Вижте резултатите от анкетата: Защо компресора на хладилника ми включва често

Гласували
1. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Слаб компесор

    0 0%
  • Малко газ

    1 100.00%
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Смяна компресор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    1
    #1

    Смяна компресор на хладилник

    Преди 1 седмица си взех хладилника от ремонт смениха му компресора но новия компресор много често включва 10 минути работи и 10 минути почива.някой би ли ми дал компетентен отговор.Стария но рядко включваше и дълго почиваше.Някой комший ми казаха че е сложил слаб компресор други малко газ е заредил Бих желал да получа компетентен отговор.Благодаря.който неможе да ми отговори моля да не пише "врели" "некипели"

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Смяна на компресора на хладилник

    Това 10/10 да не е на празен хладилник? Напъваш го както преди и тогва гледаш.

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #3

    Re: Смяна на компресора на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от PATRIOT BG
    Преди 1 седмица си взех хладилника от ремонт смениха му компресора но новия компресор много често включва 10 минути работи и 10 минути почива.някой би ли ми дал компетентен отговор.Стария но рядко включваше и дълго почиваше.Някой комший ми казаха че е сложил слаб компресор други малко газ е заредил Бих желал да получа компетентен отговор.Благодаря.който не може да ми отговори моля да не пише "врели" "некипели"
    При слаб(с намален дебит) компресор или недозреден с фреон времето на работа се увеличава.Но почивката остава същата.
    Явно не е това причината.Цикъл 10/10 при температурите в момента си е добро постижение.Интервалите на почивка и работа зависят главно от температурата в помещението
    Възможно е освен компресора да е сменен и термостата.Новия термостат може да има различен хистерезис(разлика на температура на включване и изключване.)

    Това с анкетата си е нелепо.При така зададен въпрос всеки отговор в анкетата е грешен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Смяна на компресор
    От emicha1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 07-12-14, 15:16
  2. Смяна на компресор - Mitsubishi Electric MSZ-GE35VA
    От Феникс във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 5
    Последно: 31-12-13, 16:56
  3. ОСАКА 60 - смяна на компресор
    От mjechev във форум Климатици Osaka
    Отговори: 2
    Последно: 10-06-10, 18:46
  4. Смяна компресор на LG
    От taralion във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 8
    Последно: 12-11-07, 10:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе