Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за микровълнова работеща когато си поиска

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    5
    #1

    Въпрос за микровълнова работеща когато си поиска

    Здравейте,

    Имам една микровълнова Кенди, която работи когато си поиска. В смисъл, понякога нагрява, понякога - не. Някой има ли идея, каква може да е повредата?
    Мислех да я нося на сервиз, но вече имам недобър опит с носене на полуработещи неща - като занесе човек нещо такова, виждат че като го пуснат работи и решават че проблемът е решен. Дори питах и сега в един сервиз конкретно за печката, ама не ми вдъхнаха много доверие. Реално трябва да се търси повреда на нещо на пръв поглед работещо...
    Предполагам, че човек който е на ти с тези неща, би трябвало да може да се сети за възможни причини за такова поведение.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:Въпрос за микровълнова работеща когато си поиска

    Дали не се касае за някаква термо защита? При какви условия отказва микровелето? Като я изключиш за известно време, тръгва ли си нормално?

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    5
    #3

    Re:Въпрос за микровълнова работеща когато си поиска

    Ами аз сега имам друга, та скоро не съм я ползвал предишната. Сега забелязах, че лампичката й е изгоряла, но не ми се струва много вероятно рандомското работене да се дължи на изгорялата лампичка. В момента работи като я пробвах, но по някое време сигурно пак ще откаже.
    Иначе преди не съм забелязал като че ли някакви конкретни условия, при които не иска да работи. Примерно, топлехме вода за бебето в нея и по някой път водата си оставаше съвсем студена. Но не мога да кажа, че е било след продължителна работа преди това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. национала тръгва когато си поиска моля за помощ!!!
    От dani0707 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 9
    Последно: 20-07-12, 06:03
  2. Отговори: 1
    Последно: 05-06-09, 23:38
  3. Midea 12-ка - работи когато си поиска
    От aleks7977 във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 09-10-07, 17:20
  4. пали когато си поиска?!
    От pro във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 19-02-04, 15:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе