    Ne, na te4en azot sam



    Gotov sam da dokaja na vseki, koito ne mi viarva, i 6te go napravia:









    Moje i da ne zvu4i realno, no e taka. Smenil sam 3 AMD-ta i trite ne sa mi pravili problem. Samo parvia edin pat mai stigna 60 pod Win ME i Q3 na 1280 i PC-to mi se spria - i sled tova go sledih i nikoga ne se ka4i temperaturata. Iavno e bilo ot virusa nare4en WIN ME








Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Dva ili poveche domains na edno IP (IIS5)
    От T-rex във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 05-04-02, 05:30
  2. koi se clockva poveche Duron 800 vs Cel 800
    От mitak във форум Овърклок
    Отговори: 34
    Последно: 01-12-01, 02:25
  3. Nikoga pove4e Linux :)
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 15-11-01, 15:19
  4. Duron650@904, imate li opit za poveche?
    От DaveMF във форум Овърклок
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-01, 04:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе