Резултати от 1 до 5 от общо 5

Отново микровълнова ДЕУ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #1

    Отново микровълнова ДЕУ

    Имам нужда от магнетрон 2M218J MFI за микровълнова ДЕУ с метални чинии и горен и долен нагревател . Можете ли да ме насочите към аналог на модела, тъй като в бълг.сайтове не открих същия.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #2

    Re:Отново микровълнова ДЕУ

    Виж тази тема. За въпросния магнетрон и аналозите му можеш да провериш примерно тук и тук. Успех!

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #3

    Re:Отново микровълнова ДЕУ

    Много благодаря! Днес упорито отказвах на АСВО и двата варианта за замяна. Направо ме е срам...
    А каква е разликата м/у "обычные 2М214-39F и развернутые 2М214-240GP", защото в АСВО ги има и двата. Днес от там ме посъветваха да отида с моя магнетрон и ако са еднакви на външен вид- да вземам, ама на мен ми прозвуча като при избор на лак за нокти! Ужас, голям срам.
    И още веднъж - благодаря!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #4

    Re:Отново микровълнова ДЕУ

    Слагай твоя магнетрон в джоба и отивай - както са те посъветвали !...
    Сравни двете снимки и ще откриеш разликата:
    цък
    цък

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Отново микровълнова ДЕУ

    Разгледах снимките и след доста мотане си купих нов магнетрон. Монтирахме го, печката ръмжи, върти чинийката, свети, но не топли. Четох във форума и за високоволтовия бушон, но не го знам къде е. Освен това на стария магнетрон магнита към захранването се е спукал - има физическа видима пукнатина.
    Къде мога да занеса печката DAEWOO с метална фурна и чиния на сервиз в София - без ПАН Сервиз?
    Съжалявам за "без Пан сервиз", но преди време ,когато не можех сама да си сменям двигателят за въртене на чинията им я занесох да го сменят те. Резултатът беше ужасен:
    1. Спряха ми вентилатора, който за този модел върти 5мин след приключване на програмата и на което съпругът ми им беше обърнал внимание, без да сменят двигателя за чинията и взеха пари.
    2. За да възстановят въртенето на вентилатора пак ми взеха пари.
    3. Понеже тогава бях с бебета в къщи, отидох на един магазин за резервни части, купих си подобен двигател и вече си ги сменям сама.
    4. После си скапах магнетрона с помощта на една алуминиева форма за кекс и програма в която има вълни и конфекция, доставиха ми магнетрон и си го смених без сервиз, но магнетрона си беше ДЕУ.
    Печката е с долен и горен нагревател и метална фурна и чиния.
    Този пост е редактиран от Pete Iv; 22-09-12 в 14:01. Причина: Трябваше да обясня защо "без Пан-сервиз"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Микровълнова печка
    От mooncow във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 3
    Последно: 03-09-10, 09:02
  2. проблем с микровълнова
    От velmar във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-07, 22:30
  3. Каква микровълнова ?
    От MetalMilitia във форум Друга битова техника
    Отговори: 7
    Последно: 27-10-07, 21:59
  4. Проблем с микровълнова LG
    От kkras във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 4
    Последно: 25-10-06, 14:17
  5. Коя микровълнова е по-добра
    От davinia във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 16
    Последно: 02-10-06, 22:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе